خیال‌پردازی‌های نتانیاهو علیه ایران و سوریه
بنیامین نتانیاهو: ما اجازه پیشرفت ایران در سوریه را نخواهیم داد و جمهوری اسلامی ایران اگر بخواهد اسرائیل را نابود کند ما به سوریه و اهداف ایران در آن‌جا حمله خواهیم کرد.به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون پژوهی خیبر به نقل از DMCnews؛ بنیامین نتانیاهو در نشست هفتگی دولت رژیم جعلی اسرائیل گفت: «ایران دائما در سوریه مشغول فعالیت‌های مختلف است یک مقام ارشد ایرانی(دریابان علی شمخانی) در این رابطه گفته است ایران بیش از ۹۰ درصد اهداف خود را در سوریه به دست آورده است.»

نخست وزیر رژیم غاصب افزود: ما اجازه پیشرفت ایران در سوریه را نخواهیم داد و جمهوری اسلامی ایران اگر بخواهد اسرائیل را نابود کند ما به سوریه و اهداف ایران در آن‌جا حمله خواهیم کرد. این در حالی است که امیر دریابان شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی به تازگی در یک مصاحبه گفته است:«حمله رژیم صهیونیستی به سوریه هیچ تاثیر استراتژیکی بر مقاومت ندارد.»

نتانیاهو افزود: من روز چهارشنبه در مسکو با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دیدار خواهم کرد. ما یک تماس تلفنی در رابطه با برنامه‌ریزی این جلسه داشته‌ایم؛، یقینا پرونده ایران اولویت اول جلسه ما خواهد بود؛ در این جلسه در رابطه با تحکیم هماهنگی نظامی بین ارتش اسرائیل و ارتش روسیه که باعث حفظ ثبات منطقه می‌شود  نیز بحث خواهیم کرد. این مذاکرات برای امنیت، ارتش اسرائیل و دولت اسرائیل مهم است.