درخواست کارخانه های تولید لباس اسرائیلی برای بازگشایی گذرگاه کرم ابوسالم - خیبر

درخواست کارخانه های تولید لباس اسرائیلی برای بازگشایی گذرگاه کرم ابوسالم

۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹

شبکه ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی از درخواست صاحبان صنایع تولید البسه اسرائیل برای بازگشایی مجدد گذرگاه کرم ابوسالم خبر داد.

به گزارش سرویس فلسطین پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، آویگدور لیبرمن امروز سه شنبه ساعت ۱۲ نشستی برای بررسی اوضاع امنیتی در نوار غزه برگزار خواهد کرد.

بر اساس گزارش این رسانه صهیونیستی لیبرمن امروز با فرماندهان بلند پایه ارتش برای بررسی بازگشایی گذرگاه کرم ابوسالم و اجازه مجدد به صیادان فلسطین جهت صید ماهی در سواحل غزه دیدار خواهد داشت.

از سوی دیگر شبکه ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی افزود: مالکان صنایع تولید لباس اسرائیل پس از مسدود شدن گذرگاه کرم ابوسالم متحمل خسارت های فراوانی شده اند.

بر اساس اظهارات صاحبان صنایع تولید لباس وزارت جنگ رژیم صهیونیستی از آنها خواسته بخشی از فعالیت های خود را برای تجهیز و تولید لباس در کارگاه های خیاطی در نوار غزه متمرکز نمایند و وزارت جنگ تولید کنندگان این عرصه را متقاعد نموده تا مقدار زیادی از پارچه های خود را به کارگاه های غزه منتقل کنند، وزارت جنگ اسرائیل به آنها اعلام کرده که این اقدام به بهبود وضعیت در غزه کمک خواهد کرد اما ناگهان مالکان صنایع تولید لباس اسرائیل با مسدود شدن گذرگاه کرم ابوسالم مواجه شده و تا کنون میلیون شِکل متضرر شده اند.

منبع: قدس

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=10075

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *