در خواست نتانیاهو از ترامپ بخاطر ادعاهای واهی - خیبر

در خواست نتانیاهو از ترامپ بخاطر ادعاهای واهی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۱۹

در ماه آوریل نیز نتانیاهو به ادعا خودش مقادیر عظیم از مدارکی را افشا نمود که به ادعا وی ثابت می کرد ایران در خصوص برنامه هسته ‌ای خود دروغ گفته است.

به گزارش پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر به نقل از تلویزیون رژیم صهیونیستی، روز سه شنبه گزارشی درمورد ادعای واهی بنیامین نتانیاهو در خصوص عملیات عظیم اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در ایران داد و وی با دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده گفتگو کرد تا در صورتی که ماموریت به مشکلی روبرو شود، از حمایت آمریکا برخوردار شود.

در ماه آوریل نیز نتانیاهو به ادعا خودش مقادیر عظیم از مدارکی را افشا نمود که به ادعا وی ثابت می کرد ایران در خصوص برنامه هسته ‌ای خود دروغ گفته است. وی گفت آژانس اطلاعاتی موساد مدارکی را از انباری در تهران (دارقوزآباد)، پایتخت ایران به سرقت برده است و این اقدام را «بزرگترین دستاورد» سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی دانست.

به گزارش تلویزیون حادوشات، در ماه ژانویه، هنگامی که نتانیاهو و ترامپ در ژانویه گذشته در داوس دیدار کردند، در خصوص این ماموریت با ترامپ گفتگو کرده و نخست وزیر، در صورت نیاز به نجات ماموران عملیاتی رژیم صهیوینستی حین مأموریت، خواهان کمک آمریکا بوده است.

در این گزارش معلوم نبود ترامپ چه پاسخی به این درخواست داده است. پیش از این نیویورک تایمز گزارش داده بود که ترامپ از طریق یوسی کوهن رئیس موساد در سفر وی به واشنگتن در ماه ژانویه، از این عملیات مطلع شده است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=17633

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *