فعالیت محور مقاومت خاری در چشمان رژیم صهیونیستی - خیبر

فعالیت محور مقاومت خاری در چشمان رژیم صهیونیستی

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۲۱

یادلین رئیس سابق اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی در گفتگو با معاریو پیرامون حمله موشکی شب گذشته واکنش نشان داد و تلویحا این اتفاق را از جانب رژیم صهیونیستی تایید کرد.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، یادلین رئیس سابق اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی در گفتگو با معاریو پیرامون حمله موشکی شب گذشته واکنش نشان داد و تلویحا این اتفاق را از جانب رژیم صهیونیستی تایید کرد.

 

وی گفت: با توجه به حمله موشکی اسرائیل به پادگان T4، ایران قصد پاسخگویی داشت و ما خواستیم این نکته را متذکر بشویم که این بار قبل از هر حمله موشکی، ما پاسخ‌های متوالی و متناوبی را خواهیم داد.

 

یادلین افزود: اطلاعات ما پیرامون فعالیت ایران در سوریه کاملا مشخص است، ما از زیر ساخت‌های ایران در سوریه خبر داریم، درباره اوضاع انتقال مهمات آگاهی داریم و گستره اطلاعاتی ما در مورد واکنش‌های تهران نسبت به این مسئله گسترده است و مانع پاسخگویی ایران خواهیم شد.

 

لازم به ذکر است که اسرائیل این روزها به دنبال درگیری رو در رو با ایران برای یافتن بهانه‌ای در مسیر دخالت داخل سوریه هستند. فرماندهان نظامی جمهوری اسلامی با توجه به تجربه دفاع مقدس و جنگ‌های نامتقارن صورت گرفته، بدون شک تصمیم گیری در این موضوع درست و حکیمانه خواهد بود.

 

حضور ایران در سوریه به خواست حکومت سوریه برای دفاع از کشوری است که درگیر یک جنگ بین‌المللی و چند ملیتی شده که صدمات و لطمات آن نه تنها دامن گیر سوریه و عراق می‌شد، بلکه شعله‌های آتش آن ایران و کشورهای غرب آسیا را درگیر می‌کرد.

 

البته این نکته را باید متذکر شد که داعش حتی یک گلوله اسلحه کلاشینکف به سمت مرزهای اسرائیل شلیک نکرده است، از طرفی تیمار مجروحان داعش در خاک اراضی اشغالی خود مزید بر علت است که تمام کارهای رژیم صهیونیستی، آمریکا و کشورهای متحد اروپایی در راستای حمایت از فعالیت‌های داعش است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=1888

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *