دست و پا زدن نتانیاهو در منجلاب انتخابات
نتانیاهو در نشستی که امروز (پنجشنبه) برگزار شد گفت: کسانی که اتهامات متعددی به من می‌زنند مطمئنا با پیروزی در انتخابات این اتهامات سقوط خواهد کرد و اگر دادستان کل (مندلبلیت) نتواند اتهامات خود را نسبت به من اثبات کند باید جریمه بپردازد. این در حالی است که دادستان کل اسرائیل، آویچای مندلبلیت، امروز اعلام کرد تصمیم خود برای محکوم کردن بنیامین نتانیاهو  برای رشوه دادن، تقلب و اعتصاب در سه مورد جداگانه، در انتظار جلسه دادرسی است.به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون پژوهی خیبر به نقل از جروزالم پست؛ نخست وزیر رژیم جعلی اسرائیل بنیامین نتانیاهو در یک کنفرانس مطبوعاتی که امروز ۲۸ فوریه ۲۰۱۹ برگزار شد گفت: من در مسکو با پوتین دیدار کردم و به او گفتم که ما همچنان در برابر ایران کار خواهیم کرد. فعالیت‌ها و اقدامات ترامپ در سطح خورمیانه نیز به نفع ما است.

نتانیاهو در ادامه با توجه به نزدیک بودن انتخابات به تبلیغ برای خود پرداخت؛ وی گفت: کسانی که اتهامات متعددی به من می‌زنند و می‌گویند انتخابات گذشته همراه با تقلب بوده است مطمئنا با پیروزی من در انتخابات این اتهامات سقوط خواهد کرد و اگر دادستان کل (مندلبلیت) نتواند اتهامات خود را نسبت به من اثبات کند باید جریمه بپردازد.

این در حالی است که دادستان کل اسرائیل، آویچای مندلبلیت، امروز اعلام کرد تصمیم خود برای محکوم کردن بنیامین نتانیاهو  برای رشوه دادن، تقلب و اعتصاب در سه مورد جداگانه، در انتظار جلسه دادرسی است.

بیشتر بخوانید:

عناصر چالش‌برانگیز در انتخابات ۲۰۱۹ اسرائیل

نتانیاهو دومین نخست وزیر فاسد در تاریخ سیاسی اسرائیل

نتانیاهو در ادامه این نشست گفت: من در طول سال‌های متمادی فعالیت‌های بسیاری را برای  اسرائیل انجام داده‌ام؛ من در این سال‌ها ارتباط منحصر به فردی با رهبران جهان داشته‌ام این کار منجر شد ما امنیت خود را حفط کنیم و مطمئنا این موضوع مسئله کوچکی نیست.

سیاست هایی که من با دوستانم در لیکود داشتیم، اسرائیل را به بهترین دهه در تاریخ امنیت کشور، روابط خارجی، اقتصاد، در همه مناطق، تبدیل کرد.

نخست وزیر رژیم کودک‌کش افزود: رقیبان و مخالفان ما به خوبی می‌دانند که نمی‌توانند من را در رای‌گیری شکست دهند. آن‌ها علیه من شش مورد فساد را به دروغ به دادگاه ارائه کرده‌اند که همه‌ی آنها کذب است.

نتانیاهو در این نشست چندین بار اعلام کرد؛ یقینا من سال‌ها در جایگاه نخست‌وزیری به مردمم خدمت خواهم کرد؛ مردم می‌توانند انتخاب کنند یک دولت چپ‌گرا و ضعیف با ائتلاف لاپید و گانتس با اعراب و یا یک دولت قوی با رهبری من.