دست گدایی آمریکا مقابل جامعه جهانی - خیبر

دست گدایی آمریکا مقابل جامعه جهانی

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۷:۵۸

ایالات متحده آمریکا قصد دارد تا با استفاده از تمامی نمایندگان و فرستادگان خود در نقاط مختلف جهان طرح صهیونیستی-آمریکایی خود موسوم به “معامله قرن” را (در چند هفته مانده به اعلام جزئیات این پروژه) عادی سازی کرده و آن را اجراء سازد.

به گزارش پایگاه صهیون پژوهی خیبر به نقل از خبرگزاری قدس؛ ایالات متحده آمریکا قصد دارد تا با استفاده از تمامی نمایندگان و فرستادگان خود در نقاط مختلف جهان طرح صهیونیستی-آمریکایی خود موسوم به “معامله قرن” را (در چند هفته مانده به اعلام جزئیات این پروژه) عادی سازی کرده و آن را اجراء سازد؛ وی حاضر است برای اجرای این طرح هرکاری را انجام دهد و دست گدایی مقابل جامعه جهانی دراز کند.

 «نیتان یلیس» از مقامات بلندپایه سفارت ایالات متحده آمریکا در بخش مبارزه با تروریسم در گفتگو با کانال تلویزیونی صهیونیستی “کان حادشوت” گفت: آمریکا مصمم است تا این طرح را در اسرائیل اجراء ساخته و پرونده جنجالی فلسطین را خاتمه دهد.

وی در ادامه گفت: پیش بینی می شود که معامله قرن مورد توافق دو طرف فلسطینی-اسرائیلی قرارگرفته و در مدت زمان طولانی به طور کامل محقق گردد.

یلیس همچنین اشاره نمود که امکان دارد که پس از اعلام کامل جزئیات این طرح واکنش های وسیع و منفی درجهان عرب و سراسرجهان برانگیخته شود اما ایالات متحده آمریکا و تمامی مسئولان ان راهها و تدابیری را خواهند اندیشید تا در برابر این واکنش ها ایستادگی کنند.

به گزارش قدسنا، پیش ازاین برخی رسانه ها از جزئیات فاش شده معامله قرن از جمله نقش اساسی مصر و اردن و عربستان در جای دادن آوارگان فلسطینی در خاکشان و همچنین دریافت مبالغ هنگفتی از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی خبر داده بودند، که این نیز با واکنش برخی کشورهای اسلامی و اروپایی از جمله روسیه همراه شده بود.

پیش ازاین، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اعلام نموده بود که اعلام رسمی جزئیات معامله قرن به بعد از برگزاری انتخابات اسرائیل موکول می شود.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=20745

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *