دسیسه‌های شیطانی برای اتحاد در صفوف دشمنان - خیبر

دسیسه‌های شیطانی برای اتحاد در صفوف دشمنان

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۲۹
دسیسه‌های شیطانی/خیبر

یکی از سردمداران یهود می‌گوید: «کارهای شیطانی ما برای آن است که هدف خوبی را در دست بگیریم؛ بنابراین باید از تقلباتی همچون رشوه، ربا، فریبکاری، خیانت و… برای رسیدن به هدف والا در اختیار ما هستند.» از این سخنان به این نکته می‌توان رسید که جنگ‌های جهانی را که جنایت‌کاران اصلی آنان یهودیان هستند برنامه‌ای از آن پروتکل‌های شیطانی هستند و راه جلوگیری از اجرای این پروتکل‌ها تبیین و آگاهی مردم نسبت به پروتکل‌های شیطانی صهیونیست‌ها است.

به گزارش سرویس مقاومت و فلسطین پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، مجموعه کتاب‌های استاد مجید صفاتاج با نام «مجموعه آثار معارف نظام سلطه» منتشر شده است که کتاب اول این مجموعه به نام «دسیسه‌های شیطانی» چاپ شده است. این کتاب دارای سه فصل می‌باشد: فصل اول: پروتکل‌های صهیونیسم، فصل دوم: مصادیق دسیسه‌های شیطانی پروتکل‌ها، فصل سوم: نحوه اجرا و گسترش دسیسه‌های شیطانی

مقدمه

سال‌هاست که جهان درگیر با پدیده شومی به نام صهیونیسم است که این چهره قبیح در کشور ایالات متحده آمریکا پیدا شده، خواسته آن‌ها تسلط مادی و معنوی بر جهان است. این اشخاص (سردمداران آن‌ها)، همان سرمایه‌داران، برنامه‌ریزهای کمونیسم، سازندگان اکثر موسسه خبری تبلیغی و سیاسی جهان هستند.

از زمانی که یهودیان وارد کشوری برای کار تجاری شدند، به علت پویند محکم و ارتباط بین نژادهای یهود موفق شدند که موسسات تجاری بزرگ را تاسیس کنند که درو اقع این یک استعداد غریزی است. هیچ اقلیت مذهبی در جهان همانند یهودیان در تنظیم امور مالی جهان و رؤسای کشورهای دنیا نفوذ ندارند. این غریزه کار تشکیلاتی و نفوذ آنان در این اماکن چگونه و برای چه برنامه‌ای است؟

برای پاسخ به این پرسش باید پروتکل‌های یهودیان را مطالعه و تحلیل کنید، کتاب پیش رو برخی از پروتکل‌ها را آورده و به تحلیل آنان با مسائل روز جامعه پرداخته است. در واقع این دسیسه‌ها و پروتکل‌ها همان اغواهای شیطانی هستند؛ همان‌طور که آیه قرآن می‌فرماید: «فبعزَّتِکَ لاغوِیَنَّهم اجمعین»

یکی از سردمداران یهود می‌گوید: «کارهای شیطانی ما برای آن است که هدف خوبی را در دست بگیریم؛ بنابراین باید از تقلباتی همچون رشوه، ربا، فریبکاری، خیانت و… برای رسیدن به هدف والا در اختیار ما هستند.» از این سخنان به این نکته می‌توان رسید که جنگ‌های جهانی را که جنایت‌کاران اصلی آنان یهودیان هستند برنامه‌ای از آن پروتکل‌های شیطانی هستند و راه جلوگیری از اجرای این پروتکل‌ها تبیین و آگاهی مردم نسبت به پروتکل‌های شیطانی صهیونیست‌ها است.

در اهمیت این پروتکل‌ها همین بس که تا به حال به چندین زبان زنده دنیا ترجمه شده و از آن استفاده شده است. بعضی سندیت این پروتکل‌ها را رد کرده‌اند اما مطابق کتاب «فاتحین جهانی» به نوشته لوئیز مارشالکو این‌ها تماماً اجرا شده و برنامه عظیم آن‌ها حقیقی است.

خواندن این کتاب بینش فرد را نسبت به وقایع و اتفاقات دنیا عوض می‌کند و افق دید جدیدی را در برابر ذهن خواننده به وجود می‌آورد. این کتاب چاپ ششم این اثر است که فصل اول شامل تحلیل محتوای پروتکل‌ها است و فصل دوم به هفت مورد از مصادیق اشاره شده و توضیح داده شده است و فصل سوم به روش اجرای این پروتکل‌ها و مکان ترویج این‌ها بحث می‌شود.

 

دسیسه های شیطانی

 

فصل اول: پروتکل‌های صهیونیسم

این پروتکل‌ها برنامه‌هایی هستند که متفکران یهودی صهیونیستی روی آن‌ها وقت گذاشته‌اند و از مهمترین اسناد آنان است. این پروتکل‌ها در سال ۱۸۹۷ میلادی در مجامع صهیونیستی بر دو پایه به تصویب رسید:

 1. براندازی تمام دولت‌های غیرصهیونیسم و گرفتن تمام مراکز فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و نظامی
 2. تاسیس یک دولت در فلسطین اشغالی

این پروتکل‌ها در واقع همان اصول سیاست‌های صهیونیسم و نوع نگرش آن‌ها به جوامع انسانی است. مبلغان یهود ایراد کرده‌اند که مگر چنین برنامه مهمی را کسی بر روی کاغذ می‌آورد و منتشر می‌کند؟

نویسنده در پاسخ می‌گوید: « دلیل برملا شدن پروتکل‌ها برمی‌گردد به سال ۱۸۹۷ میلادی که سردمداران یهودی در جلسه‌ای در شهر بال پروتکل‌ها را با نام پروتکل‌های دانشوران صهیون آورده بودند و بحث می‌کردند که ناگاه پلیس متوجه شد و محل را به آتش کشید.»

نویسنده پس از توضیح معنای پروتکل به سراغ معرفی و تحلیل نام کتاب پروتکل صهیونیسم می‌رود، سپس به توضیح کتاب و متون پروتکل‌ها می‌پردازد، در ادامه با استناد به کتاب‌های یهودیت به تحلیل بیانات و دستور‌های درون کتاب می‌پردازد.

فصل دوم: مصادیق دسیسه‌های شیطانی پروتکل‌ها

در این فصل نویسنده با استفاده از سخنان سردمداران یهودی، مصادیق پروتکل‌ها را توضیح می‌دهد:

 • سلطه بر جهان و تشکیل حکومت، نویسنده در باب این مسئله می‌گوید: برای مثال برنامه از نیل تا فرات یکی از کوچکترین برنامه‌های صهیونیستی بود، برای تسلط بر منطقه زیرا آن مکان به هارتلند (قلب زمین) معروف است و با گرفتن آن منطقه، تقریبا نیمی از برنامه تسلط را انجام می‌دادند، اما همانطور که آیه قرآن می‌فرماید: «وجعل کلمه الذین کفروا السفلی» در گفتار (هدف) کفار را پایین قرار دادیم (شکست خورده قرار دادیم) و «کلمه الله هی العلیا» و سخنان و اهداف خداوند را بالا (پیروز) قرار دادیم. (توبه آیه ۴۰)
 • ایجاد آشوب در سراسر جهان؛ در مطالعه تاریخ یک قرن پیش کاملا معلوم است که هر دولتی که با صهیونیسم مخالفت کرد، دچار جنگ‌های سرد و گرم شده است.
 • ایجاد بحران‌های اقتصادی در جهان، یکی دیگر از برنامه‌های زمین زدن کشورها، وابستگی کامل آن‌ها به دولت یهود است.
 • تسلط بر تبلیغات و رسانه‌های گروهی جهان، راشون در سخنرانی خود می‌گوید: اگر طلا نخستین ابزار ما برای سیطره بر جهان است، بی تردید روزنامه‌ها و مطبوعات دو ابزار کار ما خواهند بود. بی‌تردید یهودیان برای به‌دست آوردن مطبوعات در جهان اهدافی دارند که یکی از آن‌ها برانگیختن عواطف، احساسات، جدل‌ها و کشمکش‌های داخلی و خارجی عین یهودی، و درصدد اثبات آن می‌گویند؛ اسرائیل یک حقیقت تاریخی است.
 • حاکمیت و تسلط بر اندیشه‌های مختلف جهان، نویسنده پس از استناد به صحبت یکی از بزرگان یهود، بدین‌ صورت تحلیل می‌کند: «اندیشه آزاد دانش را برای غیر یهود سهل نشان می‌دهد و اندیشه‌های غلط را وارد جامعه می‌کنند.»
 • بی تفاوت کردن مردم نسبت به جامعه خویش
 • ایجاد اختلاف و تفرقه در میان جوامع غیر یهودی

فصل سوم: نحوه اجرا و گسترش دسیسه‌های شیطانی

در این بخش نویسنده برای روش‌های اجرای این پروتکل‌ها با استناد به تاریخ و متن پروتکل‌ها، آنها را به ۴ وجه مطرح می‌کند؛ سپس به تحقیق و تحلیل درباره مکان‌هایی که در آن‌ها این پروتکل‌ها ترویج می‌شدند، پرداخته است که در آن نام موسسه‌های قابل توجه‌ای آورده شده است. از جمله: دفتر مطبوعات دولت، نگاه رادیویی صدای اسرائیل و…. .

نویسنده پس از بیان مطالب درباره پروتکل‌ها، به تبیین سیاست‌های تبلیغاتی که رژیم شیطانی صهیونیستی برای تحقق این پروتکل‌ها به کار گرفته شده است، می‌پردازد.

نتیجه

گزیده‌ای از متن نتیجه در اینجا ذکر شده است، طبق بیانات نمی‌شود انکار کرد که این رژیم در درون بیشتر دولت‌ها رسوخ کرده است و نبض جریان‌های فکری، فرهنگی و معیشتی غالب مردم در دست این‌هاست.

امام خمینی «ره» در رابطه با تسلط استکبار جهانی بر جهان می‌گوید: سیاست‌هایی که مختص به دو استکبار جهانی آمریکا و شوروی است که هیچ حد و مرزی نمی‌شناسند و تجاوز به منافع دیگران را امری منطقی در بین‌الملل می‌دانند، مردم مظلوم و بالاخص مسلمان هستند که هیچ حق اظهار نظری ندارند. تمام قوانین و مقررات دیکته شده و دلخواه نظام‌های استکبار هستند و متاسفانه عوامل اجرایی آن کسانی هستند که پیروان خطوط کلی استکبار هستند.

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
 • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=3191

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *