دفاع آمریکا از اقتصاد صهیونیستی در فصل تحریم‌های بی رحمانه ایرانی - خیبر

دفاع آمریکا از اقتصاد صهیونیستی در فصل تحریم‌های بی رحمانه ایرانی

۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶

محصولات تراریخته یکی از روش‌های رژیم صهیونیستی برای کنترل جمعیت جهان است. این پروژه با تحریم دیگر کشورها مواجه شد ولی با نفوذ و لابی‌گری‌های رژیم صهیونیستی، قانونی علیه این تحریم‌ها تصویب شد.

به گزارش سرویس اقتصادی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر به نقل از پایگاه خبری جورزالیم پست، روز پنج‌شنبه یک لایحه دو فوریتی علیه جنبش تحریم محصولات اسرائیلی به مجلس رژیم صهیونیستی برده شد.

نماینده دموکرات نیویورک درباره قانون تحریم شرکت‌های مهم دنیا و اسرائیلی در منع آمد و شد اقتصادی با ایران گفت: این قانون خیلی مهم است که مقررات ضد تحریم را در قرن بیست و یک به تصویب می‌رساند.

وی همچنین عنوان کرد: قانون کنونی برای شرکت‌های آمریکایی نیز هست و تحریم‌های مورد حمایت دولت را کشورهای دوستدار ایالات متحده باید جدی بگیرند.

در این لایحه که مورد حمایت بسیاری از اعضای کنگره آمریکا نیز هست مدعی هستند که شرکت‌های آمریکایی از شرکت در تحریم‌های سازمان‌ یافته‌ای منع شدند که از سوی سازمان‌های بین‌المللی مانند سازمان ملل متحد و … صادر می‌شود و در آن شرکای ایالات متحده مانند اسرائیل را هدف قرار داده‌اند.

خیبر: سال‌هاست که نهادهای حقوق بشری واقعی به دنبال تحریم جدی رژیم صهیونیستی هستند تا بدین وسیله از فعالیت‌های اقتصادی اسرائیل جلوگیری کنند، چرا که اسرائیل با شیطنت‌های گسترده سعی در ‌نابود ساختن اقتصاد سیاسی کشورهای مختلف دنیا دارد، تراریخته و ورود غذاهای تراژن یکی از ثمرات این فعالیت است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=6886

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *