دفاع نتانیاهو از برنامه موشکی رژیم صهیونیستی و تاکید بر داشتن جاسوس در ایران - خیبر

دفاع نتانیاهو از برنامه موشکی رژیم صهیونیستی و تاکید بر داشتن جاسوس در ایران

۲۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۵

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تمجید و دفاع از برنامه‌های موشکی رژیم اسراییل گفته این کشور همچنان به عملیات جاسوسی خود در ایران ادامه می‌دهد و ماموران اسرائیلی به طور متناوب به ایران سفر می‌کنند.

به گزارش پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی که پس از استعفا لیبرمن، وزیر دفاع رژیم جعلی نیز هست، در جریان بازدید از مرکز صنایع فضایی رژیم صهیونیستی گفت که موشک‌های تهاجمی خود را گسترش می‌دهد؛ موشک‌هایی که به ادعا او هر جایی را در منطقه هدف قرار می‌دهند.

وی در حالی که با کمال وقاحت از برنامه موشکی خود دفاع می‌کرد با برنامه هسته‌ای و موشکی جمهوری اسلامی ایران که مطابق با برنامه‌های آژانس و سازمان‌های بین‌المللی پیش می‌رود، مخالفت کرد و توسعه موشکی ایران را خطری جدی برای خود دانست.

نتانیاهو گفت:«این قدرت تهاجمی رژیم صهیونیستی برای ما در هر بخشی بسیار مهم است. در این مرکز سیستم‌های تسلیحاتی با توانایی‌های منحصربه فردی توسعه می‌یابند که هیچ کشور دیگری از آنها برخوردار نیست.»

او روز گذشته نیز در دیدار با گروهی از دیپلمات‌های صهیونیستی گفته بود که جاسوسان این کشور هنوز در ایران حضور دارند.

به گزارش روزنامه‌ “تایمز اسرائیل” بنیامین نتانیاهو، روز یکشنبه ۲۵ آذر (۱۶ دسامبر) در برابر جمعی از دیپلمات‌ها در وزارت امور خارجه‌ این کشور در اورشلیم گفت که ماموران اطلاعاتی رژیم اسرائیل همچنان به عملیات خود در ایران ادامه می‌دهند تا بلندپروازی‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی را خنثی کنند.

او ادعا کرد: «ما همه جا در جهان در رابطه با برنامه‌ هسته‌ای ایران مبارزه می‌کنیم. ماموران ما به تناوب از این کشور دیدن می‌کنند تا تحولات را زیر نظر داشته باشند.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی یکی از سرسخت‌ترین مخالفان توافق برجام بود که باعث شد تحریم‌های اقتصادی در ازای محدودسازی برنامه‌ مسالمت‌آمیز جمهوری اسلامی ایران متوقف شود.

رژیم صهیونیستی پیشتر هم اعلام کرده بود که در ایران عملیات مخفی انجام می‌دهد تا برنامه‌ هسته‌ای این کشور را خنثی و توافق هسته‌ای با ایران را نابود کند.

البته نتانیاهو در ماه آوریل سال جاری در سازمان ملل اعلام کرد که بیش از ۱۰۰ هزار سند از بایگانی تهران بدست آورده که در آنها برنامه‌ هسته‌ای ایران تشریح شده است که بعد از این قضیه دروغ وی بر ملا شد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=16494

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *