دیدار نتانیاهو و السیسی و راه‌های از سرگیری مذاکرات صلح - خیبر

دیدار عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر در نیویورک با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی:

دیدار نتانیاهو و السیسی و راه‌های از سرگیری مذاکرات صلح

۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۲
دیدار نتانیاهو و السیسی و راه‌های از سرگیری مذاکرات صلح

عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر امروز (پنج شنبه) در نیویورک با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر به نقل از خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری شهاب، عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر امروز (پنج شنبه) در نیویورک با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیدار و گفتگو کرد.

این دیدار در حاشیه هفتاد و سومین دوره مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک انجام شد.

سخنگوی دفتر ریاست جمهوری مصر در این باره گفت: در دیدار نتانیاهو و السیسی راههای از سرگیری مذاکرات صلح بررسی شد، در این دیدار رئیس جمهور مصر بر لزوم از سرگیری مذاکرات در راستای یافتن راه حلی عادلانه و جامع برای مساله فلسطین براساس راهکار دودولتی تاکید کرد.

وی تاکید کرد: السیسی در این دیدار به نتانیاهو گفته است که حل نهایی و عادلانه مساله فلسطین، واقعیات جدیدی را در خاورمیانه ایجاد خواهد کرد و باعث زندگی همه ملت های منطقه در امنیت و ثبات می شود.

سخنگوی دفتر ریاست جمهوری مصر با اشاره به سخنان نتانیاهو در این دیدار گفت: نتانیاهو در این دیدار از نقش آفرینی مهم مصر در خاورمیانه به وی در زمینه صلح قدردانی کرد.

از سوی دیگر، منابع عبری گزارش دادند که دیدار نتانیاهو و السیسی دو ساعت به درازا کشیده و طی آن آخرین مسائل منطقه و تحولات غزه بررسی شده است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=12375

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *