رباخواران در صف احقاق حقوق بشر - خیبر

رباخواران در صف احقاق حقوق بشر

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۸:۵۱

هولوکاست دست مایه جدید یهودیان صهیونیست برای مظلوم‌نمایی است. آنها با سوء استفاده از این جریان و بزرگ‌نمایی آن از طریق دستگاه‌های تبلیغاتی توانستند تا مدت‌ها از دولت آلمان برای این اتفاق غرامت دریافت کنند. آنان به این بهانه، هر چند نامربوط سرزمین فلسطین را اشغال کرده و جهانیان را وادار به سکوت کرده‌اند.

به گزارش سرویس تاریخ پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، درباره مساله ربا یهودیان اذعان دارند که مجبور به این کار هستند؛ آقای «ورنر سومبارت» در کتاب «یهودیان و حیات اقتصادی مدرن» ثابت کرده است که مساله اخذ ربا و صرّافی چیز تازه‌ای در قوم یهود نبوده و سابقه رباخواری یهودیان چیزی به بلندای سابقه تاریخی این قوم می‌باشد. هم چنین در این کتاب آمده است که یکی از دلایل تنفر مسیحیان و کلیسا از جامعه یهودی همین مساله ربا خواری آن‌ها و رواج این گناه در میان مسیحیان می‌باشد. تا آنجا که مسیحیان و حتی کلیسا و دربار پادشاهی وام‌دار این قوم شده و روز به روز فقیرتر شده و از آن طرف یهودیان هر روز ثروتمندتر، لذا جامعه مسیحی همواره با این جماعت دشمنی و عناد داشت.

جدای از همه مطالب بیان شده گتوها اگر چه بنا به خواسته کلیسا تشکیل شد ولی این عملکرد کلیسا با روحیه و رفتار انحصار طلبانه آنها هماهنگ بود. در واقع آنها افرادی نژاد پرست بودند که با میل از این عمل کلیسا استقبال می‌کردند.

 

رباخواری یهودیان

 

هولوکاست

هولوکاست به معنی سوزاندان با آتش است، البته به شکلی که کاملاً از بین برود. این واژه در حال حاضر عنوان ماجرایی است که در جنگ جهانی دوم توسط حزب نازی آلمان به رهبری هیتلر اتفاق افتاد و بنا به گفته خود یهودیان شش میلیون یهودی کشته شدند.

طبق تاریخ‌سازی یهودیان این افراد در اتاق‌های گاز کشته و سپس در کوره‌های آدم‌سوزی سوزانده شده و حتی از بدن آن‌ها برای ساخت صابون استفاده شده است، البته ناگفته پیدا است که هولوکاست به معنای نسل کشی هم ترجمه می‌شود.

قبل از صحبت از نفی یا اثبات این واقع باید به دو نکته توجه کرد:

اولاً در طی جنگ جهانی دوم جریان یهودی‌ستیز در مناطق مختلف جهان از جمله اروپا به راه می‌افتد و البته اختصاص به آلمان هم نداشته است. این جریان درست زمانی اتفاق می‌افتد که جنبش صهیونیسم با کمک انگلستان در حال تقسیم فلسطین و مستقر کردن یهودیان از نقاط مختلف جهان در فلسطین می‌باشند. جریان صهیونیسم برای رسیدن به اهداف خود یعنی «دولت یهود» ناچار است تعداد یهودیان را در فلسطین افزایش دهد، پس ناچار است یهودیان را متقاعد کند تا از نقاط مختلف جهان به فلسطین هجرت کنند. پس اگر برای قانع نشدند باید آنها را مجبور کرد.

ثانیاً برخی شواهد تاریخی گویای این مطلب است که یهودیان یا حداقل زرسالاران یهودی آنقدر هم از روی کار آمدن حزب نازیسم ناراحت نبوده‌اند. به طور مثال: خاخام آلمانی «جاشوا پرینز» در کتاب خود «ما یهودیان»۳ از عملکرد هیتلر درباره علامت‌گذاری یهودیان و جمع کردن آنها در یک مکان نه تنها ابراز ناراحتی نمی‌کند بلکه آن را در راستای یکسان‌سازی یهودیان معرفی می‌کند. او می‌نویسد: «ما در این رابطه ناراحت نیستیم». یا در جای دیگر می‌گوید: «این اجرای کامل خواسته‌های ماست.»

«هاینس هوهند» یک روزنامه‌نگار آلمانی است که از نزدیک شاهد ماجرا بوده است. او می‌گوید: «صهیونیسم نه تنها از این اتفاق ناراحت نبود بلکه آن را به عنوان یک فرصت تاریخی برای رسیدن به اهداف خود نگاه می‌کرد.»

 

 

پشت پرده فعالیت‌های نازیسم به نفع صهیونیست‌ها بود

اما درباره اصل واقعه هولوکاست باید گفت هیتلر و جامعه آلمان از قبل نسبت به جامعه یهودی موضع‌گیری داشتند، چرا که علاوه بر مساله رباخواری و عقاید نژاد پرستانه، برخی زرسالاران و افراد ذی نفوذ یهودی در جنگ جهانی اول باعث شدند تا آمریکا وارد جنگ شود.

این کار منجر به شکست آلمان در جنگ جهانی اول شد. اما چیزی که به حس یهودیستیزی آلمان‌ها دامن زد، رابطه سران یهودی با هیتلر بود. هیتلر خواهان اخراج یهودیان بود و سردمداران صهیونسیم خواستار مهاجرت یهودیان به فلسطین اشغالی بودند.

س با دولت نازیسم توافق کرده و وقایعی مثل هولوکاست و مهاجرت دست جمعی یهودیان را رقم زدند. جالب است بدانید حتی برخی از مسئولان دولتی هیتلر، به فلسطین اشغالی سفر کرده و از برخی مناطق یهودی نشین دیدن کردند. درباره هولوکاست اشکالات زیادی مطرح می‌شود. اشکالاتی درباره جمعیت شش میلیونی کشته شده، عکس‌ها و مدارک موجود، اتاق‌های گاز، صابون سازی و کوره‌های آدم سوزی و بسیار از مسائل دیگر. درباره جمعیت شش میلیونی باید گفت که در جنگ جهانی اول جمعیت کل یهودیان اروپا شش و نیم میلیون نفر بوده که اگر هولوکاست درست باشد تمام یهودیان در جنگ جهانی دوم باید از بین رفته باشد که مرکز آمار مهاجرت اروپا و حتی خود دولت آلمان خلاف آن را ثابت می‌کند.

به طور مثال در جنگ جهانی اول تعداد یک میلیون و پانصد هزار یهودی به کشورهای ایتالیا، چین، اسپانیا مهاجرت کرده‌اند که این‌ها از جمعیت شش میلیونی یهودیان آلمان اگر درست باشد، می‌کاهد. علاوه بر این طبق آمار دولت آلمان تعداد یهودیان این کشور ۶۰۰ هزار نفر بوده که طی جنگ، ۴۰۰ هزار نفر آنها مهاجرت کردند.

اما صابون‌سازی از اجساد یهودی، این مطلب به قدری اغراق آمیز و غیر واقعی است که رئیس مرکز مطالعات هولوکاست، در دانشگاه عبری «تل آویو» در این باره می‌گوید: «نازی‌ها هرگز از یهودیان صابون نساخته‌اند.»

اما در باب عکس‌هایی که درباره هولوکاست نشان می‌دهند. در این عکس‌ها کوهی از اجساد را نشا می‌دهند که قصد آتش زدن و دفن کردن آن‌ها را دارند. این مساله نیز با مطالعه دقیق تاریخ روشن می‌شود. این عکس‌ها متعلق به اجساد مردمی است که مبتلا به بیماری‌های واگیردار مثل تیفوس و تب تیفوئید شده‌اند و اصلاً اختصاص به یهودیان ندارد. علت آتش زدن این اجساد هم برای جلوگیری از نشر و انتشار بیماری بوده و نه چیز دیگری.

از این مسائل که بگذریم، اگر این حادثه واقعاً اتفاق افتاده است پس چرا تحقیق درباره آن ممنوع بوده و یهودیان به جای پاسخ صحیح به منتقدان، به آن‌ها تهمت یهودستیزی می‌زنند و با انواع روش‌ها مورد سوء قصد قرار می‌دهند. در دو دهه گذشته افرادی نظیر «رابرت فوریسون»، «ارنست زندال»، «دیوید ایرینگ» و «فردریک جرالد توبن» و بسیاری دیگر به جرم انتقاد به هلوکاست زندانی شده و یا از جامعه خود ترد شده‌اند. در برخی موارد از کار خود اخراج یا تهدید به قتل شده اند. اما علت این برخورد تند چیست؟

در جواب باید گفت هولوکاست دست مایه جدید یهودیان صهیونیست برای مظلوم‌نمایی است. آنها با سوء استفاده از این جریان و بزرگ‌نمایی آن از طریق دستگاه‌های تبلیغاتی توانستند تا مدت‌ها از دولت آلمان برای این اتفاق غرامت دریافت کنند. آنان به این بهانه، هر چند نامربوط سرزمین فلسطین را اشغال کرده و جهانیان را وادار به سکوت کرده‌اند.

 

هولوکاست یهودیان

 

قدرت یهودیان امروزه افسارگسیخته است

در دنیای امروز قدرت یهودیان به قدری بالاست که در یکی از نشریات خود به نام «القبّاله» می‌نویسند: «برادران، ما دیگر از احدی نمی‌ترسیم و از حالا به بعد هیچ کس جرأت دشمنی با ما را ندارد و اگر برخی از نادانان و فرومایگان با ما مخالفت کنند، کافی است به مطبوعاتمان اشاره کنیم تا او را بد نام و رسوا سازند یا او را لکّه‌دار کنند که نازیست یا به او اتّهام ضد سامی و نژاد پرستی بزنند. آنگاه دیری نمی‌پاید که او خود را در چشم همه جهانیان خوار و ذلیل و مردود می‌یابد. پس ناچار می‌شود که از انظار عمومی بگریزد قبل از اینکه به بدبختی و ذلّتی که دامن‌گیر دیگران شده است، مبتلا گردد.

در حقیقت تاریخ‌نگاری یهود بر «مظلوم نمایی» استوار است. آنها با سیطره خود بر رسانه‌های دیداری و شنیداری اذهان مردم را به تسخیر خود در آورده‌اند. همه آنچه که بر سر یهودیان در طول تاریخ آمده یا به علت نوع رفتارشان بوده و یا توسط دسیسه برخی از متنفذان و زرسالاران یهودی علیه جامعه یهودی اتفاق افتاده است. این یهودیان هستند که در طول تاریخ به مردم جهان ظلم کرده‌اند.

آنها عاملان اصلی جنگ جهانی اول و دوم بودند. آنها بودند که مردم فلسطین را به زور از خانه خویش آوره کرده و باعث مرگ هزاران انسان شدند. این یهودیان بودن که اولین بار نظام برده‌داری را به راه انداختند. این یهودیان بودند که اولین بار قاره آمریکا را کشف کرده و بومیان سرخ پست و سیاه پوستان آفریقایی را قتل عام کردند. با همه این تفاسیر آن‌ها نه تنها مظلوم که ظالمان تاریخ و دنیای امروز هستند. آنها نه تنها به مردم خویش بلکه به مردم جهان از اقوام و ملل مختلف ظلم کرده‌اند.

پی‌نوشت:

۱-  Judaica

۲- marrano؛ یهودیانی که به دلیل فشار های کلیسا مسیحی شدند ولی در باطن هنوز یهودی بودند.

۳- wir juden

منابع:

۱ – آلمان نازی؛ گناه کار ابدی، میشل ولفسون و دیگران، علی رحمانی – مرضیه ذاکری، ناشر مترجم، تهران ۱۳۹۵، چاپ اول.

۲- فلسطینی کشی – هلوکاست اسرائیل، مایکل هافمن – موشه لیبر من، محمد رضا عادلی، قم، موسسه امام خمینی (ره)، چاپ سوم:۱۳۸۸٫

۳- جنگ اراده ها، حجت میرزاده، قم، راه سبز، چاپ اول: ۱۳۹۴٫

۴- دایرة المعارف مصور تاریخ یهودیت و صهیونیزم، حامد کفاش- فاطمه شفیعی سروستانی، تهران سایان،چاپ سوم:۱۳۹۲٫

۵- یهود ستیزی واقعیت یا دستاویز سیاسی، علیرضا سلطان شاهی، قم، شهید کاظمی، چاپ اول:۱۳۹۶٫

۶- مشت آهنین، لنی برنر، حسین ابو ترابیان، تهران، ناشر اطلاعات، چاپ پنجم:۱۳۱۹۵٫

۷- یهودیان و حیات اقتصادی مدرن، ورنر سومبارت، رحیم قاسمیان، تهران:ساقی، چاپ اول:۱۳۸۴٫

۸- صهیونیسم؛ سرطانی بر پیکر جامعه بشری، حسین فریدونی، تهران: آفاق، چاپ اول:۱۳۸۶٫

نویسنده: میلاد پورعسگر

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=2208

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *