قدرت یهود برای نفوذ - خیبر

معرفی کتاب هولوکاست و نفوذ یهودیان در ایالات متحده آمریکا 2:

قدرت یهود برای نفوذ

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۸:۲۱
مدیچی/عباسی/دیوید دوک/یهود/فیلم/سریال

در کتاب هولوکاست و نفوذ یهود، افشاگری دیوید دوک درمورد هولوکاست نه تنها با پیداکردن تناقضات در سخن بزرگان یهود بلکه از شواهد علمی در کتاب خود استفاده کرده و سندیت علمی این واقعه را زیر سوال می‌برد.

به گزارش سرویس تاریخ پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، کتاب هولوکاست و نفوذ یهودیان در ایالات متحده آمریکا به قلم دیوید دوک (عضو سابق کنگره آمریکا) به رشته تحریر درآمده است. نوشتار حاضر بخش دوم از معرفی این کتاب می‌باشد. (جهت مطالعه بخش اول کلیک کنید)

پس از چند نقل قول و کشف پارادوکس‌های موجود، نگارنده‌ کتاب از جهت علمی وقوع هولوکاست را زیر سوال می‌برد و ادعا می‌کند هیچ مستند علمی برای اثبات هلوکاست وجود ندارد، چنانکه می‌نویسد: ارتش آمریکا از کارشناسان سم شناس خواست تا هزاران جسد را در بازداشتگاه نازی‌ها تشریح کنند، چرا که ممکن است بقایای اجساد، علائم مسمومیت با «سیانید» را در طول سالیان متمادی از خود بروز دهند، اما حتی کمترین دلیل علمی نیافتند که نشان دهد حتی یک نفر قربانی مسمومیت با گاز شده باشند.

هم‌چنان که کار تشریح و کالبد شکافی اجساد – که توسط پزشگان روسی، در بازداشتگاه های اروپای شرقی انجام گرفت – منجر به این نتیجه نگردید که قتل عام‌ها با گاز صورت گرفته باشند، و علی‌رغم این که کالبد شکافی‌ها، پیش از شروع محاکمات دادگاه نوربرگ انجام گرفت، ولی نتایج و جواب‌های آن به دادگاه ارسال نشد، چرا؟ به جهت اینکه جواب‌های کالبد شکافی هیچ کمکی به دادستانی نمی‌کرد.

ایضا اینگونه می‌نگارد: فرید لیوشتر (متخصص اتاق‌های گاز) متوجه این نکته شد که اتاق‌هایی که برای کشتار انسان‌ها با گاز در بازداشتگاه آشویتس در نظر گرفته شده بود، از نظر ساخت و ساز مناسب استفاده از گاز در آنها نبود. راستی، این سوال ذهن خیلی‌ها را مشغول کرده «که چرا افراد مدعی هولوکاست، اینقدر از تشکیک در مسئله قتل عام یهودیان در هراسنادی، همین مطلب‌گواه متقنی است بر دروغگویی هولوکاست‌پردازان.

دیوید دوک این‌طور می‌نویسد: وقتی لیوشتر گزارش خودش را منتشر کرد، عکس‌العمل سردمداران هولوکاست قابل پیش بینی بود: افشاگری، ظلم و تهدید و حتی زندان، این بود. لیوشتر قربانی حمله سنگین بین‌المللی برای بی‌اعتماد و بی اعتبار شدن او و فراهم کردن زمینه ورشکستگی مالی‌اش گردیدند. یهودیان برای تمامی مراجعان او نامه‌های افشاگرانه‌ای فرستادند و از آنها در آن می‌خواستند قراردادهای خود را با او لغو نمایند، آنها موفق شدند، مقامات حکومتی را وادار نمایند که او را در ایالت خود (ماساچوسیت) به محاکمه بکشانند.

کتاب/ترامپ/آمریکا/اسرائیل/دیوید دوک/یهود/نتانیاهو/نفوذ 

فصل دوم: نفوذ یهودیان در سیاست آمریکا

نگارنده در این باب با گذری بر مدارکی که دال بر نفوذ یهودیان صهیونیست در سیاست و حکومت ایالات متحده است، در مقام اثبات وابستگی آمریکا به صهیونیست‌های یهودی می‌باشد. وی نفوذ عقیدتی یهودیان در آمریکا را در دو بُعد عمده برمی‌شمارد: اول، بُعد تبلیغاتی و رسانه‌های جمعی آمریکاست که اکثر قریب به اتفاق توسط یهودیان مدیریت شده یا تامین مالی میشوند. دوم، حضور مستقیم خود سیاستمداران یهودی در نهادهای تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز این کشور است.

در خلال بحث از سناتوری اسم آورده شده که اعتراف به حقیقتی (نفوذ یهودیان در سیاست آمریکا) جایگاه او را متزلزل می‌کند؛ او در برنامه تلویزیونی (چهره ملت) که از شبکه‌ سی بی اس پخش می‌شد اذعان کرد: «مطمئنا این اسرائیل است که بر مجلس سنای ایالات متحده آمریکا حاکمیت دارد.»

وی از روزنامه معاریو (مهم‌ترین روزنامه اسرائیل) اینطور نقل می‌کند: همان‌طور که روزنامه معاریو اسرائیل تصریح کرده بود که سیطره گروه‌های فعال یهودی به طور یکسان هم شامل دموکرات‌ها می‌شود و هم جمهوری‌خواهان: «گرچه یهودیت فعال در مراکز مدیریت حاکم از طرف دموکرات‌های فعلی بسیار گسترده و شگفت‌آور است، اما در عین حال عده زیادی از یهودیان متعصب نسبت به یهودیت، موقعیت‌های مهمی را در حزب جمهوری خواه، از آن خود کرده اند.»

روچیلد/کتاب/آمریکا/اسرائیل/دیوید دوک/یهود/نفوذ/ربا/بانک 

فصل سوم: ریشه‌های گرایش به غیر یهود

در این بخش از کتاب دیوید دیوک در جستجوی پیدا کردن عوامل و ریشه‌های ضدیت و دشمنی با یهودیان است. وی خاطره‌ای از دوران دبیرستانش را بازگو می‌کند که سبب شده در کتابخانه مدرسه‌اش کتاب‌هایی را مطالعه کند که به این موضوع – ضدیت با یهود – پرداختند. او می‌گوید کتاب‌هایی که آنها را می‌خواندم، همگی به قلم یهودیان بود.

پس از بررسی این کتب، دیوید دیوک اینگونه می‌نویسد: موضوع مشترک این مقاله و کلیه کتاب‌های مرجع که از طرف نویسندگان یهودی به رشته تحریر در آمده، همه آنها یک توصیه ساده دارند و آن اینکه یهودیان، همواره قربانی غیر یهودیان شرور، در طول تاریخ شده‌اند. البته در صدها عکس العمل مدنی، ملی و دینی ضد یهود که در این کتاب‌ها درج شده، هیچ اشاره‌ای نشده که ممکن است یهودیان نیز مرتکب اَعمال زشت و کارهای خلاف شده باشند که منجر به اینگونه عکس العمل‌های زننده شده است!

در این کتاب‌ها گفته شده است، کسی که مسلمانان، مسیحیان، بت‌پرستان، زرتشتیان و دیگر دشمنان را به دشمنی وا می‌دارد، همان تعصب دینی، نژادی و دشمنی با یهودیت است. همچنین می‌گوید: برخی از این نویسندگان نوشته‌اند که برتری فطری یهودیان در زمینه قدرت و اخلاق باعث شده است که غیر یهودیان نسبت به آنان حسودی کرده و از آنان نفرت داشته باشند؛ تا آنجا که بسیاری از کتاب‌های مرتبط با «غیریهود» می‌گویند: بلاشک پدیده «غیر سامی و دشمنی با یهود» یک نوع بیماری روانی، کاستی، نقص و ریشه‌داری است که در بین غیر یهودیان مزمن شده است.

نویسنده‌ کتاب به طور کلی چهار عامل را به عنوان ریشه‌ گرایش‌های ضد یهودی و نفرت غیر یهودیان نسبت به یهودیان ذکر می‌کند: عامل اول، شیوه‌ تجارت یهودیان و رباگرفتنی است که میان این قوم متداول بوده به طوری که یهودیان هرجا پا می‌گذاشتند با وام دادن و اخذ سودهای کلان از مردم، خون آنها را در شیشه می‌کردند. این مقروض شدن بی‌جای مردم نسبت به یهودیان، سبب طرد ایشان از جانب مردم بود.

لازم به ذکر است این سبک‌های تجارتی غیر منصفانه برخواسته از منابع دینی آنهاست، به طوری که جاکوب کاتز-خاخام یهودی- می‌گوید: « ما اصول اخلاقی را تنها بر ملت و قوم همان شخص اجرا می‌کنیم، در عین حال اخلاقا خطاست که عملیات ربا را بر یهودیان اجرا کنیم، اما در همان حال به انجام ربا با غیر یهود توصیه می‌نماییم و آن را اخلاقی می‌دانیم، همچنین یهودیان تا آنجا که می‌توانند باید وارد کارهای سودآور و غیراخلاقی با غیریهود شوند، البته لازم است دقت شود تا هیچ گونه آزار و اذیتی به جامعه یهودیان نرسد.

عامل دوم رفتار مجرمانه‌ یهود در طول تاریخ است که با مروری ساده در تاریخ یهود می‌توان این واقعیت را استنباط کرد. نگارنده کتاب می‌نویسد: لسیوس سنیکار فیلسوف قرن اول میلادی در رم، به قوم یهود اشاره می‌کند و می‌گوید: یهودیان از همه ملت‌ها بیشتر جرم مرتکب می‌شوند. ناپلئون نیز گفته است: «یهودیان، در عصر حاضر، سرور و سالار جماعتِ دزدان و سارقان هستند، آنان لاشخورهای بشریتند که غذای خود را از لجنزارها به دست می‌آورند… ما باید مانع اشتغال یهود به تجارت بشویم؛ چرا که آنان از آن سوء استفاده می‌کنند.

تجارت بردگان و سفید پوستان دو عامل دیگری است که نویسنده آنها را ذکر می‌کند. این رفتار ضد بشری برخواسته از دستوراتی است که در کتب مقدس آنها یافت می‌شود: «همانا کنیزان و بردگان که متعلق به تو هستند، از ملت‌های اطراف شما می‌باشند و شما می‌توانید از میان آنها برای خود بردگان و کنیزانی انتخاب کنی…».(کتاب لاویان ۴۴: ۲۵)

نیز می‌توانید آنها را به ملکیت فرزندانتان، پس از خودتان، به عنوان میراث پادشاه به جای گذارید و آنها را تا ابدالدهر برده و بنده خود قرار دهید، اما برادرانتان از بنی اسرائیل، هیچ کس حق ندارد بر برادر خود به زور سلطه پیدا کند». (لاویان ۴۶: ۲۵)

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=2740

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *