رسانه و مطامع قدرت‌ها
آمریکا جنگ خلیج فارس را به مدد رسانه‌های تصویری و سینما به راه انداخت. جنگ عراق را نیز همینطور، با ساختن یک دروغ ساده که صدام سلاح‌های هسته‌ای یا کشتار جمعی دارد و به شدت برای امنیت ما خطرناک است.پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، سینمای غرب موضوعات مطلوب استراتژیست‌های غربی و مردان عرصه سیاست را تازه و داغ نگه می‌دارد. پیش از ساخت فیلم ۲۰۱۲ با همین عنوان ۲۰۱۲ (روز قیامت) فیلمی ساخته شد که به پیش‌بینی‌های انجیلی درباره واقعه آرماگدون پرداخت.

منابع دیگری هم از وقوع حوادثی بزرگ و غیر قابل تصور طی سال‌های نزدیک همچون سال ۲۰۱۲ خبر داده‌اند. چند سال پیش و در آستانه قرن جدید وقتی که از طریق مطالعات ژنتیک در یک مرکز آمریکایی گوساله سرخ موی به دنیا آمد آقای ریچارد لندز، استاد هزاره شناسی و آخرالزمان‌گرایی دانشگاه بوستن در آمریکا اعلام کرد: «به دنیا آمدن این گوساله همان چیزی است که انتظار آن را می‌کشیدیم. حالا می‌توانیم جنگ آخرالزمانی را آغاز کنیم.»

این خبر جدید را هم بی‌ربط با سایر اخبار نمی‌توان ارزیابی کرد. اخیراً خبری با عنوان تولد دجال آخرالزمان از دنیا آمدن کودک عجیب الخلقه در سرزمین‌های اشغالی فلسطینیان خبر داد.

کودکی که تنها یک چشم دارد و چشم سمت چپ روی پیشانیش قرار گرفته است. در این اخبار تلاش شده است این کودک، دجال، فتنه‌ی آخرالزمان معرفی شود.  خبر را منابع اسرائیلی منتشر ساختند. آنها سعی کردند این موضوعات را یهودی و منطبق با اخبار دجال در کتب دینی اسلامی و مسیحی معرفی کنند.

خبرنگاران در پیگیری‌های بعدی اعلام کردند که این کودک در چین به دنیا آمده است و سپس توسط یک صهیونیست به مبلغ کلانی خریداری شده است و به فلسطین اشغالی منتقل شده است.

آگاهی اشرار یهود و سران سازمان‌های مخفی که سر در پی تأسیس حکومت جهانی شیطانی هستند، با اطلاع از اخبار آخرالزمانی مندرج در منابع اسلامی و مسیحی با آنکه هیچگونه اعتقادی به دین و دینداری، معاد و اخلاق ندارند، از سال‌های قبل دست در کار و تدارک یک سناریو زده‌اند.

در این سناریو، سعی می‌کنند، عناصر مذکور در اخبار آخرالزمانی تحریف شده و به صورت مصنوعی و جعلی چنان کنار هم قرار داده شوند که حقیقی جلوه کند در واقع آنها در حال تدارک جعلی حادثه آخرالزمانی ظهور موعودند.

خروج دجال بزرگترین فتنه آخرالزمان است و از آغاز آفرینش آدم تا قیامت کبری فتنه‌ی به مانند آن نخواهد بود اما از همین رو در روایات، تأکید شده که از شر آن باید به خدا پناه برد.

در میان مسیحیان و پیروان مذاهب و عامه و اهل سنت بیش از منابع شیعی از خروج دجال و کیفیت و کمیت عمل او سخن به میان آمده است.

آمریکا جنگ خلیج فارس را به مدد رسانه‌های تصویری و سینما به راه انداخت. جنگ عراق را نیز همینطور، با ساختن یک دروغ ساده که صدام سلاح‌های هسته‌ای یا کشتار جمعی دارد و به شدت برای امنیت ما خطرناک است.

در حالی که اگر هم آمریکا می‌خواست به تلافی ۱۱ سپتامبر و القاعده کاری کند تا عصبانیتش تخلیه شود ربطی به عراق نداشت. همان کاری که بر سر افغانستان آورد، کافی بود.

تمام این بدبختی‌، لشکر کشی و قتل و تجاوز، به خاطر یک دروغ بود. دروغی که می‌دانید از فرط تکرار توسط رسانه‌های مختلف به ویژه تصویری و باز هم به ویژه سینما، راست و حقیقی جلوه داده می‌شود تا جنگ عراق را توجیه کند. یا مثلا می‌خواهد با یک دروغ بزرگتر که کاملا تخیلی و غیر واقعی است، مثلاً حمله فضایی‌ها به زمین اضطراب و نگرانی شدید در میان مردم ایجاد کند.

در این مورد به واسطه فیلم‌های سینمایی مثل جنگ ستارگان و از این قبیل تبلیغ می‌کنند که باید تسلیحات خود را افزایش دهیم تا خطر حمله فضایی کاهش یابد و یا با این توجیه که ما از شر سارقان تبهکاران و قاتلان در امان نیستیم، باید مثل آب خوردن مجوز هم یا خرید اسلحه به مردم بدهیم حتی به کودکان.