روابط بن‌­سلمان و صاحب­ نفوذان سیاسی و علمی جهان با تاجر فحشای یهودی
بعد از بازاداشت جفری اپستین به اتهام تجارت فحشا و به برده‌­گی گرفتن دختران زیر ۱۴ سال جهت تجارت فحشا، هر روز ابعاد تازه‌­تری از رسوایی او و دوستان و نزدیکان این بانک­دار یهودی آشکار می‌­شود. پاسپورتی با عکس جفری اپستین اما با نام دیگر و با آدرس و شهروندی عربستان سعودی از خانه او کشف شده است. روابط این جانی جنسی با نخست وزیر و وزیر دفاع پیشین رژیم صهیونیستی نیز آشکار شده است و باعث دردسرهایی برایشان شده. به طوری­‌که وزیر­کار دولت ترامپ نیز مجبور به استعفا شده است.پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، بعد از بازاداشت جفری اپستین به اتهام تجارت فحشا و اجبار دختران زیر ۱۴ سال به انجام اعمال جنسی، هر روز ابعاد تازه‌­تری از رسوایی و جنایات جنسی این یهودی صاحب نفوذ آشکار می‌­شود، و دوستان او با مشکلات عدیده­‌ای مواجه می­‌شوند.

روزنامه دیلی میل نیوز سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ (۱۶ july 2019) از قول  معاون دادستان آمریکا، الکس روزمیلر (Alex Rossmiller) نوشت: پلیس فدرال امریکا یک پاسپورت با عکس جفری اپستین را در خانه­‌اش یافته که او به عنوان یک شهروند عربستانی معرفی شده است. این پاسپورت در سال ۱۹۸۰ منقضی شده است.

او گفت: بعد از بازرسی از خانه جفری اپستین، عکس‌های زیادی از دختران جوان و عریان یافت شد، همچنین دارایی‌های زیادی از او یافت شد که او هیچگاه آن‌ها را اعلام نکرده بود. از جمله مقدار زیادی پول نقد و الماس. ضمنا عکسی از او دیده شد که او در کنار «بن سلمان» ولی عهد سعودی دیده می­‌شود.

سپس دیلی میل نیوز عکسی به تاریخ ژانویه ۲۰۰۶ را منتشر کرد که باعث عصبانیت «ایهود باراک» نخست وزیر و وزیر دفاع سابق رژیم صهیونیستی شد به گونه­‌ای که او این روزنامه را تهدید به پیگیری قضائی نمود. در این عکس ایهود باراک دیده می‌شود که پایین صورت خود را پوشانده و قصد ورود به خانه جفری اپستین در شهر منهتن را دارد.

به گزارش «دیلی نیوز»، در همان روز تعدادی دختر وارد این ساختمان می­‌شوند. این عکس در ژانویه ۲۰۰۶ گرفته شده است. ایهود باراک درباره این عکس گفت: در ژانویه، هوای نیویورک سرد بود، بخاطر همین من صورت خود را پوشاندم. ضمن اینکه من هیچ گاه در مهمانی­‌های خارج از عرف و جنسی اپستین شرکت نکرده­‌ام و فقط برای صرف چای و غذا به خانه او رفته­‌ام.

پیش از این همکاری اقتصادی ایهود باراک با اپستین قاچاقچی فحشا فاش شده بود. چرا که بیشتر سهام شرکت کاربین (Carbyne) که ایهود باراک مدیر عامل آن است، متعلق به  جفری اپیستین است. بعد از افشای این روابط اقتصادی دو حزب کار و میرتس اسرائیل از ائتلاف با حزب دموکراتیک به رهبری ایهود باراک منصرف شدند.

در سال ۲۰۱۱ نیز آشکار شدن روابط جفری اپستین با «شاهزاده اندرو»، پسر دوم الیزابت دوم ملکه انگلیس، نقل محافل روزنامه‌های بریتانیا شد و باعث دردسرهایی برای او شد. در آن سال چند زن ادعا کردند، جفری اپستین آن­ها را به عنوان برده جنسی در اختیار افراد ثروتمند، از جمله شاهزاده اندرو قرار داده است. شاهزاده اندرو که قبل از آن نماینده ویژه دولت انگلیس در تجارت بین‌المللی بود، بعد از افشای این روابط مجبور به کناره­‌گیری از این سمت شد.

افشای جنایت­‌های جنسی این صاحب نفوذ یهودی، باعث استعفای وزیر کار امریکا «الکسندر اکوستا» نیز شد. چرا که عملکرد آکاستا در زمانی­‌که وی دادستان پرونده جفری اپستین، که متهم به پورنوگرافی کودکان بوده، زیر سوال رفته است. آکاستا در آن زمان با اپستین توافق کرده بود که وی به مدت ۱۳ ماه به زندان برود. اما او از هفت روز هفته، شش روز در محل کار خود حضور پیدا می‌کرد و شب‌ها به زندان باز می‌گشت.

هر چند پس از افشای جنایات جنسی اپستین، ترامپ رئیس جمهور امریکا منکر روابط خود با این قاچاقچی فحشا شده، اما ترامپ در سال ۲۰۰۲ در مصاحبه‌ای گفته بود:

“I’ve known Jeff for fifteen years. Terrific guy,” Trump said. “He’s a lot of fun to be with. It is even said that he likes beautiful women as much as I do, and many of them are on the younger side. No doubt about it – Jeffrey enjoys his social life.”

«من ۱۵ سال است که جفری را می­شناسم. او مرد فوق العاده­‌ای است. او هم مانند من به زنان زیبا و کم سن و سال علاقه­‌مند است و از زندگی لذت زیادی می­‌برد.»

این یهودی و قاچاقچی فحشا، دارایی­‌های زیادی دارد، از جمله یک جزیره اختصاصی که بسیاری از اعمال خلاف عفت را در آن انجام می­‌داده و افراد صاحب نفوذی چون «کلینتون» را به این جزیره جهت در اختیار گذاشتن برده­‌گان و دختران کم سن و سال دعوت می­‌کرده است. جزیره او که به نام سنت جيمز كوچك (Little St. James Island) است، اکنون در رسانه­‌های آمریکایی به نام­‌های دیگری از جمله جزیره برده­‌گان کم سن و سال و جزیره عیاشی معروف شده است. اکنون دوباره رسوایی‌های اخلاقی بین کلینتون رئیس جمهور اسبق امریکا بر سر زبان‌ها آمده و اینکه او دست کم ۲۶ بار با جت شخصی اپستین به این جزیره سفر کرده است.

این رسوایی­‌ها فقط به افراد صاحب نفوذ سیاسی محدود نمی­‌شود. روزنامه ایندپندنت در ۱۳ January 2015 با انتشار عکسی از حضور «استیون هاوکینگ»، فیزیک­دان معروف بریتانیایی در جزیره اختصاصی جفری اپستین پرده برداشت. به گزارش این روزنامه، در این سفر چند روزه، استیون هاوکینگ مهمان این جانی جنسی بوده و با یک زیردریایی اختصاصی در اعماق اقیانوس به تفریح پرداخته است.

دو زن به نام «کورتنی واید» و «آنی فارمر» (Courtney Wild and Annie Farmer) از جمله شاهدانی هستند، که مدعی هستند، جفری اپستین در زمان ۱۴ سالگی این دو زن، آن­ها را مجبور به اعمال جنسی می­‌کرده است. این دو در دادگاه گفتند: این مرد خیلی خوفناک است. از دادگاه تقاضا می­‌کنیم این جانی جنسی را در زندان بیندازد تا دختران دیگری مثل ما گرفتار این هیولا نشوند. به گفته برخی مقامات قضائی امریکا، اپستین در پرونده­‌های گذشته، صدها هزار دلار به شاهدان دادگاه پرداخت کرده، تا آن­ها را وادار به سکوت کند. باید دید سیستم قضایی ایالت متحده امریکا، چه سرنوشتی را برای این جانی جنسی رقم خواهد زد.

 

منبع:
https://www.jpost.com/American-Politics/FBI-finds-Epstein-kept-piles-of-cash-diamonds-and-a-fake-passport-595813
https://www.independent.co.uk/news/people/stephen-hawking-pictured-on-jeffrey-epsteins-sex-slave-caribbean-island-9974955.html
https://www.dailymail.co.uk/news/article-7249629/Jeffrey-Epstein-stares-victims-court-confront-pedophile-bail-hearing.html
https://www.washingtonpost.com/politics/trump-called-epstein-a-terrific-guy-before-denying-relationship-with-him/2019/07/08/a01e0f00-a1be-11e9-bd56-eac6bb02d01d_story.html?noredirect=on&utm_term=.2098748d4aa7

 

نویسنده: ارسلان رفیعیان