سپاه پاسداران خاری بر چشم صهیونیسم جهانی - خیبر

مصاحبه اختصاصی خیبر با حجت الاسلام و المسلمین آزادیخواه:

سپاه پاسداران خاری بر چشم صهیونیسم جهانی

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۱۷

اگر سپاه پاسداران به مقابله با داعش نمی‌پرداخت، امروزه بسیاری از زنان و کودکان در اسارت این گروه جبار و سایر گروهک‌های تکفیری خونخوار قرار داشتند. لذا آرامش و ثبات موجود در منطقه که هر روزه میزان آن در حال افزایش است، نتیجه‌ی فداکاری و تلاش نیروهای سپاه پاسدران می‌باشد.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، با تصمیم دونالد ترامپ، دولت ایالات متحده آمریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داد؛ اقدامی نابخردانه که واکنش‌های زیادی را در ایران و جهان برانگیخت و فاز تازه‌ای از درگیری‌ها میان دو کشور را آغاز کرد. این نخستین‌بار است که آمریکا یک سازمان رسمی نظامی و عملا بخشی از یک حکومت را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار می‌دهد. قرار دادن سپاه پاسداران در لیست سیاه سازمان‌های تروریستی این امکان را به آمریکا می‌دهد که تحریم‌های بیشتری علیه ایران اعمال کند. لذا مصاحبه حاضر حجت الاسلام و المسلمین آزادیخواه نماینده مجلس شورای اسلامی و سخنگو کمیسیون فرهنگی به سوالات خبرنگار ما در این موضوع پاسخ داده‌اند:

خیبر:  حضرتعالی اقدام ترامپ علیه سپاه پاسداران را چگونه تحلیل می‌کنید؟

حجت‌الاسلام آزادیخواه: به عقیده من اقدام اخیر آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریست‌ها، فعلی ناشیانه، مغرضانه و به دور از واقعیت بود که از سوی ترامپ و پمپئو صورت گرفت. در حقیقت قدرت سپاه موجب شده تا در دل نظام‌های مستکبر جهان یعنی آمریکا و رژیم‌صهیونیستی لرزه افتاده و آن‌ها دست به چنین اقدامی علیه این نیروی نظامی کشورمان بزنند. لذا اینگونه رفتار از سوی دشمنان ما نشانگر عمق وحشت آن‌ها از قدرت جمهوری‌اسلامی و سپاه پاسداران است.

خیبر: به نظر شما اقدام ترامپ موجب می‌شود تا افکار عمومی سپاه پاسداران را به چشم تروریست ببینند؟

خیر؛ دنیای امروز به این جمع‌بندی رسیده است که نه تنها سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تروریست نیست؛ بلکه این سازمان خود قربانی تروریست است. گواه این سخن، دلاوری نیروها و شهدای سپاه پاسداران در کشورهای عراق و سوریه است که موجب شد تا امروز علاوه‌بر مردم ایران، سایر مردم منطقه نیز در امنیت زندگی کرده و از شر وجود تروریست‌های خطرناکی چون گروه تکفیری داعش رها شوند. این درحالی است که گروه تروریستی بی‌منطق و خونخواری نظیر داعش دست‌پرورده رژیم‌صهیونیستی و آمریکا بود که امنیت منطقه را تهدید می‌کرد؛ اما در نهایت به دست نیروهای سپاه پاسداران نابود شد.

این نکته بر همگان روشن است که اگر سپاه پاسداران به مقابله با داعش نمی‌پرداخت، امروزه بسیاری از زنان و کودکان در اسارت این گروه جبار و سایر گروهک‌های تکفیری خونخوار قرار داشتند. لذا آرامش و ثبات موجود در منطقه که هر روزه میزان آن در حال افزایش است، نتیجه‌ی فداکاری و تلاش نیروهای سپاه پاسدران می‌باشد.

خیبر: تأثیر اقدام کاخ‌سفید علیه سپاه پاسداران در فضای داخلی کشورمان را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

اقدام ناشیانه و غیرمعقول آمریکا موجب شد تا عظمت سپاه پاسداران دوچندان شده و عزم این سازمان برای توسعه و پیشرفت بیشتر شود. همچنین ترامپ و کاخ‌سفید باعث شدند تا میان جریان‌های سیاسی در داخل کشور نیز وحدت پیش‌آمده و همگی تصمیم بگیرند محکم و یک صدا در برابر دشمن آشکار ملت ایران بایستند. ملت ایران نیز که همواره با بصیرتی مثال‌زدنی در برابر دشمن خود ایستادگی کرده‌اند، امروز بیشتر از هر زمان دیگری با یکدیگر متحد هستند و دشمن را از گذشته حقیرتر می‌بینند.

اعضای مجلس شورای اسلامی نیز با پوشیدن لباس‌های مقدس پاسداران این نکته را به رژیم‌صهیونیستی و ایالات‌متحده منعکس کردند که نمایندگان مجلس نیز ضمن حمایت از سپاه پاسداران، اقدام خصمانه کاخ‌سفید را به شدت محکوم می‌کنند. علاوه بر این، اقدام اعضای مجلس نشانگر گوشه‌ای از آمادگی آحاد مردم برای مقابله جدی با آمریکا و اسرائیل جنایتکار است.

خیبر: سپاسگذاریم ازحضرتعالی و آرزو توفیق و سربلندی را برای حضرتعالی خواستاریم.
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=20373

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *