شهادت 282 فلسطینی از زمان اعلام تصمیم ترامپ در مورد قدس - خیبر

شهادت ۲۸۲ فلسطینی از زمان اعلام تصمیم ترامپ در مورد قدس

۰۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹

مرکز پژوهشی قدس در گزارشی اعلام کرد از زمان رسانه ای شدن تصمیم ترامپ برای به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل تا کنون ۲۸۲ فلسطینی به دست اشغالگران صهیونیست به شهادت رسیده اند.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون پژوهی خیبر، بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی مرکز پژوهش های اسرائیلی – فلسطینی قدس اشغالگران صهیونیست از ابتدای اعلام تصمیم ترامپ برای به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل در اول دسامبر گذشته تا کنون ۲۸۲ فلسطینی را به شهادت رسانده اند.

این مرکز امروز دوشنبه با انتشار نتیجه تحقیقات خود اعلام کرد نیروهای اشغالگر صهیونیست در همین مدت زمانی (از ۶ دسامبر تا اول اکتبر) ۶۰ کودک را به شهادت رسانده اند.

در این پژوهش همچنین آمده است ۱۷ فلسطینی در جریان آمادگی برای راهپیمایی و پیش از آغاز مراسم و ۲۸ نفر دیگر در جریان بمباران های اسرائیل در نوار غزه به شهادت رسیده اند، در این مدت زمانی ۶ نفر از اسرای فلسطینی در زندان های اشغالگران به شهادت رسیده و ۴۱ کودک نیز در جریان راهپیمایی های بازگشت در مرزهای شرقی غزه با گلوله اشغالگران صهونیست به شهادت رسیدند.

در بخش دیگری از این گزارش می خوانیم ۸ زن فلسطینی نیز در این مدت زمانی به شهادت رسیده اند که ۳ نفر آنها در جریان راهپیمایی بازگشت بوده است که از جمله آنها پرستار رزان النجار ۲۱ ساله است.

مرکز قدس در گزارش خود افزود: ۶ اسیر بازداشت شده که به دست اشغالگران صهیونیست به شهادت رسیدند تعداد شهدای اسیر از سال ۱۹۶۷ را به ۲۱۷ نفر افزایش دادند و آخرین آن شهید محمد الریماوی بوده است.

این مرکز فلسطینی ادامه داد: اشغالگران صهیونیست بدون مراعات قوانین بین المللی، حقوقی و انسانی به کشتار فلسطینیان ادامه می دهند و شکست تلاش های انجام شده برای آتش بس میان فلسطین و اسرائیل منجر به افزایش میزان کشتار فلسطینیان شده است.

این مرکز در پایان از تمام موسسات حقوقی و نهادهای تشکیلات خودگردان خواست در این خصوص فعالیت کرده و جنایت های اشغالگران در جریان راهپیمایی بازگشت را به دادگاه های جنایت جنگی بین المللی ارائه نمایند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=12625

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *