شیشه عمر اسرائیل در اروپا و آمریکا است - خیبر

شیشه عمر اسرائیل در اروپا و آمریکا است

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۱

اگر مردم آمریکا و اروپا بفهمند که چه هزینه ای برای جریان خبیث صهیونیسم جهانی می‌ دهند حتما شورش می‌ کنند.

به گزارش پایگاه صهیون پژوهی خیبر، اولین جلسه هم اندیشی «بررسی راهکارهای مبارزه با صهیونیسم» پیش از ظهر امروز در سالن نشست های خبرگزاری رسا در قم برگزار شد.
دکتر «احمد دستمالچیان» سفیر سابق ایران در اردن و لبنان در ادامه نشست عنوان کرد: در حقیقت اهمیت این جلسه را به این خاطر می‌ دانیم که مدتی است مثلت شوم سعی بلیغی دارد که مبارزه علیه رژیم صهیونیستی را به حاشیه ببرد به همین دلیل بنده معتقدم که باید کاری کرد که مبارزه علیه مثلث شوم به ویژه رژیم صهیونیستی در اذهان بیدار شود.

مسئله فلسطین باید در راس موضوعات علمی قرار بگیرد

وی با اشاره به این که حتی در ایران تلاش های زیادی صورت می‌ گیرد که موضوع فلسطین محجور شود، گفت: به همین دلیل این جلسات بسیار مهم و استراتژیک است و باید همت و تلاش کنیم که این جلسات در سطوح مختلف به ویژه در حوزه علمیه مقدس قم که قلب تپنده جهان اسلام است زنده شود تا این موضوع در رأس قرار بگیرد.
سفیر سابق ایران در اردن و لبنان در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: امیدواریم در سطوح مختلف بالاتری نیز این جلسات ادامه پیدا کند؛ مسأله مهم امروز بررسی وضعیت مقاومت در فلسطین است.
وی ابراز داشت: در جنگ ۳۳ روزه در سال ۲۰۰۶ در شکست مفتضحانه تئوری استوره شکست ناپذیری امنیتی اسرائیل فرو ریخت و دلیل این مسأله نیز همین بود که سید حسن نصر الله تاکتیکی هوشمندانه وزیرکانه به کار برد که به شکست این تئوری کمک کرد.

سید حسن نصرالله قدرت نظامی اسرائیل را زیر سؤال برد

دستمالچیان با تأکید بر این که سید حسن نصرالله قدرت نظامی اسرائیل را زیر سؤال برد، گفت: لبنان با ساده ترین سلاح موشکی امنیت اسرائیل را به خطر انداخت که خیلی درد بزرگی برای اسرائیل به شمار می‌ رفت.
وی عنوان کرد: امروز مقاومت دست برتر منطقه است و ما در جنگ سخت پیروز و پیشرو هستیم ولی باید بدانیم که در جنگ نرم بسیار عقب هستیم.


سفیر سابق ایران در اردن و لبنان با بیان این که بدون جنگ نرم در جنگ سخت نمی توانیم به نتیجه مطلوب و اصلی برسیم، خاطرنشان ساخت: به همین جهت باید از همین جلسات سازوکارهایی در بیاید که بتواند این کار را درست کند.


رهبر معظم انقلاب فرمودند اسرائیل دعواهای ما را روی آنتن می‌ برد ولی ما این قدرت را نداشته ایم که ضعف های علنی رژیم صهیونیستی را روی آنتن ببریم؛ این مسأله باید در معرض افکار عمومی قرار بگیرد که بحثی بسیار مهم است.


دستمالچیان با بیان این که هزینه های رژیم صهیونیستی را بالا ببریم، گفت: شیشه عمر اسرائیل در اروپا و آمریکا است و اگر مردم آمریکا بفهمند که چه هزینه ای برای این جریان خبیث می‌ دهد حتما شورش می‌ کنند.


وی خاطرنشان کرد: ما باید سطوح مختلف دشمن را بشناسیم، هرچند در دشمن شناسی هنوز به توفیق نهایی نرسیده ایم و باید در این زمینه کارهای زیادی انجام بدهیم.
سفیر سابق ایران در اردن و لبنان افزود: امروز کوچه پس کوچه های اسرائیل ناامن است پس بدانیم که مقاومت جلو رفته و پیش رفت کرده است و این که رهبر معظم انقلاب می‌ فرمایند ۲۵ سال دیگر اسرائیلی وجود نخواهد داشت حرفی دقیق است که باید ابعاد آن بررسی شود.

 

در حال بروزرسانی…

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=18007

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

معرفی کتاب