شیطان بزرگ محتاج قدرت یهود - خیبر

سلسله نشست‌های مطالعات و بررسی‌های راهبردی 10:

شیطان بزرگ محتاج قدرت یهود

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۳:۰۷
یهود/آمریکا/نفوذ/طائب/قدرت/صهیونیسم/خیبر

برای تعجیل ظهور باید شرایطی محیا شود. اینکه دعا کنیم امام زمان ظهور کنند کافی نیست. به فرض هم که امام زمان آمد، آیا اصلی‌ترین دشمن امام زمان – یهود – از بین رفته است؟ آیا مکان ظهور امام زمان از دشمن پاک شده است؟ یا اینکه امام زمان هم مثل امام حسین راس مبارکش بر نی خواهد رفت.

به گزارش سرویس قرآن و معارف پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، حجت الاسلام و المسلمین طائب در نشستی که موسسه بعثت در مسجد حضرت زینب برگزار کرد، به سخنرانی پرداخت. متن زیر بخش چهارم و پایانی از این سخنرانی پیرامون مسئله تاریخ دشمن شناسی خدمت مخاطبین محترم تقدیم می‌گردد. (برای مشاهده بخش اول، بخش دوم و بخش سوم کلیک کنید.)

این رعب و وحشت از ایران را خدا در دل اینها انداخته است. داستانی برایتان عرض کنم؛ جنوب لبنان تازه آزاد شده بود و بنده برای جوانان لبنانی سخنرانی داشتم. جنوب لبنان تازه آزاد شده بود و از طرف راس ناقوره به سمت جنوب با دو نفر که هر دو هم شهید شدند، رفتیم. لب مرز که رسیدیم، دیدیم یک توری بلند کشیده‌اند، آن طرف اسرائیل و این طرف ما. یک بیل مکانیکی هم داشت کار می‌کرد –حدودا با فاصله دویست الی سیصد متری- یک جیپ اسرائیلی هم –که دونفر سرباز در آن بود- آنجا دیدیم. پرسیدم که اینها چکار میکنند؟ گفتند: درحال کار روی فیبر نوری است. گفتم: اینجا بایستید من می‌خواهم رمی جمرات کنم. گفتند: اینجا ممنوع است. گفتم: شاید برای شما ممنوع باشد ولی برای من ممنوع نیست، شما من را اینجا پیاده کنید و بروید جلوتر بایستید تا من بیایم.

شما فرض کنید یک کسی مثل من، یک سنگ بزرگی بردارم و بخواهم پرت کنم. اگر پشت سرم نیافتد، بیشتر از دوقدم جلوتر نمی‌رود. تازه جلویمان هم تور کشیده بودند. به ‌هر حال بنده یک سنگ بزرگی برداشتم و بلند داد زدم؛ الموت لاسرائیل و این سنگ را پرتاب کردم. این سنگ جلوی پای خودم افتاد ولی صدایم را شنیدند. سربازها با تعجب نگاه کردند. من دوباره یک سنگ دیگر برداشتم. با خودم گفتم؛ اینها عبری بلد هستند، عربی که بلد نیستند. اما شنیده بودم که اینها فارسی بلد هستند بلند داد زدم؛ مرگ بر اسرائیل و سنگ را پرتاب کردم.

دوباره سنگ دو قدم جلوتر افتاد ولی اینبار اتفاق دیگری افتاد. راننده بیل مکانیکی بدون خاموش کردن ماشین پرید در جیپ و سه نفری فرار کردند. به این دو نفر که دنبالم آمده بودند، گفتم؛ بیایید مرز باز شده است. این ترس را چه کسی در دل آنها انداخته است؟

 

یهود/آمریکا/نفوذ/طائب/قدرت/صهیونیسم/خیبر

 

برای دفاع از سنگر باید امید داشت

اولین وعده (ان تنصروا الله ینصرکم) است. دومین وعده خداوند به کسانی که مبارزه می‌کنند (وعد الله الذین آمنوا منکم و عملوا الصالحات جنات تجری من تحتها الانهار) است. به یک نکته‌ای باید توجه داشت، آن هم؛ تلاش دشمن برای جدایی انقلاب از دین است. دشمن می‌خواهد ما بگوییم؛ این همه سختی، این همه رنج، این همه دردسر و… آخر که چه؟ برای چه چیزی اینها را تحمل می‌کنیم؟ من بالای منبر خیلی این را عرض کردم؛ مردم بدانید اگر برای آلودگی هوا سرفه‌ای کردید خداوند ثواب تبسیح را برایتان می‌نویسد. چرا؟

چون حق قضیه این است که ما را تحریم کرده‌اند و نمی‌گذارند بنزین استاندارد وارد ایران شود. پس طبق آیه ما در حال تحمل سختی هستیم و خداوند هم پاداش قرار داده است. خداوند برای غذا خوردن که وعده عظیم نمی‌دهد، قطعا خداوند برای سختی و مبارزه وعده می‌دهد. بعضا ما در برخورد با مشکلات و سختی‌ها این اصل را فراموش می‌کنیم و فکر می‌کنیم؛ باید همه مشکلات حل شود. اما این اصل می‌فرماید؛ همه مشکلات نباید حل شود. باید آنقدر این دست‌اندازها را رد کنیم تا به کسی برسیم که این مشعل را به‌دست می‎گیرد. والله قسم که همه مشکلات این کشور، انقلاب و اسلام ریشه‌اش به آن طرف برمی‌گردد.

سومین وعده خداوند که مهمترین وعده‌هاست (وعد الله الذین آمنوا منکم و عملوا الصالحات لیستخلفنهم فی الارض) است. بهترین تعبیر از آیه این است؛ هرکاری کنند باز ما پیروز هستیم. اینکه بنده در ابتدای سخن گفتم؛ ما به نقطه هدف رسیدیم، به‌ خاطر این است. حضرت امام یک راهبردی برای رسیدن به نقطه هدف تعیین کرده است، آن هم؛ انقلاب ما مقدمه ساز دولت جهانی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهد بود.

یک نکته مهم را باید بدانید. برای رسیدن به ‌چنین نقطه‌ای که حضرت امام تعیین کرده است ولو اگر با من از نظر تئوریک مخالف باشید باید خانه خدا را از دست کسانی که هم صفت با افرادی بودند که امام حسین را به ‌شهادت رساندند، دربیاوریم و گرنه اگر امام زمان بیاید، ایشان نیز مانند امام حسین، شهید خواهد شد. امام حسین با یهود و کفار مواجه بود، فریاد هم زد؛ (هل من ناصر ینصرونی) اما کسی نبود. بعد ایشان را به شهادت رساندند. الان به‌ نظر شما خانه خدا دست کسانی غیراز افرادی است که امام حسین را به شهادت رساندند؟ نه. خانه خدا دست همان اشرار است. حالا ما بیایم و هرروز هزارن مرتبه بگویم آقا بیا. آقا هم پیام می‌فرستد؛ کجا بیایم. می‌گویم: کنار خانه خدا. آقا می‌فرماید؛ آیا آنجا را امن کرده‌اید؟ می‌گویم: نه. آقا می‌فرماید؛ اول امن کنید تا وقتی آمدم مثل امام حسین سرم روی نی نرود.

 

یهود/آمریکا/نفوذ/طائب/قدرت/صهیونیسم/خیبر

 

راهکاری برای تعجیل ظهور

خداوند حضرت امام را رحمت کند، ایشان راهبردی برای امن کردن خانه خدا داده بود. شیطان بزرگ آمریکا است و این راهبرد است. اگر خواستید خانه خدا را امن کنید، بدانید که به آمریکا وصل است. حالا چگونه آمریکا را زمین بزنیم. دوباره حضرت امام فرمود؛ اسرائیل باید نابود شود. اگر اسرائیل را به زمین زدیم آن وقت است که آمریکا به زمین می‌خورد و سپس خانه خدا برای حضرت مهدی امن می‌شود. ما تا امروز سی و نه سال مبارزه و سختی‌ها را تحمل کرده‌ایم و به مرز اسرائیل رسیدیم.

چرا اینها تلاششان بر این است که ما از سوریه بیرون بیاییم؟ این فتنه‌ای که چند روز پیش اتفاق افتاد شعارشان «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران بود» یکی‌شان نوشته بود؛ از سوریه بیرون بیایید، سوریه به ما چه مربوط است؟ بله اینها درست می‌گویند؛ ما با سوریه کاری نداریم، ما با اسرائیل کار داریم. سوریه یک معبر عبور است. در زمان جنگ حضرت امام فرمود؛ بازگردید، راه از عراق می‌گذرد. بعد یک شعاری درست شد که «راه قدس از کربلا می‌گذرد» دشمن چه چیزی را می‌بیند؟

ایران از قدس ۲۵۰۰ کیلومتر فاصله دارد. اما الان فاصله ما از قدس ۲۵۰ کیلومتر شده است، یعنی ۲۲۵۰ کیلومتر پیش‌روی داشتیم. چیزی که بیشتر آنها را عصبانی می‌کند، این است که هیچ کاری در برابر آن نمی‌توانند انجام دهند. اما فقط یک چیز دلشان را خوش کرده است آن هم، خود داخلی‌ها مالک را که به دو قدمی خیمه معاویه رسیده است را فرا بخوانند و بگویند  برگرد. مشکل مالک فقط همین است و گر نه مالک در حال جنگیدن است. وظیفه ما در این میان، تبیین این مسائل است، به مردم بگویم؛ مردم دوقدم دیگر مانده است، کم نیاورید.

سوره عصر سوره امام زمان است. وَ الْعَصْرِ * إِنَّ الْإِنْسانَ لَفي‏ خُسْرٍ * إِلاَّ الَّذينَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ وَ تَواصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَواصَوْا بِالصَّبْرِ[۱] قسم به زمان ظهور قطعا مردم در عصر غیبت خسارت خواهند دید، جز کسانی که در عصر غیبت برسر ایمانشان ایستادند و کسانی که سختی‌ها را در عصر غیبت تحمل می‌کنند، در عصر غیبت به حق توصیه می‌کنند و بر صبر توصیه می‌کنند در عصر ظهور. این وظیفه دشواری برگردن همه است. بخواهی حضرت را به ظهور برسانی، باید صبوری کنید.

  • والسلام علیکم و رحمه الله

[۱] سوگند به وقت عصر (یا نماز عصر ، یا عصر طلوع اسلام و عرضه قرآن به جامعه و یا دوران ظهور حکومت الهی مهدی موعود) * که مسلّما انسان (به لحاظ رو به نقصان و زوال بودن عمر او  و غلبه هوی و شیطان بر او) در زیان است. * مگر کسانی که ایمان آورده و عمل های شایسته کرده اند و یکدیگر را به حق (به آنچه ثابت و مسلم است از عقاید و اعمال) توصیه کرده و یکدیگر را به صبر (در انجام وظایف) سفارش نموده‌اند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=2992

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *