لغو شناسایی حاکمیت رژیم صهیونیستی برمناطق اشغالی آ، ب و ج/ائتلاف کارآمد محور مقاومت/ نظرسنجی: فلسطینیها ترجیح میدهند به جای طرد طرح صلح ترامپ، صبر کنندرصد

غربی‌ها و عمال‌شان،در این سال‌ها هرچه از دست شان بر می‌آمد، انجام دادند تا اولا پنبه کارآمدی منطق مقاومت را بزنند و ثانیا از شکل‌گیری محور مقاومت و الحاق حداکثری گروه‌ها و شخصیت‌ها به آن جلوگیری کنند.پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، امروزه با استخراج مطالب مکتوب و غیر مکتوب از رسانه‌های غربی ـ صهیونیستی و یا همان اپوزیسیون و بعضا پایگاه هم‌سو نکات قابل‌توجهی را می‌توان بدست آورد؛ موضوعاتی که می‌تواند برای مخاطبین قابل‌استفاده و محوری برای تحلیل باشد. از امروز پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر قصد دارد نکات و تأملات قابل‌استخراج از رسانه‌ها برای مخاطبین عرضه کند. با «ویژه‌های رسانه‌ای خیبر» همراه شوید.

قدسنا

شیخ ابراهیم زاکزاکی به همراه عناصر امنیتی برای درمان به هند اعزام می شود

قاضی دادگاه ایالت کادونای نیجریه پس از چندین جلسه بررسی سرانجام عصر امروز به وقت تهران حکم به ازادی شیخ ابراهیم زاکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه و همسر وی از زندان برای درمان داد.

لغو شناسایی حاکمیت رژیم صهیونیستی برمناطق اشغالی آ، ب و ج

براساس گزارش منابع خبری-صهیونیستی، مرحله نخست توقف همکاری ها با اسرائیل لغو به رسمیت شناختن سلطه رژیم صهیونیستی بر اراضی اشغالی(مناطق آ و ب و ج و ..) را شامل می شود.

خبرگزاری فارس

نشریه عربی: «معامله قرن» با وجود محور مقاومت، از ابتدا محکوم به مرگ بود

شکست نشست منامه و تحولات اخیر در محور مقاومت، تلاش‌های «جرد کوشنر» مشاور رئیس‌جمهور آمریکا برای اجرایی کردن طرح موسوم به «معامله قرن» را با موانع جدی مواجه کرده است.

خبرگزاری تسنیم

گزارش| آیا ابو مازن همکاری با رژیم صهیونیستی را متوقف می‌کند؟

چندی پیش رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر از قطع همکاری تشکیلات خودگردان فلسطین با رژیم صهیونیستی داد، اما باید دید این تصمیم تا چه حد اجرایی است؟

تاریخ‌سازی جعلی رژیم اسرائیل در اردن

گردشگران رژیم صهیونیستی در اردن اهداف متعددی را دنبال می‌کردند که با خشم عمومی مردم اردن، این اهداف با شکست مواجه شد.

خبرگزاری سوریه

امروز در تاریخ… ۳۰ ژوئیه ۲۰۰۶: رژیم اشغالگر کشتار دسته جمعی را در شهرک لبنانی قانا مرتکب شد

پایگاه تحلیلی بصیرت

جهان به کدام سو می رود؟

دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا از اقدام فرانسه برای وضع مالیات بر شرکت‌های فناوری اطلاعات آمریکا انتقاد کرد و گفت که «اقدامات متقابل قابل توجهی علیه حماقت مکرون » اعلام خواهد کرد. مشابه این گزاره طی سال های اخیر بارها توسط رئیس جمهور آمریکا علیه دیگر سیاستمداران کشورها بکار رفته است، ترامپ چند مدت پیش نیز  ترزا می و سفیر لندن در واشنگتن را «احمق» و «گیج» خوانده بود. این ادبیات سیاسی مصطلح در کلام رئیس جمهور کشوری که مدعی صدور ارزش های دموکراتیک و بشردوستانه هست ، کدام پیام را به جهان مخابره می کند؟

خبرگزاری رسا

کشورهای اسلامی غرب را در جایگاه پاسخگویی به نقض حقوق بشر بنشانند

رییس قوه قضاییه با بیان این که غرب به دنبال حقوق انسان نیست، گفت: کشورهای اسلامی، غرب را در جایگاه پاسخگویی نسبت به مصادیق متعدد نقض حقوق بشر بنشانند.

خبرگزاری مشرق

ائتلاف کارآمد محور مقاومت

غربی‌ها و عمال‌شان،در این سال‌ها هرچه از دست شان بر می‌آمد، انجام دادند تا اولا پنبه کارآمدی منطق مقاومت را بزنند و ثانیا از شکل‌گیری محور مقاومت و الحاق حداکثری گروه‌ها و شخصیت‌ها به آن جلوگیری کنند.

رادیو اسرائیل
نتانیاهو به نخست وزیر جدید بریتانیا پیشنهاد کرد سیاست قاطعی در برابر رژیم ایران در پیش گیرد

بنیامین نتانیاهو که شامگاه روز گذشته (شنبه) با بوریس جانسون نخست وزیر جدید بریتانیا تماس گرفته بود، به او گفت که ادامه سیاست قاطع در برابر حکومت ایران، تنها شیوه برای مهارکردن زیاده خواهی های آن رژیم می باشد.

رادیو زمانه

اسرائیل به جنوب سوریه حمله موشکی کرد

اسرائیل در ادامه حملات خود به خاک سوریه و اخیراً عراق، به استان القنیطره سوریه در مرز منطقه تحت نظرش در جولان نیز حمله موشکی کرد.

بی بی سی

اختلاف اردن و اسرائیل بر سر پترا و برادر حضرت موسی

آثار باستانی پترا در اردن محور جنجال شده. دولت اردن از ساخت فیلمی جلوگیری کرده که قرار بود در این آثار باستانی فیلمبرداری شود. سازندگان فیلم متهم شده‌اند که در راستای ادعای یهودیان بر خاک اردن عمل کرده‌اند. همزمان، دولت اردن تا اطلاع ثانوی ورود زائران یهودی را به آرامگاه هارون برادر حضرت موسی ممنوع کرده است؛ مقبره‌ای که در نزدیکی آثار باستانی پترا قرار دارد.

تایمز اسرائیل

اسرائیل در میان ۷ کشوری که طبق گزارش سازمان ملل خاطی مسلح نمودن ارتش میانمار بشمار می آیند

یک گزارش سازمان ملل روز دوشنبه اعلام کرد دست کم ۱۵ کمپانی از هفت کشور، از جمله اسرائیل، از سال ۲۰۱۶، به نیروهای مسلح میانمار اسلحه فروخته اند.

نظرسنجی: فلسطینیها ترجیح میدهند به جای طرد طرح صلح ترامپ، صبر کنند و ببینند

بنا به نظرسنجی تازه مرکز فلسطینی افکار عمومی تحت راهبری «دکتر نبیل کوکالی»، بخش اعظم فلسطینیان کرانه غربی و غزه با رویگردانی مطلق رهبری فلسطینیان از طرح صلح ایالات متحده – که هنوز کاملا از سوی دولت ترامپ رونمایی نشده – موافق نیستند.