لیبرمن: نتانیاهو «هر روز و هر ساعت» دروغ می‌گوید/چهل اسیر فلسطینی دیگر اعتصاب غذا می‌کنند/ سلاحی که صهیونیست‌ها را زمین‌گیر می‌کندرصد

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، امروزه با استخراج مطالب مکتوب و غیر مکتوب از رسانه‌های غربی ـ صهیونیستی و یا همان اپوزیسیون و بعضا پایگاه هم‌سو نکات قابل‌توجهی را می‌توان بدست آورد؛ موضوعاتی که می‌تواند برای مخاطبین قابل‌استفاده و محوری برای تحلیل باشد. از امروز پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر قصد دارد نکات و تأملات قابل‌استخراج از رسانه‌ها برای مخاطبین عرضه کند. […]پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، امروزه با استخراج مطالب مکتوب و غیر مکتوب از رسانه‌های غربی ـ صهیونیستی و یا همان اپوزیسیون و بعضا پایگاه هم‌سو نکات قابل‌توجهی را می‌توان بدست آورد؛ موضوعاتی که می‌تواند برای مخاطبین قابل‌استفاده و محوری برای تحلیل باشد. از امروز پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر قصد دارد نکات و تأملات قابل‌استخراج از رسانه‌ها برای مخاطبین عرضه کند. با «ویژه‌های رسانه‌ای خیبر» همراه شوید.

قدسنا

عضو کمیته آزادی بخش فلسطین: مردم فلسطین برای شرایط پس از توقف همکاری ها با اسرائیل آماده شوند

بسام الصالحی عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین تاکید کرد که کمیته فلسطینی توقف همکاری ها با اسرائیل می بایست تمامی امکانات خود را بکار گیرد تا توافقات امنیتی با اسرائیل را متوقف سازد.

ادامه موج بازداشت و بازرسی منازل فلسطینیان توسط نظامیان رژیم اسرائیل

هدف قرار گرفتن قایق های فلسطینی توسط نیروی دریایی اسرائیل

خبرگزاری فارس

لیبرمن: نتانیاهو «هر روز و هر ساعت» دروغ می‌گوید

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی در مصاحبه‌ای گفت که نخست وزیر این رژیم هر روز و هر ساعت دروغ می‌گوید و سزاوار این پست نیست.

یک مزدور رژیم‌صهیونیستی در لبنان به دام افتاد

اداره کل امنیت لبنان یک مزدور رژیم صهیونیستی را که در تلاش برای نفوذ در درون جنبش حزب‌الله لبنان بود بازداشت کرد.

فلسطین اشغالی؛ پایان رزمایش جنگ در مناطق مسکونی و تونل‌های غزه

رژیم صهیونیستی امروز از پایان یک رزمایش نظامی خبر داد که هدف آن تمرین جنگ در مناطق مسکونی و تونل‌های غزه بود.

رام‌الله هنوز توقف همکاری با «اسرائیل» را عملا آغاز نکرده است

مسئولانی در تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کردند که رام الله هنوز توقف اجرای توافقات با رژیم صهیونیستی را عملا آغاز نکرده است.

کارشناس اسرائیلی: نتانیاهو از جنگ با حماس اجتناب می‌کند

یک کارشناس نظامی رژیم صهیونیستی گفت، نخست‌وزیر این رژیم در آستانه انتخابات پارلمانی، تلاش دارد تا از هرگونه درگیری نظامی با حماس در نوار غزه اجتناب کند.

چهل اسیر فلسطینی دیگر اعتصاب غذا می‌کنند

حداقل چهل اسیر در زندان‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند در صورت محقق نشدن خواسته‌شان، اعتصاب غذای نامحدود آغاز خواهند کرد.

چهل اسیر فلسطینی دیگر اعتصاب غذا می‌کنند حداقل چهل اسیر در زندان‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند در صورت محقق نشدن خواسته‌شان، اعتصاب غذای نامحدود آغاز خواهند کرد.

خبرگزاری تسنیم

جنایت «ال‌پاسو»؛ برگ دیگری از ثمره نفرت‌افکنی ترامپ

تیراندازی «ال‌پاسو» دویست و پنجاهمین تیراندازی است که در سال جاری میلادی در آمریکا به وقوع می‌پیوندد. وقوع این تیراندازی در ۲۱۵‌امین روز سال به این معنی است که در هر روز بیش از یک تیراندازی در آمریکا اتفاق افتاده است.

تحلیلگر آمریکایی: هر طرحی برای امنیت خلیج فارس باید با تأیید ایران باشد

یک تحلیلگر سیاسی آمریکایی با اشاره به طرح واشنگتن برای آن‌چه ائتلاف دریایی در منطقه خلیج فارس خوانده می‌شود، تأکید کرد که هرگونه اقدامی با هدف امنیت در منطقه باید به‌تأیید همه طرف‌های مربوطه از جمله ایران برسد.

نتانیاهو از عادی‌سازی روابط با اعراب برای پیروزی در انتخابات استفاده می‌کند

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با توجه به نزدیک شدن زمان برگزاری انتخابات زودهنگام کنست(پارلمان) از موضوع عادی‌سازی روابط با برخی رژیم‌های عربی برای موفقیت در این رویداد بهره برداری می‌کند.

سلاحی که صهیونیست‌ها را زمین‌گیر می‌کند

دستور توقف انتقال بیماران فلسطینی به بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی محافل مدیریت سلامت رژیم صهیونیستی را به واکنش واداشت.

 

تایمز اسرائیل

۶۰۰۰ تظاهرکننده در مرز غزه

اسرائیل بر این باور است که حماس و ایران در صورت وقوع جنگی در شمال بر سر جبهه غزه به توافق رسیده اند

مقامات اطلاعاتی اسرائیل بر این باورند که حماس و ایران به توافق رسیده اند که صورت بروز جنگ میان متحدان ایران علیه اسرائیل در مرز شمالی کشور یهود، گروه تروریستی غزه نیز از جنوب نوار ساحلی علیه اسرائیل وارد جنگ شود.

جی-لو در تل آویو پنجاه سالگی خود را در میان جمعیتی از ستایشگران و پایکوبان جشن گرفت

ملکه موسیقی پاپ، جنیفر لوپز، که ستایشگرانش او را به نام جی.لو میشناسند، جشن جهانی ۵۰ سالگی خود را پنجشنبه شب با اجرا در کنسرتی، در مقابل حاضران پرشور پارک «حیارکن»، فضای باز اصلی شهر تل آویو، برگزار کرد.

بی بی سی

آخرین برگ محمود عباس؛ بازی مرگ و زندگی تشکیلات خودگردان فلسطینی