مافیای صهیونیستی، بحران آب در ایران - خیبر

مافیای صهیونیستی، بحران آب در ایران

۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۴۳

متخصصین ایرانی آنقدر از نظر عمق دانش کارشناسی و همچنین از نظر مدیریت اجرایی، توانمند هستند که بتوانند بحران آب را مدیریت کنند ولی مشروط بر اینکه «دوستان نتانیاهو» بگذارند و با مافیاگری برای ایران بحران آب به وجود نیاورند.

به گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه صهیون‎پژوهی خیبر، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ با انتشار ویدئویی عنوان کرد: امروز پیشنهاد بی‌سابقه‌ای برای مردم ایران دارم. با آموزش‌های متفاوت مردم ایران می‌توانند مشکل بحران آب را حل کنند و اسرائیل در این مسیر به آن‌ها کمک خواهد کرد.

وی در ادامه سخنان خود گفت: اسرائیل با راه‌اندازی یک وب سایت حاضر است راه‌های مقابله با بحران آب را به مردم ایران آموزش بدهد.

استاد عبدالله شهبازی ضمن یک یادداشت در پاسخ به این سخنان نوشت: «متخصصین ایرانی آنقدر از نظر عمق دانش کارشناسی و همچنین از نظر مدیریت اجرایی، توانمند هستند که بتوانند بحران آب را مدیریت کنند مشروط بر اینکه «دوستان نتانیاهو» بگذارند.

 

دوستان نتانیاهو!

بخش مهمی از بحران آب ایران را «دوستان نتانیاهو» پدید آوردند که در دستگاه عریض و طویل و بی‌حساب و کتاب دیوان‌سالاری ایران حضور داشته و دارند؛ کسانی ‌که سالیان مدید است اهرم‌های مهمی را در مدیریت کشور به دست گرفته‌اند. ‌

همینان از طریق القا و اجرای سیاست‌های ‌مخرب،‌ با بهره‌گیری از شور انقلابی و خدمت‌رسانی یا بلندپروازی مدیران کم‌دانش یا جوان، ‌هم سرمایه ایرانیان را تباه کردند و هم وضع آب، و نیز خاک و جنگل‌ها و مراتع، ایران را به سوی بحران سوق دادند.

سپس اینها از طریق تبلیغات سنگین و آگراندیسمان کردن «بحران آب»، راهکار «تراریخته» (کشت محصولات کشاورزی از نظر ژنتیکی دستکاری‌شده یا «دگرژن‌شده‌») را برای مدیریت آب کشور عنوان کردند آن هم در محصولاتی مانند برنج‌ که در هیچ جای دنیا برای مصرف انسان به شکل تجاری کشت نشده و در هیچ آزمایشگاه بزرگ انسانی تجربه نشده است. بدین سان، کشاورزی ایران را از چاهی به چاه ویل دیگر هدایت کردند.

 

عواقب وحشتناک مقامِ سومی سدسازی جهان

آن زمان، که امثال آقای عیسی کلانتری در کار طراحی و اجرای پروژه‌های عظیم و پرهزینه احداث صدها سد در ایران بودند، و ایران را به مقام «سومین کشور سدساز در جهان» ارتقا می‌دادند، متخصصان دانشمند و دلسوز می‌دانستند اقلیم ایران برای سدسازی، آن هم به این میزان انبوه، مناسب نیست و راهکار مدیریت آب در ایران طرح‌های کوچک محلی است ‌که پس از مطالعات جدی به اجرا درآید. معهذا، به نظرات کارشناسان دلسوز و باتجربه اعتنا نشد و ‌پول‌های عظیم صرف پروژه‌های سنگینی ‌شد که در لفاف زیبا و بزک‌شده عرضه می‌شد ولی‌ در نهان نابود کردن ایران را هدف گرفته بود، و نیز انباشتن جیب پیمانکارانی که بسیاری‌شان دستچین‌شده بودند.

همان زمان که «دوستان نتانیاهو» مجوز حفر بیش از یک میلیون حلقه چاه عمیق و نیمه‌عمیق را صادر می‌کردند، و همپای آن شبکه گسترده و کهن قنات‌های ایران به سرعت رو به نابودی می‌رفت، باز هم متخصصان دانشمند و دلسوزی بودند که عواقب وحشتناک این سیاست را می‌شناختند و پیش‌بینی می‌کردند ولی گوش شنوایی نبود.

چقدر سخت است سالیان مدید با دست‌های بسته تخریب‌های عمدی «دوستان نتانیاهو» را دیدن و اینک اشک تمساح این ‌«دایه‌های مهربان‌تر از مادر» را.»

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=5604

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *