محاکمه همسر «بنیامین نتانیاهو» به اتهام فساد مالی آغاز شد - خیبر

محاکمه همسر «بنیامین نتانیاهو» به اتهام فساد مالی آغاز شد

۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۶

به گزارش سرویس اقتصاد پایگاه صهیون پژوهی خیبر به نقل از العالم، همسر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که با اتهام‌های فساد مالی و سوءاستفاده از منابع دولتی مواجه شده، روز یکشنبه در اولین جلسه دادگاه در فلسطین اشغالی حاضر شد. بنا بر گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، محاکمه همسرنتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به اتهام‌های کلاهبردی و فساد مالی، امروز یکشنبه […]

به گزارش سرویس اقتصاد پایگاه صهیون پژوهی خیبر به نقل از العالم، همسر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که با اتهام‌های فساد مالی و سوءاستفاده از منابع دولتی مواجه شده، روز یکشنبه در اولین جلسه دادگاه در فلسطین اشغالی حاضر شد.

بنا بر گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، محاکمه همسرنتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به اتهام‌های کلاهبردی و فساد مالی، امروز یکشنبه آغاز شد.

از جمله موارد اتهامی علیه سارا نتانیاهو آن است که او از اموال عمومی حدود ۱۰۰۰۰۰ دلار برای مصارف شخصی استفاده کرده است.

این اولین باری نیست که سارا نتانیاهو دادگاهی شده است. سال ۲۰۱۶  دادگاهی در فلسطین اشغالی او را در پرونده آسیب رساندن به یک کارمند محکوم به پرداخت ۴۲۰۰۰ دلار کرده بود.

آغاز محاکمه همسر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حالی صورت گرفته که بنیامین نتانیاهو شوهر او هم با اتهام‌های فساد مالی مواجه شده و روند تحقیقات قضایی درباره او در جریان است.

جمعه هفته گذشته نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای دوازدهمین بار طی دو سال اخیر به خاطر پرونده‌های فساد دولتی مورد بازجویی قرار گرفت.

نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی امروز با حضور در خانه نتانیاهو از او و همسرش درباره اتهامات مطرح شده در پرونده‌های موسوم به «پرونده ۱۰۰۰» و «پرونده ۲۰۰۰» بازجویی کردند.

در «پرونده ۱۰۰۰»  نتانیاهو به دریافت مستقیم رشوه و رانت‌‌خواری متهم است و پرونده «پرونده ۲۰۰۰» درباره سوء استفاده او از قدرت و جایگاه خود جهت تحت فشار قرار دادن «آرنون موزس» صاحب‌امتیاز نشریه «یدیعوت آحرونوت» برای ارائه پوشش بهتر از اخبار نخست‌وزیری است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در دو پرونده دیگر فساد هم درگیر است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=12915

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *