مسأله خاشقچی لطف خدا به مردم فلسطین بود - خیبر

مسأله خاشقچی لطف خدا به مردم فلسطین بود

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳

اسرائیل در برابر فلسطین با دو مسأله مواجه است یکی اشغال زمین فلسطین و دیگری جمعیت فلسطین؛ کمک نیروهای آمریکایی به این جریان را نباید فراموش کرد و البته انگلستان نیز در گذشته برای تشکیل این غده سرطانی تلاش های زیادی انجام داد.

به گزارش پایگاه صهیون پژوهی خیبر، اولین جلسه هم اندیشی «بررسی راهکارهای مبارزه با صهیونیسم» پیش از ظهر امروز در سالن نشست های خبرگزاری رسا در قم برگزار شد.
«ناصر ابوشریف» نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران در این نشست با اشاره به تلاش دشمن برای تصفیه مسأله فلسطین اظهار داشت: ماهیت آن برای همه روشن است که به نفع اسرائیل است.
وی ابراز داشت: آنها می‌ خواهند بر سرزمین فلسطین سیطره پیدا کنند و این مسأله از صد سال پیش آغاز شده است و بزرگترین مانع در برابر آنها مردم فلسطین هستند.
ناصرابوشریف با تأکید بر این که اسرائیل در برابر فلسطین با دو مسأله اسرائیل مواجه بود، گفت: یکی اشغال زمین فلسطین و دیگری جمعیت فلسطین بود؛ کمک نیروهای آمریکایی به این جریان را نباید فراموش کرد و البته انگلستان نیز در آن دوران برای تشکیل این غده سرطانی تلاش های زیادی انجام داد.

اخراج فلسطینی‌ها

نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران عنوان کرد: در سال ۱۹۴۸ میلادی دو سوم مردم فلسطین اخراج شدند و ۷۸ درصد این سرزمین توسط یهودیان اشغال شد و در حقیقت این مسأله از طریق قوانین اراضی یا نماینده تام الاختیار انگلستان در اختیار یهودیان قرار داده شد.
ابوشریف در ادامه یادآور شد: آنها ۸۰۰۰ نفر را از سرزمین فلسطین اخراج کردند در حالی که قبل از ۱۹۴۸ تنها پنج درصد از اراضی فلسطین را تصرف خود داشتند، آنها در سال ۱۹۵۶ به اشغال صحرای سینا روی آوردند و در ادامه بعد از شکست در این قسمت دوباره به اشغال سینا و کرانه باختری روی آورد.

دو مانع مهم در تحقق اهداف صهیونیستی

وی با بیان این که جمعیت مردم فلسطین و زمین مانع مهمی در برابر تحقق منویات رژیم صهیونیستی به شمار می‌ رود، گفت: این مردم با پایداری و مقاومت خود جلوی اسرائیل را گرفته اند و با تمام توطئه هایی که انجام داده تعداد یهودیان هنوز کمتر از فلسطینیان است.
نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران خاطرنشان کرد: آنها تلاش کردند از طریق قرارداد غرب به اهداف خود برسند تا اسرائیل خالص را درست کنند که کاملا یهودی باشد و فلسطینیان در کوچکترین مساحت ها محصور کنند.
وی افزود: آنها می‌ خواهند فلسطینی ها را به عنوان بازوان خود در منطقه به کار بگیرند که آقای پرز هم به آن اشاره کرده بود ولی خوشبختانه با پایداری مردم فلسطین به این هدف ننگین خود نرسیدند.

ابوشریف در ادامه عنوان کرد: یکی از الطاف خدا به مردم فلسطین مسأله خاشقچی بود که عربستان در این قضیه با اشتباه خود کمک شایانی به جریان مقاومت کرد و دیدیم که پیش از آن هم آمریکا در تشکیل سفارت خود در قدس شریف با شکست مواجه شد.
وی با اشاره به این که شکست یهود وعده قرآنی خداوند است، گفت: آنها تمام تلاش خود را برای شکست فلسطین به کار گرفته اند و به لطف خدا تا به امروز نتوانسته اند به اهداف خود برسند و در ادامه نیز به لطف خدا به توفیقی دست پیدا نخواهند کرد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=17994

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

معرفی کتاب