مسأله مهم در فلسطین جنگ نرم است - خیبر

مسأله مهم در فلسطین جنگ نرم است

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲

محمد علی مهتدی کارشناس مسائل منطقه با تأکید بر این که باید ستادی برای جنگ نرم علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا تشکیل شود، گفت: به نظر می‌ رسد اگر از امکانات خود استفاده بهتری ببریم و به ویژه از ظرفیت های فضای مجازی استفاده کنیم به نتایج بهتری خواهیم رسید.

به گزارش پایگاه صهیون پژوهی خیبر، اولین جلسه هم اندیشی «بررسی راهکارهای مبارزه با صهیونیسم» پیش از ظهر امروز در سالن نشست های خبرگزاری رسا در قم برگزار شد.
«محمد علی مهتدی» کارشناس مسائل منطقه در این جلسه عنوان کرد: همه می‌ دانیم که در فلسطین چه گذشته و تاریخچه این مسأله را می‌ دانیم، اما از این جلسات باید به راهکار برسیم و شعار دادن و ابراز خوشحالی کردن دردی را دوا نمی کند.

وی با اشاره به این که مسأله مهم در فلسطین جنگ نرم است، گفت: اگر در زمینه جنگ سخت توانستیم در کل محور مقاومت بازدارندگی ایجاد کنیم در زمینه جنگ نرم هیچ کاری نکردیم و امروز ده ها شبکه ماهواره ای ملت ما را بمباران فکری می‌ کنند.
کارشناس مسائل منطقه در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: فقط فیلتر کردن نتیجه ای ندارد و اگر یک تحقیق علمی بکنیم متوجه می‌ شویم بحث اعظمی از مردم از جمله نسل جوان را تحت تأثیر خود قرار داده اند.


وی توفیق کشورهای مقاومت از جمله ایران و لبنان در عرصه نظامی را بی نظیر توصیف و خاطرنشان کرد: در حالی که امروز موشک جنگ نرم ما بسیار ضعیف تر از موشک های جنگ سخت است.
مهتدی ابراز داشت: این کار یک تصمیم ملی و ستادی نیاز دارد و من به شدت نگران تأثیرات عملیات جنگ نرم روی جامعه خودمان هستم و شاید در آینده خطرات زیادی کشور ما را از این منظر تهدید کند.

وی یادآور شد: امروز در جهان عرب شبکه های محور مقاومت خوب عمل می‌ کنند ولی در کشور ما تنها یک شبکه العالم وجود دارد که تأثیر چندانی ندارد و در شبکه های مجازی هم کار جدی صورت نگرفته است.
کارشناس مسائل منطقه با تأکید بر این که باید ستادی برای جنگ نرم علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا تشکیل شود، گفت: به نظر می‌ رسد اگر از امکانات خود استفاده بهتری ببریم و به ویژه از ظرفیت های فضای مجازی استفاده کنیم به نتایج بهتری خواهیم رسید.

 

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=18012

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

معرفی کتاب