مشهورترین خبرنگار آمریکایی افشا کننده توطئه صهیونیسم + فیلم - خیبر

مشهورترین خبرنگار آمریکایی افشا کننده توطئه صهیونیسم + فیلم

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۱:۱۷
دیوید/دیوک/خیبر

برنشتاین می‌گوید چیزی که سال‌هاست می‌گویم این است که جنگ عراق یک جنگ صهیونیستی بود. جنگی براساس دروغ و تنها به خاطر منافع اسرائیل و صهیونیسم جهانی بود. این توطئه ممکن شد زیرا صهیونیست‌ها اکثر رسانه‌های قدرتمند آمریکا را دارند. آنها صاحب ثروتمندترین لابی در آیپک هستند. آیا به نظر شما عجیب نیست که قدرتمندترین لابی در کنگره آمریکا، لابی برای یک قوم خارجی و نه برای مسائل داخلی مردم است؟

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، دیوید دوک یکی از اندیشمندان ضد صهیونیست است که برای مقابله با توهمات هولوکاست فعالیت زیادی داشت. او در یک برنامه ویدیویی کوتاه به بحث درباره صهیونیسم و خبرنگاران افشاگر صهیونیسم پرداخت. متن زیر گوشه‌ای گفتگوی سه جانبه‌ای است که بخشی از آن از صحبت‌های دیوید دوک می‌باشد.

یکی از معروف‌ترین روزنامه‌نگاران آمریکایی، کارل برنشتاین است. کسی که ماجرای واترگیت را افشا و رئیس جمهور وقت آمریکا را رسوا کرد. در برنامه شو بامداد جو اسکاربرو، برنشتاین با صراحت گفت: جنون جنگ علیه عراق توسط نئوکان‌های صهیونیست به راه افتاد.

کارل برنشتاین می‌گوید: دستاورد اقتصادی-اخلاقی این جنگ بسیار ناچیز بود. به جنگ کسی، صدام معدوم رفتیم که مطلقاً ارتباطی با ۱۱ سپتامبر نداشت. کل کار بهانه بود و غیرقابل توجیه! لذا می‌روید پیش دیک‌چنی، سپس جورج بوش و بعد می‌رسید به یهودی‌های نئوکان یا همان کسانی که می‌خواستند دنیا را طراحی مجدد بکنند. اینها را می‌گویم، زیرا خودم یهودی‌ام برای رسیدن به این نتیجه خاص.

اسکار بورو: واقعا مطمئن نیستم که بتوانی البته بدتر می‌شد اگر پتسست‌های جنوب، بزرگترین فرقه پروتستان این را می‌گفتند. به نظرم، بعضی‌ها می‌خواستند شما را به سندروم اختلالات بوش متهم کرده و بگویند که در پشت پرده آن جنگ توطئه‌ای بزرگ با نئوکان‌ها وجود داشته و شما هم گفتید نئوکان‌های یهودی تحت لوای یک سری بهانه‌ها رفتند برای دولت اسرائیل جنگیدند.

دیوید دوک: می‌دانید که بعد از فتح مدیترانه توسط رومی‌ها مستعمرات نمی‌توانستد به‌طور علنی از حاکمان انتقاد کنند. البته رومی‌ها را می‌توان بسیار صادق‌تر دانست ولی نگران کننده این بود که بردگان جرأت سخن گفتن علیه روم را نداشتند. لذا من از راستگویی کارل برنشتاین کمال تشکر را دارم.

 

 

ثروتمندترین لابی گردان‌های آمریکا صهیونیست هستند

برنشتاین می‌گوید چیزی که سال‌هاست می‌گویم این است که جنگ عراق یک جنگ صهیونیستی بود. جنگی براساس دروغ و تنها به خاطر منافع اسرائیل و صهیونیسم جهانی بود. این توطئه ممکن شد زیرا صهیونیست‌ها اکثر رسانه‌های قدرتمند آمریکا را دارند. آنها صاحب ثروتمندترین لابی در آیپک هستند. آیا به نظر شما عجیب نیست که قدرتمندترین لابی در کنگره آمریکا، لابی برای یک قوم خارجی و نه برای مسائل داخلی مردم است؟

آنها براعانات سیاسی مسلط شده و بودجه‌های نامحدود و کلان بین المللی از بانک‌های درنده‌ای مانند گلدمن ساکس دریافت می‌کنند. همه این نیروها باهم تقارن پیدا کرده تا فاجعه جنگ علیه عراق را رقم زدند.

پنتاگون رسما می‌گوید که صدها هزار یانکی متحمل عذاب وجدان و صدمات روحی ناشی از جنگ برای اسرائیل شدند. همچنین هزاران نفر معلول، نابینا یا براثر سوختگی هلاک گردیده و به همه این آمریکایی‌های شجاع خیانت شده است. این جنگ هزینه‌های تریلیادی بر گردن مردم آمریکا انداخت.

 

دیوید دوک

 

جنگی که خون به پا می‌کند

این جنگ باعث مرگ یا زخمی شدن میلیون‌ها انسان عراقی شد. از جمله صدها هزار مرد، زن و کودک بی‌گناه همچنین این جنگ شدید منجر به نفرت عمیق بشریت از رژیم صهیونیست شده و یانکی‌ها را مبدل به موجوداتی شرور در داخل کشور و هرجایی از دنیا نمود. من را به خاطر گفتن حقیقت، آنتی سمتیست نامیده‌اند.

ولی من بیشتر از آقای برنشتاین یهودی آنتی سمتیسم (ضد یهودی) نیستم. گفتن حقیقت، آنتی سمتیسم نیست. من طرفدار آمریکا و حقوق بشر بوده و معتقدم که نباید آمریکایی‌ها به خاطر یک مشت خائن که ملت‌ ما را لگام زده‌اند بمیرند یا معلول شوند. من باور ندارم که صهیوفدرال رزرو و دیگر صهیوبانک‌های درنده همچون گلدمن ساکس قادر باشند تریلیون‌ها دلار آمریکا را سرقت کنند.

از سوی دیگر من برعکس آقای برنشتاین با صراحت علیه جنگ می‌گویم حتی قبل از وقوع آن لذا از جنگ آینده علیه ایران داد سخن می‌دهیم. در واقع صهیوروزنامه کارفرمای آقای برنشتاین و مجله آن، نیوزویک به معنای واقعی کلمه و قبل از جنگ خوشحال بودند از اینکه دولت آمریکا تلاش می‌کرد، جلوی رسانه من را با تهدیدهایی همچون مانع دسترسی مدیای مستقل به کاخ سفید خواهند شد، اگر آنها جرات مصاحبه با من را به خود داده‌اند تا بتوانیم برایش اهداف صهیونیست‌‌ها را از جنگ برای جنگ عراق بازگو نماییم.

به نظر من بزودی آن روز فرا می‌رسد که مردمان بیشتری از من و آقای برنشتاین در مورد مسائل مهم پیش روی آمریکا و جهان سخن بگویند، اینجا هیچ تهدید بزرگتری علیه آمریکا و کل بشریت از تهدید صهیونیسم جهانی وجود ندارد در کتاب آینده من به نام توطئه صهیونیسم راسیستی‌ترین (نژادپرستانه ترین) تهدید نهایی علیه آمریکا و کل بشریت نقل قول‌هایی از نخبگان دیگر می‌آورم که در اوج گستاخی چیزهایی می‌گویند که حتی خیلی از ما جرأت تکرارشان را هم نداریم.

ولی هر روز تعداد بیشتری از ما بیدار می‌شوند. تبلیغات نیمه پنهان و البته خطرناک‌تر صهیونیسم که متاسفانه کمتر به آن پرداخته شده و با مرور صفحات تاریخ جهان می‌توان به حکایت آن پی‌برد. ماهیت شرور ذاتی این بختک شوم در حمله به تمدن‌های فرهیخته بشری توسط روش‌های ماکیاولسیتی و به دور از هرنوع شرافت و اخلاق انسانی می‌باشد.

در واقع می‌توان گفت که تئوری توطئه در اصل به خاطر ارائه توضیح بر سیاست و توطئه‌های پشت پرده این ایدئولوژی جهنمی مهیا گردیده و اگرنه نمی‌توانستیم وقوع این همه جنایات سیستماتیک را برای ذهن‌مان توجیه کنیم. صهیونیسم مولد نفرت-تباهی و صدور آن به اقصی نقاط جهانی است.

کتاب‌های زیادی از دیوید دوک منتشر شده است که هولوکاست یکی از مهمترین کتاب‌های اوست. مهمترین فعالیتی که این نویسنده صهیون‌پزوه در حوزه شناخت صهیونیسم به مردم داشته است، کتاب ها و برنامه‌هایی که او تهیه و تولید کرده است.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=2409

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *