مقابله نسل جوان عراقی با طرح نفوذ رژیم اسرائیل در عراق / هشدار نسبت به خالی‌شدن قدس از مسیحیان / اهداف اسرائیل از نشستن بر سر سفره نفت سوریهرصد

رژیم صهیونیستی اخیرا از ترس هدف قرار گرفتن کشتی‌های خودبه دست ایران، میزان تدابیر امنیتی خود را در آب‌های مشرف به سرزمین اشغالی افزایش داده است.به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، امروزه با استخراج مطالب مکتوب و غیر مکتوب از رسانه‌های غربی ـ صهیونیستی و یا همان اپوزیسیون و بعضا پایگاه هم‌سو نکات قابل‌توجهی را می‌توان بدست آورد؛ موضوعاتی که می‌تواند برای مخاطبین قابل‌استفاده و محوری برای تحلیل باشد. از امروز پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر قصد دارد نکات و تأملات قابل‌استخراج از رسانه‌ها برای مخاطبین عرضه کند. با «ویژه‌های رسانه‌ای خیبر» همراه شوید.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین:

حزب الله خود را برای جنگ با “اسرائیل” در دو جبهه آماده می کند

پایگاه خبری آمریکایی ” Daily Beast” روز جمعه در گزارشی تاکید کرد: حزب الله در حال استقرار مجدد نیروهای خود در مرز سوریه با فلسطین اشغالی به ویژه مناطق مجاور جولان اشغالی است. منبع مذکور به نقل از برخی عناصر حزب الله عنوان کرد که این حزب به سبب تحریم های آمریکا هم علیه خود و هم علیه ایران با بحران مالی مواجه است و خود را آماده می کند تا هرگاه ایران دستور دهد، جنگ علیه رژیم صهیونیستی را آغاز کند.

دلایل نگرانی “اسرائیل” از دست یابی ترکیه به سامانه اس ۴۰۰

روزنامه معاریو به نقل از محافل امنیتی اسرائیلی آورده است که دست‌یابی ترکیه به این سامانه باید موجب نگرانی مراجع تصمیم‌گیری در تل آویو باشد، زیرا این مسئله تهدیدی برای برتری نظامی نیروی هوایی رژیم صهیونیستی در منطقه به شمار می‌رود.

دیدار نایب رئیس دفتر سیاسی حماس با خرازی

«صالح العاروری» نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس و هیأت همراه وی که به تهران سفر کرده، امروز یکشنبه با سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران دیدار و گفت‌وگو ‌کرد.

خبرگزاری قدس:

اذعان وزیر صهیونیست به ماهیت تروریستی وتنش زا بودن رژیم صهیونیستی در منطقه 

تزاهی هنگبی: اسرائیل بهترین علمکرد را در هدف قراردادن نیروهای ایرانی در سوریه داشته است. اسرائیل تنها (به قول صهیونیست ها) کشوری است که توانسته در دو سال اخیر ایرانی ها را هدف قرار داده و از بین ببرد.

مقابله نسل جوان عراقی با طرح نفوذ رژیم اسرائیل در عراق

حضور گسترده نسل جوان در مراسم هایی همچون روز جهانی قدس و موضع گیری قاطع رهبران جریان های نوگرای اسلامی همچون جنبش النجباء یا جریان حکمت ملی عراق خود بیانگر این مسئله است که نسل جوان عراق به هر قیمتی به دنبال حفظ اصول و چارچوب های ملی و اسلامی خویش هستند.

هشدار نسبت به خالی‌شدن قدس از مسیحیان

عطاالله حنا، سراسقف کلیسای روم ارتدوکس در بیت‌المقدس، نسبت به خطر خالی‌شدن شهر قدس از حضور مسیحیان فلسطینی هشدار داد.

هیچ شریکی برای اجرای معامله قرن وجود ندارد

عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی‌بخش فلسطین (ساف) اعلام کرد: واشنگتن و تل‌آویو باید بدانند آنها هرگز شریکی فلسطینی برای اجرای طرح معامله قرن نخواهند یافت.

استقبال سرد از وزیر خارجه اسرائیل در واشنگتن

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در سفر چند روز پیش خود به واشنگتن نه تنها موفق به دیدار با وزیر خارجه آمریکا نگردید بلکه با هیچکدام از مقامات مطرح کاخ سفید و کنگره نیز نتوانست دیدار کند.

خبرگزاری فارس:

آغاز دوره‌های داوطلبانه آموزشی مقابله با رژیم صهیونیستی در نوار غزه

شاخه نظامی حماس برای پنجمین سال متوالی به نوجوانان و جوانانی که به صورت داوطلبانه در اردوگاه‌های «طلائع‌التحریر» ثبت‌نام کرده‌اند، برای مبارزه با رژیم صهیونیستی آموزش می‌دهد.

موج استعفا در میان مقامات صهیونیست پس از عملیات ناموفق خان‌یونس

روزنامه‌ای صهیونیستی از استعفای یکی دیگر از مقامات نظامی این رژیم در پی عملیات ناموفق «خان‌یونس» خبر داد.

افزایش تدابیر دریایی رژیم صهیونیستی پس از توقیف نفتکش انگلیسی

رژیم صهیونیستی اخیرا از ترس هدف قرار گرفتن کشتی‌های خودبه دست ایران، میزان تدابیر امنیتی خود را در آب‌های مشرف به سرزمین اشغالی افزایش داده است.

خبرگزاری رسا:

مستکبران جز زبان زور نمی فهمند | دشمنان از مقابله با ایران مستأصل شده اند

آیت الله خاتمی عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان با قدردانی از اقدام قاطع سپاه در توقیف نفتکش انگلیسی، گفت: دنیای استکبار در برابر ایران مستأصل شده است و خود را ناکام می بیند.

خبرگزاری تسنیم:
موساد؛ منجلاب ترور و جاسوسی-۱|وقتی صهیونیست‌ها آدم‌کُشی را افتخار می‌دانند

کانال سیزدهم تلویزیون رژیم صهیونیستی فیلم مستندی را درباره ترور دکتر فتحی شقاقی دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین که در سال ۱۹۹۵ در مالت به دست دو نفر از عوامل موساد شهید، پخش کرد.این در حالی است که پایگاه اطلاع رسانی واللا خبر داد ، واحد نظارت بر پخش رسانه های اسرائیلی اجازه پخش گفتگو با یکی از عوامل جوخه های ترور موساد را در آستانه پخش این فیلم نداده بود.

حمله رژیم صهیونیستی به مصلی باب الرحمه/ تشدید محاصره وادی‌الحمص در حومه قدس

نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی به مصلای باب الرحمه در مسجد الاقصی حمله کرده و برخی لوازم آن را ربودند.

پایگاه خبری تحلیلی بصیرت:

بررسی ابعاد حقوقی راهزنی دریایی انگلیس

توقیف نفتکش متخلف انگلیسی طی سه روز گذشته پاسخی باشد به این سوال انگلستان که ایران امکان، انگیزه و اراده لازم برای برخورد تقابلی با دشمنانش در هر سطحی را دارد.

واشنگتن‌پست: وضعیت پنتاگون به‌هم ریخته و فاجعه‌آمیز است

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی تأکید کرد نابسامانی و آشفتگی سراسر پنتاگون را فراگرفته است.

الوقت:

اهداف اسرائیل از نشستن بر سر سفره نفت سوریه

طبیعتاً باقی ماندن اسد و سوریه ای قوی برخلاف اهداف رژیم صهونیستی است بنابراین این رژیم با توجه به سهم نیروهای دموکراتیک سوریه از برخی منابع نفتی طبق توافقات قبلی، با وعده کمک به تولید روزانه ۴۰۰هزار بشکه طمع رهبران کرد را برانگیخته است.

حمله به حشدالعشبی، نعل وارونه صهیونیستی- آمریکایی

نیروهای حشدالشعبی در ادامه عملیاتهای موفق خود در پاکسازی عراق ، در چندماه گذشته به نقاط حساسی رسیده بودند که برای آمریکا و رژیم صهیونیستی حکم چاشنی در ایجاد تفرقه و اختلافات ژئوپلتیکی را دارد.

استینا در بازداشت/ نفتکش انگلیسی چرا توقیف شد؟

وقوع حوادث در هر نقطه‌ای از خلیج فارس و همچنین دریای عمان با حساسیت دوچندانی از سوی ایران در مقایسه با دیگر کشورهای منطقه روبرو می‌شود براین اساس در شرایطی که طی چند ماه گذشته آمریکا و برخی کشورهای غربی با اعزام ناوهای نظامی و تجهیزات جنگی، تنش در منطقه را افزایش داده‌اند، ایران نمی‌تواند تنها نظاره گر صرف باشد.

العالم

هدف رژیم صهیونیستی از خرید جنگنده‌های F35 تشدید تنش در منطقه است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: خرید جنگنده‌های F35 توسط رژیم صهیونیستی نشان دهنده این است که آنها به دنبال تشدید تنش در منطقه است.

تایمز اسرائیل

وزیر خارجه بحرین: اگر به خاطر حمایت ایران از حماس نبود، به صلح در خاورمیانه نزدیکتر بودیم

«خالد بن احمد آل خلیفه» گفته است اگر به خاطر حمایت ایران از حماس و دیگر گروههای مسلح نوار غزه نبود، اسرائیل و فلسطینیان به صلح نزدیکتر بودند.

رادیو اسرائیل

رسانه های اسرائیلی درباره تنش جنگی در شاخاب پارس«نشان تنگنای بین المللی و شکست اقتصادی رژیم است»

چه کسی پایگاه موشکی ایران در عراق را بمباران کرد؟ آمریکا؟ اسرائیل؟ و شاید خود ارتش عراق!

رادیو فردا

پرونده اپستین و تأثیراتش بر سیاست داخلی اسرائیل

از روزی که جفری اپستین، یکی از بانفوذترین میلیاردرهای آمریکایی، در کشورش بازداشت شد و اتهامات وارده به او شامل قاچاق انسان، سوءاستفاده گسترده و مستمر از دختران خردسال و کشاندن آنها به ارتباط جنسی با خود و دیگران و عضویت در باند تبهکاری منتشر شد، به دلیل دوستان بسیاری که او در میان سران اسرائیل دارد، این امر از سوی رسانه‌های اسرائیل نیز مشتاقانه پیگیری شد.