نامگذاری یکی از خیابان‌های تل آویو به اسم ((اسماعیل هنیه)) / درک اقتدار ایران و ناتوانی گفتمان غربی – اسرائیلی / بازداشت فلسطینیان از سوی سربازان اسرائیلرصد

امروز در بسیاری از کشورهای دنیا همچون کشورهای آفریقایی راهبرد نظام اسلامی در حال پیگیری است و روز به روز جای خود را باز می‌کند؛ حمایت جدی ما از فلسطین برای استقلال مردم و آزادی فلسطین است و به هیچ عنوان منافع حزبی و گروهی نیست و نسبت به ملت های دیگر هم همین طور است.پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، امروزه با استخراج مطالب مکتوب و غیر مکتوب از رسانه‌های غربی ـ صهیونیستی و یا همان اپوزیسیون و بعضا پایگاه هم‌سو نکات قابل‌توجهی را می‌توان بدست آورد؛ موضوعاتی که می‌تواند برای مخاطبین قابل‌استفاده و محوری برای تحلیل باشد. از امروز پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر قصد دارد نکات و تأملات قابل‌استخراج از رسانه‌ها برای مخاطبین عرضه کند. با «ویژه‌های رسانه‌ای خیبر» همراه شوید.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین

نامگذاری یکی از خیابان‌های تل آویو به اسم “اسماعیل هنیه”

قدسنا

درک اقتدار ایران و ناتوانی گفتمان غربی – اسرائیلی

دولت امارات متوجه شده است که گفتمان غربی و اسرائیلی برای امنیت منطقه گفتمانی فریب آلود بوده و این گفتمان در واقع به دنبال گسترش ناامنی مدیریت شده در منطقه و تامین منافع خود از بستر این ناامنی است منافعی که در تعارض کامل با منافع کشورهای منطقه تعریف شده است.

خبرگزاری فارس

رژیم صهیونیستی در صدر لیست «بحران آبی خاورمیانه»

یک سازمان تحقیقاتی مطرح آمریکایی در گزارشی خبر داده که قطر و رژیم صهیونیستی در صدر لیست «بحران آبی» در جهان قرار دارند.

خبرگزاری تسنیم

خرید زنان ایزیدی از داعش تازه‌ترین اتهام وارده به سعودی‌ها و اماراتی‌ها

رئیس خانه ایزیدی‌ها در عراق اعلام کرد افرادی از امارات و عربستان سعودی اسیران زن ایزیدی را از داعش که آنها را در عراق ربوده بود، با مبالغی بالا خریداری کرده‌اند.

خبرگزاری سوریه

سلامی: نگران جنگ نظامی نیستیم

حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: ما نگران جنگ نظامی نیستیم، چون اقتدار و آمادگی داریم.

رادیو اسرائیل

آمریکا در حمایت از حقوق بشر در ایران تحریم های بیشتری را علیه رژیم ایران برقرار ساخت

تحریم جدید  ایالات متحده در حمایت از حقوق بشر در ایران اعلام شد. وزارت خزانه‌داری آمریکا آیین نامه تحریم نقض حقوق بشر ایران را تحت فرمان اجرایی تحریم خرید فلزات قرار داد.

تایمز اسرائیل

پس از طعنه ایران به متحدان آمریکا، بریتانیا در ماموریت خلیج فارس به ایالات متحده پیوست

پس از طعنه تهران به واشنگتن که متحدانش بیش از آن «شرمنده اند» که به ماموریت تامین امنیت دریایی بپیوندند، روز دوشنبه بریتانیا گفت با توجه به افزایش تنشها با ایران، در محافظت از کشتیهای بازرگانی در خلیج فارس به نیروهای ایالات متحده میپیوندند

شبکه رادیویی اسپوتنیک

شرکت اسرائیل در ائتلاف دریایی آمریکایی در تنگه هرمز

اسرائیل کاتز، وزیر اطلاعات اسرائیل دیروز اعلام کرد تل آویو در ائتلاف دریایی نظامی در حال تشکیل تحت رهبری آمریکا برای تامین امنیت در تنگه هرمز شرکت خواهد نمود.

العالم

رئیسی: برتری در جنگ اراده‌ها در منطقه با جبهه انقلاب است

رئیس قوه قضائیه گفت: امروز در بسیاری از کشورهای دنیا همچون کشورهای آفریقایی راهبرد نظام اسلامی در حال پیگیری است و روز به روز جای خود را باز می‌کند؛ حمایت جدی ما از فلسطین برای استقلال مردم و آزادی فلسطین است و به هیچ عنوان منافع حزبی و گروهی نیست و نسبت به ملت های دیگر هم همین طور است.

رادیو زمانه

انفجار در شمال شرق سوریه جان پنج نفر از جمله سه کودک را گرفت

یورونیوز

رقابت ایران، اسرائیل و لبنان در کم‌آبی؛ ۱۷ کشور در آستانه روز پایان آب هستند

دویچه وله فارسی

گام‌های تازه اسرائیل برای عادی‌سازی رابطه با اعراب خلیج فارس

وزیر خارجه اسرائيل درباره روابطی که میان این کشور، ترکیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس وجود دارد سخن گفت. او گفت عادی‌سازی روابط میان اسرائيل و کشورهای عربی از مهم‌ترین اولویت‌های وزارت خارجه اسرائيل است.

تی ار تی

بازداشت فلسطینیان از سوی سربازان اسرائیل

ارتش اسرائیل طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ۸ فلسطینی در یورش شب گذشته نظامیان این کشور در مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن به اتهام “شرکت در اقدامات تروریستی” بازداشت شده‌اند.

رادیو آمریکا

سرمقاله پمپئو در نشریه آمریکایی؛ هدف تحریم، تضعیف رژیم است؛ مردم ایران مستحق صلح و کامیابی هستند