نا امنی‌های بین‌المللی را محکم پاسخ می‌دهیم - خیبر

نا امنی‌های بین‌المللی را محکم پاسخ می‌دهیم

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر به نقل از ایرنا «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم جعلی اسرائیل چندر وز پیش ماه طی اظهاراتی صادرات نفت جمهوری اسلامی ایران را قاچاق نفت خطاب کرد و با تهدید نفتکش‌های ایرانی گفت: نیروی دریایی اسرائیل می‌تواند در صورت لزوم جلوی قاچاق نفت ایران را بگیرد. بیشتر بخوانید: نفتکش‌های […]

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر به نقل از ایرنا «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم جعلی اسرائیل چندر وز پیش ماه طی اظهاراتی صادرات نفت جمهوری اسلامی ایران را قاچاق نفت خطاب کرد و با تهدید نفتکش‌های ایرانی گفت: نیروی دریایی اسرائیل می‌تواند در صورت لزوم جلوی قاچاق نفت ایران را بگیرد.

بیشتر بخوانید:

نفتکش‌های ایرانی در آب‌های بین‌المللی مهمان به حساب نمی‌آید

امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  در این رابطه گفت: قطعا اگر چنین قصدی داشته باشند این موضوع به عنوان یک ناامنی بین المللی و راهزنی تلقی خواهد شد.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران توان لازم برای برخورد با این موضوع را دارد و در صورت بروز، محکم به آن پاسخ خواهد داد؛ علاوه بر این جامعه بین المللی نیز آن را نخواهد پذیرفت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه با تمام توان و اقتدار از خطوط کشتیرانی خود در قبال مخاطره های مختلف حمایت می کنیم، افزود: قطعا نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران این توان را دارند که در صورت هرگونه تهدید احتمالی از خطوط کشتیرانی کشور به بهترین شکل حمایت کنند.

این مقام ارشد نظامی ایران گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران قطعا امنیت خطوط کشتیرانی و امنیت آب راه های بین المللی را برای خود و تمام کسانی که در حوزه مسئولیت امینی ما حرکت می کنند، با اقتدار تامین خواهند کرد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=19535

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *