نفس‌های پایانی برای بالا بردن آخرین یانکی - خیبر

نفس‌های پایانی برای بالا بردن آخرین یانکی

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۱۶

به گزارش سرویس سیاسی اندیشکده صهیون‌پژوهی خیبر به نقل از جروزالیم پست، یک مقام رسمی سابق پنتاگون که به زبان فارسی مسلط است، در گفتگو با جروزالیم پست به زوایای اسنادی اشاره دارد که نتانیاهو مدعی است از ایران بدست آورده است. هارولد راود قبل از انقلاب اسلامی در ایران مشغول به تحصیل بود و […]

به گزارش سرویس سیاسی اندیشکده صهیون‌پژوهی خیبر به نقل از جروزالیم پست، یک مقام رسمی سابق پنتاگون که به زبان فارسی مسلط است، در گفتگو با جروزالیم پست به زوایای اسنادی اشاره دارد که نتانیاهو مدعی است از ایران بدست آورده است.

هارولد راود قبل از انقلاب اسلامی در ایران مشغول به تحصیل بود و حالا در بیت المقدس فعالیت می‌کند. او به خبرنگار جروزالیم پست گفت: من معتقدم که در ایران نزاع زیادی وجود دارد. مقامات دولتی ایران دچار یک از هم گسیختگی شده‌اند. از طرفی یکی از علمای شمال ایران به نام عبدالله جوادی آملی نسبت به این کاهلی‌های دولت هشدار داده است.

وی ادامه داد: از این که حکومت ایران سرنگون شود، ما خوشحال می‌شویم و باید تلاش کنیم تا مردم به سمت نارضایتی عمومی حرکت کنند. یهودیان باهوش‌ترین انسان‌های روی زمین هستند و ما همه به این مسئله معتقد هستیم.

این نکته را نباید فراموش کرد که نتانیاهو در حال حاضر از هیچ کاری برای بالا بردن اعتماد عمومی‌اش دریغ نمی‌کند. چرا که مردم به خاطر ۴۰۰ پرونده او پیرامون فساد، دزدی، ارتشاء، اختلاس و رشوه هیچ اعتمادی به او ندارند. همین مسئله منجر به تکاپوی او برای برگزاری شوآف‌های مختلف در مجامع رسمی شود و اذهان عمومی را به سمت مسئله ایران بیاورد. جروزالیم پست، هاآرتص و دیگر رسانه‌های صهیونیستی ماموریت دارند تا افکار عمومی را به سمت مسائل ایران ببرند و گسست های اجتماعی رژیم صهیونیستی فراموش شود.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=2031

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *