نفوذی‌ها برای مقابله با تفکر انقلابی چه کردند - خیبر

نفوذی‌ها برای مقابله با تفکر انقلابی چه کردند

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۴۹
حسن عباسی

رافت حکومت اسلامی که با اینها برخورد قضایی نکرده است، باعث شده است که با دهن کجی جواب می‌دهد، ولی من به جناحی که خطی را شروع کرده است که ناکارآمدی خودش را به اسم اسلام و امام جامعه تحمیل کند، هشدار می‌دهم، ۸۶ درصد کشور دست شماست، از لحاظ حکومت کل دولت و کل مجلس و نود درصد شوراهای شهر و شهرداری‌های سراسر کشور ۸۶ درصد کل ساختار کشور دست شماست و یک کف دست برف می‌آید و کشور دچار مشکل می‌شود.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، دکتر حسن عباسی در نشستی که موسسه بعثت در مسجد حضرت زینب برگزار کرد به سخنرانی پیرامون امام خمینی و مبارزه با صهیونیسم پرداخت. متن زیر بخش هفتم از سخنرانی ایشان است که خدمت مخاطبین محترم تقدیم می‌گردد. (برای مشاهده بخش اول، بخش دوم، بخش سوم، بخش چهارم، بخش پنجم و بخش ششم کلیک کنید.)

حتی در امریکا رئیس جمهور وقتی  کاندید می‌شود و معاون اول خودش را معرفی می‌کند، من هم برای اولین بار معاون اول خودم را معرفی کردم. به ما دوتا رای بدهید و سراسر ایران پوستر تو و معاون تو که دبیر کل پست منحوس لیبرال کارگزاران بود، پخش شد. زمانی که فضای انتخابات احساسی و دوقطبی شد، جناح کذایی گفتند تا له فلانی رای بدهند، همین فردی که معاون اول تو بود، به دانشگاه امیر کبیر رفت و جلوی چشم همه خبرنگارها اسم رقیب تو را در جناح سیاسی نوشت و به همه دوربین‎ها نشان داد و داخل صندوق انداخت.

جناحی که می‌خواهید به ما رای بدهید، همه رای به اسم فلان کس بدهید، چون دیگر نظام انتخابات دو قطبی شده است و رای به سمت من ندهید که معاون اولش غلامحسین نمی‌دانم چی چی، اسم کاندیدای رقیب را نوشت، وقتی نفر دوم خودت یعنی معاون اول به خودت رای نداده است، آن ۵ میلیون رای وقتی دیدند، کسی که در تمام بنرها همراه تو بود، به دوست و رقیب هم حزبی‌ات رای داده است، مردم نیز به آن فرد رای داده‌اند.

وقتی مصالح شخصی جای انقلابی گری را می‌گیرد

بعد از ۱۲ سال هنوز یک عقده در گلوی بعضی‌ها مانده است و نمی‌دانند که چه انقلابی شده و چه خون‌هاست که ریخته شده و چه خون‌ها که خواهد ریخت و باید ریخته شود تا به مرحله زمینه‌سازی ظهور ان شالله برسد. هنوز گیر عقده شخصی خودشان هستند و نامه‌نگاری برای امام جامعه می‌کنند و مردمی هم که این برآوردها  دست‌شان نیست، بگویند که شاید تقلب شده است و اینها هنوز در کف این هستند که تقلب شده است.

رافت حکومت اسلامی که با اینها برخورد قضایی نکرده است، باعث شده است که با دهن کجی جواب می‌دهد، ولی من به جناحی که خطی را شروع کرده است که ناکارآمدی خودش را به اسم اسلام و امام جامعه تحمیل کند، هشدار می‌دهم، ۸۶ درصد کشور دست شماست، از لحاظ حکومت کل دولت و کل مجلس و نود  درصد شوراهای شهر و شهرداری‌های سراسر کشور ۸۶ درصد کل ساختار کشور دست شماست و یک کف دست برف می‌آید و کشور دچار مشکل می‌شود.

ناکارآمدی پشت ناکارآمدی و شکستی که در مسئله برجام به مردم تحمیل کردید و موارد دیگری که هنوز پیش روی شماست، اگر استراتژی که در اتاق‌های فکرتان تهیه کردید، و این ناکارآمدی که هدایت کنید به سمت راس نظام و بخواهید راس نظام را پاسخگو کنید و نظام را با این ابله‌هایی که نامه می‌نویسند، ما همین گونه جوابشان را می‌دهیم. مردم مهدی کروبی که معاون اولش غلامحسین کرباسچی است به دانشگاه امیر کببیر رفت و به میرحسین موسوی رای داد.

این مردک امروز می‌گوید که من سال ۸۴ ، ۵ میلیون رای داشتم، چرا سال  ۸۸ شده ۳۰۰ هزار نفر، مردک ۳۰۰ هزار هم رای تو نبود، به خاطر اینکه نفر اول بعد از خودت به خودت رای نداد. اگر قرار باشد از نظام و اسلام و نجابت اسلام و راس نظام سوء استفاده کنید و بار خودتان را ببندید، با این ادبیات با شما صحبت می‌کنیم و تعارف نداریم.

 

حسن عباسی

 

امروز ۸۶ درصد حکومت در اختیار جریان اصلاحات است

لذا این هشدار را به دوستان داده باشم که مردم نود و یک درصد بودجه کشور دست اصلاح‌طلبان است، الان ۸۶ درصد ساختار حکومت در قوای مجریه و مقننه و شورای شهرها و شهرداری‌ها دست اینها است، ناکارآمدی خودشان اثبات شده و به نتیجه برسید که این روز با این ناکارآمدی در لیبرالیسم و امروز با این ناکارآمدی در مواجهه با نظام اسلامی و نزدیک شدن به غرب  و آنچه به اسلام تحمیل می‌کنند، ناکارآمدی‌هایی است که مردم جناح‌ها را نمی‌شناسند، مردم می‌گویند کل نظام جمهوری اسلامی ناکارآمداست و حدی دارد.

امام «ره» با شخص منتظری و بنی صدر مخالفت کرد، عزلشان نمود، برای اینکه لیبرالیسم را پیاده می‌کردند، آقایان با وقاحت تمام امروز از  ایدئولوژی منحوس لیبرال در کشور سخن می‌گویند و بعد ناکارآمدی‌های همین لیبرالیسم که در اروپا به بن بست رسیده است، آن وقت این جا که ثابت می‌شود اسلام و ولی فقیه باید پاسخ دهد، ما شما را پاسخگو  می‌دانیم و شما به نفعتان است در این بازی‌ها وارد نشوید، چون اگر وارد شوید ما ذهنیت تاریخی مردم را روشن  می‌کنیم و ۳۰۰ هزار نفری که به کروبی رای داده بودند، اشتباه شده چون ۳۰۰ هزار تا رای هم نداشتی.

حتی نفر بعد از خودت که قرار بود بعد از ریاست جمهوری معاون تو شود، الان زنده است و تمام پوسترهایش هست که صراحتا هنگامی که دید انتخابات دو قطبی شده است، به میرحسین موسوی رای داد، این همان نقشه‌ای است که معاویه و جریان اموی علیه امیرالمومنین و امام حسن و حسین پیاده کردند، شما هم امروز علیه نظام ایفا می‌کنید و تا کی باید نظام برای شما هزینه بدهد و اینگونه روبروی نظام بایستید، نامه‌نگاری می‌کنی برای رهبر انقلاب و مشاورانت که بهت گفتند رهبری را پاسخگو کنی.

شما باید پاسخ بدهی که ۸۶ درصد حکومت در دستتان است و در ۵ سال گذشته امنیت این مملکت را روی میز آمریکایی‌ها گذاشتید و امروز با نوک پا زدند، هیچی دستتان را نگرفته و همه تحریم‌ها برگشته است و ناکارآمدی شما برای کمک نیروهای مسلح و غیره مشکلاتش را حل کند، مگر فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم نگفت که ما ۳۰ هزار میلیارد از دولت طلب داریم و دولت کدام پروژه را در ۴ سال گذشته انجام داده که برای خودش بوده و نیروهای مسلح توهینش را تحمل می‌کنند و راس نظام خون دلش را بخورد.

به اسم جریان مدرن و به کام آقایانی که حالا بیایند و کور خواندید و ناکارآمدی‌ها را چه می‌کنیم؟ هدایت می‌کنیم به سمت رهبری! چراغی را که ایزد برفروزد، هر آنکس تف کند، غیر از ریشش ریشه‌اش هم بسوزد. اگر این بازی را شروع کردید، ما هم به صراحت با مردم این موارد را مشخص می‌کنیم، جریان اصلاح طلب بخش عمده‌ای از حکومت دستش است و نودویک  درصد  بودجه کل کشور دستش است و ۸۶ درصد ساختار حکومت دستش است ولی همچنان به عنوان اپوزیسیون در نظام ضربه و نیش می‌زند.

مطالبه‌گری می‌کند که تو باید در صندلی بنشینی و پاسخگو باشی که کشور، بودجه و روابط خارجی دستت است، راس نظام را پاسخگو کنید. کور خواندی! فلانی ما تو را  پاسخگو می‌کنیم. صبر کن، وقتی که رو کردیم، مهدی کروبی از ۸۸  تا الان بی خود اعتراض می‌کرد، مهدی کروبی حق اعتراض نداشت و معاون اول خودش کرباسچی به دانشگاه امیرکبیر رفته بود و گفته بود که به مهدی کروبی کاندید ما رای ندهید و رای به میر حسین موسوی بدهید، چون نظام انتخابات دو قطبی شده است.

یعنی تو را همان جا معاون اولت حذف کرده است، تو بلند شوی به عنوان یک مدعی بیانیه  علیه نظام می‌دهی که به ما ظلم شده است و هنوز قبول نداری که کشور را ریختید به هم و هنوز اعتقاد به تقلب دارید. خیلی وقاحت دارید. بس است دیگر، مدام می‌گویید که همراه امام بودیم و خودتان این بازی را شروع کردید، ما هم شما را پاسخگو می‌کنیم.

آن فردی که می‌خواهد راس نظام را پاسخگو کند و جهت‌گیری انحراف را به سمت شخص ولی فقیه ببرد، الان باید پاسخگو باشد که مردم ۸۶ درصد ساختار حکومت دست اینها است و برای فرار از پاسخگویی نقش اپوزیسیون بازی کردند. نود و یک درصد بودجه کشور دست اینها است،دولت بگوید که این آمار غلط است و سوم مهدی کروبی که لباس را پوشیده و از عناصر کلیدی روحانیت منهای اسلام شمرده می‌شود، این فرد تمام ۸ سال دروغ گفته است.

کرباسچی زنده است و بیاید بگوید که در دانشگاه امیرکبیر نگفتم که به میرحسین رای بدهید و به کروبی ندهید، تمام عکس‌ها و تصاویر در فضای سایبر موجود است، معاون اول تو این کار را کرد و تو بعد از ۸ سال مدعی هستی که امام جامعه باید بیاد و به تو پاسخ بدهد که ۵میلیون رای تو چگونه به ۳۰۰ میلیون رای تقلیل یافت. خیلی وقیح و پررو هستید و اما وقتی که رعایت و عفت کلام در این حوزه‌ها را نداشته باشید و فلش نامردی را به سمت راس نظام بگیرید، آنجا هم  ما با همان ادبیات خودتان با شما صحبت می‌کنیم.

 

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=3182

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

معرفی کتاب