هشدار رهبر حماس به کارشکنی‌های رژیم صهیونیستی - خیبر

هشدار رهبر حماس به کارشکنی‌های رژیم صهیونیستی

۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۱۱

یحیی السنوار رهبر حماس در غزه تاکید کرد: حماس از طریق میانجیگران به اشغالگران پیام داده است که در صورت شکست تلاش‌ها در زمینه آتش بس و تجاوز جدید به غزه، کاری خواهد کرد که آژیر های خطر ۶ماه متوالی در شهرهای اسرائیلی از جمله تل آویو به صدا درآید.

به گزارش سرویس فلسطین پایگاه‌ صهیون‌پژوهی خیبر به نقل از خبرگزاری قدس، یحیی السنوار رهبر حماس در غزه به رژیم صهیونیستی درباره کارشکنی در روند آتش بس در غزه و تلاش برای حمله مجدد به این باریکه هشدار داد.

وی که در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران در غزه حضور داشت، افزود: کل تعداد موشک های مقاومت که در جنگ اخیر به تل آویو اصابت کرد، در نبرد آینده در موجی برق آسا تنها در ۵ دقیقه به سوی تل آویو پرتاب می شود و اگر لازم باشد این موج موشکی بارها و بارها تکرار می شود.

یحیی السنوار همچنین در  ارتباط با مذاکرات قاهره گفت: هیات حماس در این مذاکرات، پاسخ جنبش فتح را به پیشنهادات مصر تحویل گرفته که از پاسخ آنها به پیشنهاد نخست بدتر است و شرایط را پیچیده تر کرده است.

وی افزود: ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان در صورت اعمال تحریم‌های جدید علیه غزه، اشتباه بزرگتری را مرتکب خواهد شد چون چنین اقدامی به عبور وی از خط قرمزها منجر می شود.

وی افزود: هر گونه تحریم جدید علیه غزه به معنای شکستن قواعد بازی است و با پاسخ متفاوت ما روبرو خواهد شد.

السنوار همچنین ضمن اشاره به طرح ترورش در ماه اکتبر ۲۰۱۷ پس از نشست های آشتی ملی در قاهره، افزود: یک گروه در سازمان اطلاعات تشکیلات خودگردان درصدد ترور من برای به شکست کشاندن روند آشتی ملی فلسطین بودند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=10999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *