همه صهیونیست‌ها علیه ما یکپارچه هستند - خیبر

همه صهیونیست‌ها علیه ما یکپارچه هستند

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۰۲

وادار کردن دشمن و شهرک نشینانش به رفتن(از کرانه باختری) غیرممکن نیست، بلکه از طریق یک رویارویی و نبرد فراگیر فلسطینی امکان دارد.

به گزارش پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر به نقل از خبرگزاری قدس(قدسنا)، جمیل علیان بر ضرورت تسریع در ترک زندان اختلافات و دودستگی و متحد شدن برای مقابله با توطئه ها و در راس آن، معامله قرن تاکید کرد.

 

علیان در واکنش به نتایج انتخابات اخیر رژیم صهیونیستی که نشان داد جامعه صهیونیست به راستگرایان افراطی به ریاست نتانیاهو تمایل دارند، اظهار داشت نتایج انتخابات اسرائیل و فرهنگ رای دهندگان اسرائیلی از هر گرایشی، زنگ خطر را برای کسانی که بر سازش با هر طرف اسرائیلی حساب باز کرده بودند، به صدا درآمد و نشان داد همه صهیونیست ها همگی در یک صف واحد علیه حقوق ما درتشکیل دولت و قدس و آزادی متحد هستند.

 

بر اساس گزارش فلسطین الیوم، این رهبر جهاد اسلامی افزود همه ما باید بدون هرگونه درنگ و تردید با تمام احساسات ملی به صدای وحدت و آشتی واقعی درباره طرح رویارویی با طرح آمریکایی اسرائیلی گوش فرا دهیم، طرحی که هرگز برای ما رویای دولت یا آزادی یا قدس را باقی نخواهد گذاشت.

 

علیان اظهار داشت همچنان در برابر ما فرصت نجات کرانه باختری از جنون ترامپ و رویای نتانیاهو وجود دارد، ما زمان زیاد یا تلاش برای از بین بردن آن در اختلافات و درگیری داخلی نداریم، توطئه از هر چیزی به ما نزدیک تر است.

 

وی بر ضرورت متحد شدن تشکیلات خودگردان و دولت رام الله با نوار غزه برای رویارویی و نبرد با دشمن و فراهم کردن فضاها برای جوانان و انقلابیون کرانه باختری به منظور انتفاضه ای تاکید کرد تا دشمن را وادار کند به فکر رفتن باشد تا ملحق کردن کرانه باختری.

 

این رهبر جهاد اسلامی تاکید کرد وادار کردن دشمن و شهرک نشینانش به رفتن(از کرانه باختری) غیرممکن نیست، بلکه از طریق یک رویارویی و نبرد فراگیر فلسطینی امکان دارد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=20501

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *