وحشت صهیونیست‌ها از چهل سالگی انقلاب
نتانیاهو در ابتدای سخنانش با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و اذعان به قدرت جمهوری اسلامی ایران گفت: ایرانیان در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران به موشکهایشان افتخار می‌کنند و قصد خود را برای نابودی اسراییل آشکارا اعلام می‌کنند.به گزارش پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یک پیام تصویری کوتاه، در یک اقدام مداخله جویانه نسبت فعالیت قانونی جمهوری اسلامی ایران ابراز نگرانی کرد و گفت ما از تمام فعالیتهای پنهانی آنها چه در داخل کشور چه خارج خبر داریم.

نتانیاهو در ابتدای سخنانش با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و اذعان به قدرت جمهوری اسلامی ایران گفت: ایرانیان در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران به موشکهایشان افتخار می‌کنند و قصد خود را برای نابودی اسراییل آشکارا اعلام می‌کنند.

این اولین باری نیست که نتانیاهو به قدرت موشکی و نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه اقرار می‌کند بلکه وی در سخنرانی‌های رسیم و غیر رسمی خود بارها به این قدرت اذعان داشته است.

روز گذشته سردار سلامی رژیم منحوس صهیونیستی را تهدید به نابودی کرده و خطاب به دولت و مردم رژیم جعلی و غیر قانونی اسرائیل گفت: پیش از آنکه آمریکایی‌ها برسند نابود می‌شوید.

جانشین سپاه پاسداران در ادامه سخنانش بر علیه رژیم صهیونیستی گفت: «اگر صهیونیست‌ها بر اساس اشتباه و خطا، کاری کنند که شعله جنگ جدیدی افروخته شود باید مطمئن باشند که این جنگ محو آنان را در پی دارد.»

حسین سلامی گفت: «صهیونیست‌ها به آمریکایی‌ها اتکا نکنند زیرا پیش از آنکه آمریکایی‌ها برسند نابود شده‌اند و باید در پی قبرستان‌های خارج از فلسطین اشغالی باشند زیرا فضایی برای ماندن آنان در این سرزمین وجود نخواهد داشت.»