وهابیت ریشه در یهودیت دارد
جمهوری اسلامی تنها نظامی است که بر پایه اسلام ناب اداره می‌شود و اگر رژیم صهیونیستی جرأت نمی‌کند به ما حمله کند به خاطر وجود مبانی مستحکم حزب‌الله و حماس در منطقه است.به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون پژوهی خیبر؛ سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی بعد از ظهر امروز در یادواره شهدای شهرستان بابل که در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد، گفت: وهابیت ریشه در یهودیت دارد؛ وهابیت تلاش زیادی کرد که چهره اسلام ناب را مخدوش و چهره پیامبر گرامی اسلام را تحریف کند امام خمینی (ره)  چندین سال پیش خطرات وهابیت و اسلام آمریکایی را مطرح کردند و مصداق آن را نیز بیان داشتند.

فرمانده نیروی قدس خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی تنها نظامی است که بر پایه اسلام ناب اداره می‌شود و اگر رژیم صهیونیستی جرأت نمی‌کند به ما حمله کند به خاطر وجود مبانی مستحکم حزب‌الله و حماس در منطقه است.

سردار سلیمانی تصریح کرد: برخی از کشورها ثروت دارند اما قدرت ندارند؛ حماس و قدرت مقاومت ائتلاف‌های پولی عربستان در منطقه را شکست داد؛ این در حالی است که ترامپ به آل‌سعود می‌گوید اگر حمایت‌های ما نباشد شما دوام نمی‌آورید.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: کار نوجوانی که در این استان قهرمانی خود را فدای دفاع از ارزش‌ها کرد و مقابل نماینده رژیم صهیونیستی حاضر نشد کمتر از مجاهدت مجاهدان در میدان مین نیست.

در پی سفر سردار سلیمانی به مازندران آرین غلامی شطرنج‌باز نوجوان تیم ملی ایران که حاضر به رویارویی با ورزشکار رژیم صهیونیستی نشد، دیدار صمیمانه‌ای با حاج قاسم سلیمانی داشت؛ تصاویر این دیدار را آرین غلامی در اینستاگرام خود منتشر کرد.