ویدئویی لو رفته از دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی
روز پنجشنبه از سوی دفتر نتانیاهو ویدئویی به بیرون درز کرد که در آن وزرای خارجه سه کشور عربی در حال حمله‌ای شدید به ایران و دفاع از رژیم صهیونیستی بودند.به گزارش پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، در نشست دو روزه ورشو که در روز پنجشنبه در لهستان برگزار شد، از سوی دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی ویدئویی به بیرون درز کرد که در آن وزرای خارجه سه کشور عربی در حال حمله ای شدید به ایران و دفاع از رژیم صهیونیستی مشاهده می شوند. در این ویدیو، وزیر خارجه بحرین یکی از حامیان اصلی سیاسیت‌های عربستان، مقابله با جمهوری اسلامی ایران را در اولویت از حل مساله فلسطینیان دانست و سیاستمدار ارشد امارات متحد عربی نیز قائل به این شد که رژیم صهیونیستی حق دارد در سوریه مواضع ایران را هدف قرار دهد.

این ویدئوی ۲۵ دقیقه ای در یوتیوب، که لینک آن را دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به چندین خبرنگار اسرائیلی فرستاد، بخشی از پانل مذاکره در گشایش کنفرانس خاورمیانه ورشو را نشان می‌دهد که به روی خبرنگاران بسته بوده است.

عباراتی که به زبان وزرای خارجه جاری شد در تایید شدید گفته‌های نتانیاهو در گزارشی است که همان روز، ساعاتی پیش از آن به خبرنگاران صهیونیستی داد و موضع وزرای عرب را به تفصیل توصیف کرد.

کمتر نیم ساعت پس از آن که خبرنگاران مطلب مزبور را منتشر کردند، دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی ویدئو را از کانال یوتیوب خود حذف کرد، اما همچنان در خروجی چندین خبرگزاری صهیونیستی باقی ماند.

در این ویدئو، شیخ عبدالله بن زیاد آل نحیان وزیر خارجه امارات متحد عربی می‌گوید رژیم صهیونیستی حق دارد در سوریه به هدف‌های ایرانی حمله کند.

خالد بن احمد آل خلیفه وزیر خارجه بحرین گفت اگر به خاطر رویکرد بد ایران نبود، روند صلح میان رژیم صهیونیستی و فلسطینیان اکنون در مسیری بهتری قرار داشت.