پاسخ کوبنده سوریه به تجاوز رژیم صهیونیستی - خیبر

پاسخ کوبنده سوریه به تجاوز رژیم صهیونیستی

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳

براساس اطلاعات به دست آمده، در جریان حملات ساعات گذشته رژیم صهیونیستی، دهها موشک توسط پدافند هوایی ارتش سوریه در آسمان شهرهای دمشق و قنیطره منهدم شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیبر: نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه ماجراجویی های خود در سوریه، لحظات اولیه روز پنج شنبه مواضع نیروهای سوری را در استان قنیطره از جمله شهر «البعث، خان ارنبه و…» هدف قرار دادند.

**در ادامه اخبار لحظه به لحظه این درگیری مخابره می‌شود:

۰۶:۴۵: براساس اطلاعات به دست آمده، در جریان حملات ساعات گذشته رژیم صهیونیستی، دهها موشک توسط پدافند هوایی ارتش سوریه در آسمان شهرهای دمشق و قنیطره منهدم شد اما تعدادی از این موشک ها به یک انبار سلاح و سایت پدافند هوایی اصابت کردند.

۰۵:۴۵: یک منبع میدانی در گفت وگو با مشرق اعلام کرد: یک موشک دیگر صهیونیست ها در آسمان شهر حمص منهدم شد.

۰۵:۴۰: نیروهای پدافند هوایی ارتش سوریه درصدد بودند با موشک های S۲۰۰ یکی از جنگنده های رژیم صهیونیستی را در نزدیکی منطقه طبریا» در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار دهند اما این موشک ها توسط سامانه های دفاعی صهیونیست ها رهگیری شدند.

۰۵:۳۷: رژیم صهیونیستی به شهرک نشین ها خود در نزدیکی مرزهای لبنان دستور داده تا مناطق را تخلیه کنند و به سمت پناهگاه ها حرکت کنند.

۰۵:۳۰: حملات خمپاره ای جبهه مقاومت علیه مواضع صهیونیست ها در جولان اشغالی دوباره از سر گرفته شد؛ مقامات رژیم صهیونیستی پناهگاه های «کریات و شمونا» را در منطقه «الجلیل» بر روی شهرک نشین ها باز کردند.

۰۵:۲۴: جنگنده های رژیم صهیونیستی مناطق «سعسع و الدریج» را در حومه شهر دمشق هدف قرار دادند؛ جنگنده های رژیم صهیونیستی تلاش کردند پایگاه نظامی هنگ ۱۱۶ را هم در حومه شهر الضمیر هدف قرار دهند اما با واکنش به موقع پدافند هوایی موشک های شلیک شده در آسمان منهدم شدند.

منبع: مشرق

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=2543

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *