پزشکان ایرانی در جمع بیماران فلسطینی - خیبر

پزشکان ایرانی در جمع بیماران فلسطینی

۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۲۸

تعدادی از پزشکان بدون مرز ایرانی به همراه پزشکان وابسته به حزب الله لبنان، بیماران فلسطینی در اردوگاه‌های لبنان پذیرش کردند.

به گزارش سرویس فلسطین پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، گروهی از پزشکان بدون مرز ایرانی به همراه «جمعیت اسلامی بهداشت» وابسته به حزب‌الله در اردوگاه‌های فلسطینی در لبنان حضور یافتند و بیماران فلسطینی را پذیرش کردند.

بر اساس گزارش وبگاه «القدس»، این پزشکان در درمانگاه «الشفاء» اردوگاه «البداوی» ۲۴۴ نفر را ویزیت کردند. «فتحی ابوعلی» عضو کمیته مرکزی جبهه مردمی برای آزادسازی فلسطین از خدمات این پزشکان قدردانی کرد و آن را گامی مثبت برای تقویت روابط میان فلسطین و جمهوری اسلامی ایران و حزب‌الله دانست.

وبگاه «العهد» هم گزارش داد تیم پزشکان مذکور از سه‌شنبه هفته گذشته در اردوگاه‌های مختلف حاضر شده‌اند و بیماران را به صورت رایگان درمان کرد‌‌ه اند.

برنامه حضور این پزشکان به ترتیب فوق است: «سه‌شنبه هفته گذشته در اردوگاه مارالیاس»، «چهارشنبه هفته گذشته در اردوگاه برج‌البراجنه»، «پنجشنبه هفته گذشته در اردوگاه شتیلا»، « جمعه هفته گذشته در اردوگاه البداوی»، «شنبه هفته جاری در اردوگاه نهرالبارد»، «یکشنبه (فردا) در اردوگاه‌های عین‌الحلوه و المیه ومیه»، «دوشنبه در اردوگاه الرشیدیه»، «سه‌شنبه در اردوگاه البرج»، «چهارشنبه در اردوگاه البص» و «پنجشنبه در اردوگاه «الجلیل».

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=9931

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *