کتاب رو به زوال - خیبر

تازه‌ترین نشر کتاب:

کتاب رو به زوال

۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۴۶

حوزه‌های علمیه به عنوان پرچم‌داران اسلام ناب وظیفه خطیری که بر عهده دارند، توجه و برنامه‌ریزی بر اساس نوع مواجهه دشمن است که هر چه بهتر و هر چه بیشتر باید در این راستا کوشش نمایند.

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، در تمام اعصار و امصار شناخت جایگاه دوست و دشمن بعد از شناخت حق و باطل ضرورتی غیر قابل انکار است. مخصوصاً در نظام جمهوری اسلامی ایران و در دوره حاضر که دشمنان از همه طرف و با تمام قوا به مقابله برخاسته‌اند این ضرورت بیش از پیش احساس می‌شود. دشمنی‌های اصلی با حرکت مستقیم و با پشتوانه الهی اسلام ناب محمدی چه قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی و چه بعد از آن بلاشک در زیر سر صهیونیسم بین الملل قرار دارد. چه اینکه از صدر اسلام قوم یهود به عنوان شدیدترین دشمن و مادر صهیونیسم، هم به صورت علنی و هم غیر علنی در مقابل اسلام صف آرایی کرده و تا به امروز به انواع روش‌ها برای براندازی و نابودی این مکتب متوسل گردیده است.
حوزه‌های علمیه به عنوان پرچم‌داران اسلام ناب وظیفه خطیری که بر عهده دارند، توجه و برنامه‌ریزی بر اساس نوع مواجهه دشمن است که هر چه بهتر و هر چه بیشتر باید در این راستا کوشش نمایند. علمای بزرگ ما همیشه در صف اول مقابله با دشمنان دین به‌عنوان سنگربان و دیده‌بان حضور داشته‌اند و تا امروز هزاران بار نقشه‌های شوم دشمنان با درایت و توجه و دقت ایشان نقش بر آب شده است.
در زمان کنونی و در حوزه‌های علمیه با توجه به نهادینه شدن و تخصصی شدن رشته‌ها و دانش‌های گوناگون لازم است دشمن شناسی نیز جزو دانش‌های تخصصی در حوزه مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد. به همین منظور موسسه مطالعات و بررسی‌های راهبردی بعثت بدین منظور از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده است. دشمن شناسی از اول شکل‌گیری تمدن الهی در بین بشر تا زمان حاضر در این موسسه مورد مطالعه و بررسی قرار می‌گیرد.
اولین دوره صهیونیسم شناسی که تابستان سال ۱۳۹۷ در قم با حضور طلاب و فضلای علاقه‌مند و با تدریس برجسته‌ترین اساتید این حوزه برگزار گردید یکی از بهترین دوره‌ها در این زمینه است که ماحصل آن در نشریه پیش رو تقدیم علاقه‌مندان می‌گردد. امیدواریم با مطالعه این اثر مسائل روز مبتلابه جمهوری اسلامی و جهان تشیع و بلکه جهان اسلام با دشمن قدّار صهیونیسم بر همگان روشن گردد و با توجه ویژه به امر خطیر دشمن شناسی، نقشه‌های شوم دشمنان را از قبل تشخیص داده و نسبت بدان موضع‌گیری‌های جدی و کارآمد صورت گرفته و با اخذ تصمیمات درست و موضعگیری‌های صحیح و به‌هنگام از هرگونه نفوذ و ایجاد انحراف در مسیر حق جلوگیری گردد.

 

برای خرید کتاب با شماره تلفن «۰۹۹۱۹۲۲۴۰۸۱» تماس بگیرید.

 

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
 • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=15336

1 دیدگاه در حال حاضر

 1. سلام
  محتوای کتاب چیه؟
  چند فصله؟
  چند صفحه است؟؟
  هیچ اطااعاتی در موردش ثبت نشده فقط نوشتین موسسه کارش چیه و دشمن شناسی چیه
  در مورد نشریه هیچی نگفتین
  ممنون میشم توضیحات کامل تری ارائه کنین
  یاعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

معرفی کتاب