کمک‌های آمریکا به آنروا هدر رفته است - خیبر

کمک‌های آمریکا به آنروا هدر رفته است

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۰:۱۰

کوشنر مشاور و داماد رئیس جمهور آمریکا ضمن اشاره به اینکه کمک های آمریکا به آنروا و سازمان های فلسطینی هدر رفته و نتیجه خاصی نداشته است تاکید کرد اقدامات تحریمی آمریکا فرصت های دستیابی به صلح را از میان نمی برد.

به گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه صهیون پژوهی خیبر، جارد کوشنر مشاور و داماد رئیس جمهور آمریکا  روز گذشته در مصاحبه با روزنامه نیویورک تایمز مدعی شد بیشتر کمک های ارائه شده از سوی آمریکا به آنروا و دیگر سازمان های فلسطینی به هدر رفته و نتیجه مشخصی نداشته است.

کوشنر افزود: اقدامات تحریمی دولت ترامپ در قبال فلسطینیان هرگز به فرصت های دستیابی به حل و فصل مسائل اختلافی با اسرائیل لطمه ای وارد نمی کند.

وی ادامه داد: دولت آمریکا بدون هیچ ترس و واهمه ای برای بهترین راهی که به تقویت فرصت ها برای دستیابی به صلح منجر می شود تلاش می نماید.

مشاور ترامپ گفت: کاهش کمک های آمریکا به تشکیلات خودگردان پس از آن اتفاق افتاد که رهبران رام الله تهمت ها و شبهاتی را متوجه دولت ترامپ کردند، بیشتر کمک های ارائه شده از سوی آمریکا به سازمان آنروا و دیگر موسسات فلسطینی به هدر رفته است.

کوشنر ادامه داد: برخی افراد تصوری موهوم از واقعیت دارند و باید این وضعیت تغییر کند و عملکرد دولت ترامپ نیز بر اساس نگاه آن به واقعیت است.

وی خاطر نشان کرد انتقال سفارت آمریکا به قدس اعتبار ترامپ را افزایش داد اگر چه ممکن است این اقدام باعث ایجاد رخنه و شکاف هایی در روابط میان واشنگتن و رام الله شده باشد.

قدس

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=11846

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *