کنفرانس: قدس، پایتخت همیشگی فلسطین - خیبر

همایش بین‌المللی افق نو:

کنفرانس: قدس، پایتخت همیشگی فلسطین

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۵۰
افق نو/خیبر/فلسطین

ششمین کنفرانس بین‌المللی «افق نو» با عنوان قدس، پایتخت ‏همیشگی فلسطین ۲۲ الی ۲۴ اردیبهشت (۱۲ تا ۱۴ مِی) در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیبر به نقل از افق نو: با توجه به اهمیت مسئله‌ی فلسطین و پس از خروج آمریکا از برجام ، ششمین کنفرانس بین‌المللی «افق نو» با عنوان قدس، پایتخت ‏همیشگی فلسطین ۲۲ الی ۲۴ اردیبهشت (۱۲ تا ۱۴ مِی) در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

این کنفرانس بین‌المللی ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت ماه نیز در دانشگاه‌های کشور برگزار خواهد ‏می‌شود و اختتامیه کنفرانس مصادف با هفتادمین سالگرد تأسیس ‏رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف است.

میهمان کنفرانس شامل شخصیت‌های: سیاسی (نمایندگان سابق و فعلی اتحادیه اروپایی و نماینده فعلی پارلمان یکی از کشور های اروپایی)، نظامی (سرهنگ سابق جنگ روانی ارتش آمریکا و کارشناس ارشد سابقِ سیاست های امنیتی دفتر وزیر دفاع آمریکا)، امنیتی (افسر سابق اطلاعات نظامی سی.آی.ای)، چهره های آکادمیک، رسانه ای، هنرمندان و فعالین ضد جنگ هستند که (بویژه از سال ۲۰۰۰ میلادی) در مقالات، سخنرانی ها، مصاحبه های مکتوب و تصویری و نیز گردهمایی های بین المللی همواره امپریالیسم، صهیونیسم و سیستم سرمایه داری را نقد کرده اند و در خصوص مسائل بین المللی و منطقه ای همسو با سیاست های جمهوری اسلامی بوده اند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=2665

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *