یهود، با تاریخی از ثروتمندان! - خیبر

سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین طائب 3:

یهود، با تاریخی از ثروتمندان!

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۰۸

اسرائیلی‌ها امنیت خودشان را چگونه تضمین می‌گیرند؟ ما از سوریه بیاییم بیرون، ما حزب الله را رها کنیم، حزب الله و حماس جمع شود، موشک‌هایمان زیر سیصد کیلومتر بیاید، آن وقت شاید اسرائیل به نقطه ایمنی خود برسد. اما حالا به جای وفای به قرارداد می‌آیند ما را از بین می‌برند.

به گزارش سرویس تاریخی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، حجت الاسلام و المسلمین طائب در پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی به بیان سخنرانی پیرامون جریان شناسی انحراف در تاریخ پرداخته است. متن زیر بخش سوم از سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین طائب است. (برای مشاهده بخش اول و بخش دوم کلیک کنید.)

بنی اسرائیل بعد از چهارصد سال توسری خوردن از فرعونیان با تمام سختی‌هایش این دوره را رد کردند و پس از آن دوره حکومت حضرت سلیمان را تجربه کردند. حکومت حضرت سلیمان حکومتی جهانی بود هرچند که حکومت جهانی سلیمان نبی با ابزار غیر طبیعی اداره می‌شد اما به هرحال تقدیر بنی اسرائیل این بود که حکومتی با آن عظمت را تجربه کردند. براساس این تجربه از آن پس یهودیان به دنبال جمع کردن ثروت و به سرمایه‌داری روی آوردند.

تا قبل از پیروز شدن سپاه اسلام در جنگ خیبر، شما پیامبر اکرم را در نهایت فقر می‌بینید. در جنگ احد برای سپاه اسلام یک اسب بیشتر وجود نداشت، در جنگ بدر اصلا اسبی وجود نداشت و در جنگ خندق از شدت فقر از جابر نقل شده است که من دیدم شکم حضرت به پشت‌شان رسیده بود به نوعی که پیراهن عربی را بالا برده و به شکم مبارکشان بسته بودند و کار می‌کردند.

بعد از پیروزی اسلام در جنگ خیبر آنقدر از قلعه خیبر طلا بیرون آوردند که اوضاع مدینه عوض شد. سپاه پیامبر دارای اسب شد، بی‌خانمان‌ها خانه‌دار شدند. آن همه طلا فقط در یکی از پادگان‌های متروکه قلعه خیبر دفن شده بود که یکی از کارهای بعد از فتح قلعه خیبر کشف این دفینه‌ها بود.

یک داستانی در این باره نقل است که بعد از فتح خیبر پیامبر اکرم زبیر را دید که یک یهودی را گرفته و این یهودی هم در حال ناله کردن است. حضرت فرمودند مشکل چیست؟ زبیر گفت: آقا این یهودی جای یکی از دفینه‌ها را می‌داند ولی نمی‌گوید. – حالا عبارت تاریخ می‌گوید یا اینکه این نقل را جعل کردند – حضرت فرمود: «اضربه حتی یقول» بزنیدش تا بگوید.

مردمان بنی‌ قینقاع اکثرا طلا‌‌ساز بودند. زمین فدکی که پیامبر به حضرت زهرا می‌بخشد برای یهودی‌ها بوده است. در بزرگی فدک باید گفت؛ وقتی که موقع جمع‌آوری محصول فرا می‌رسید، فقط دو هزار کارگر از مدینه و اطراف مدینه جمع می‌شدند تا محصول فدک را جمع کنند. وقتی هم که موقع جمع آوری محصول نبود چهارصد کارگر ثابت برای مراقبت از محصول استخدام شده بودند.

 

برج دوقلو نماد ثروت آمریکا یا یهود

از آنجایی که یهودیان ثروت بسیاری داشتند برای همین دفتر خرید و فروش راه انداخته بودند یعنی هر چیزی که مردم مدینه می‌خواستند یهودیان داشتند، چرا که امکانات و ثروت داشتند. نمونه امروزی این مسئله برج دوقلویی بود که در ۱۱ سپتامبر این را خراب کردند. این برج دوقلو «ابراج التجاریه» بود یعنی اینکه هر جنس و کالایی که در آمریکا می‌خواستید بخرید فقط کافی بود بروید داخل این برج‌ دوقلو و وارد دفتر خرید و فروش کالای مورد نظر بشوید.

از هر چیزی مثل نظامی، کشاورزی، نفتی و… یک دفتر در برج‌ دوقلو قرار داشت. لذا می‌گفتند اگر وارد برج‌های دوقلو شدید خیالتان راحت کالای مورد نظرتان را پیدا خواهید کرد. این دو برج نماد ثروت آمریکا بود که گفتند نود درصد این دو برج مال یهودی‌ها بوده است. این یعنی نود درصد کل ثروت آمریکا دست یهودیان است.

در آمریکا برای ریاست جمهوری هر کسی که بتواند بیشتر از یهودیان حمایت کند، دست یهودیان هم با او خواهد بود. شما بروید و تمام مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا را مشاهده کنید در نتیجه خواهید دید که هر کدام از کاندیداهای ریاست جمهوری که رای آورده است توانسته بود اعتماد یهودیان را جلب کند. برای ریاست جمهوری آقای ترامپ هم انصافا ترامپ خوب توانسته بود حمایت یهودیان را جلب کند و الان هم که می‌بینیم ترامپ به وعده‌های خود که به یهودیان داده بود یکی یکی دارد عمل می‌کند.

امکانات اینها بسیار است طوری که چند وقت پیش نخست وزیر مالزی ماهاتیر محمد خواست کمی ادای انقلابی‌ها را دربیاورد و علیه یهود کمی سخن بگوید. ناگهان یکی از سرمایه‌داران مالزی به نام سروش ثروتش را از بورس مالزی بیرون کشید و مالزی به مرز فروپاشی رسید. ماهاتیر محمد حرف‌هایش را پس گرفت و دوباره سروش سرمایه خود را برگرداند و مالزی توانست به حالت عادی خود برگردد.

 

ایجاد امنیت یهود از طرف ما، نابودی امنیت ما

اینکه قرآن یهودیان را با آیه «ولتجدنهم احرص الناس علی حیاه ومن الذین اشرکوا یود احدهم لو یعمر الف سنه وما هو بمزحزحه من العذاب ان یعمر» می‌خواند برای آن است که ما بفهمیم یهودیان حریص‌ترین افراد روی زمین هستند و این حرص و طمع آنها باعث شده است که از لحاظ امکانات و نفوذ در جوامع مختلف بسیار قوی باشند.

در این مسئله که دشمن‌ترین دشمنان ما یهودیان هستند و از امکانات بسیاری نیز برخوردار هستند، یک حاشیه به عالم سیاست بزنیم؛ خب خودتان بهتر می‌دانید بوئینگ که ما اینقدر با آن مشکل داریم برای یهودی‌هاست. اگر برجام موفق می‌شد و آمریکایی‌ها با ما همکاری می‌کردند نشانه آن بود که آقایون در برجام موجودیت اسرائیل را پذیرفتند. در این بین اگر بوئینگ تحریم‌هایش علیه ما را برمی‌داشت آن زمان معلوم می‌شد که اسرائیل نهایت استفاده خودش را از ما برده است. با شکست مذاکرات پس بوئینگ محال است که به ما یک قطعه‌ای را مستقیم بدهد و اگر بدهد مثل این است که اسرائیل چاقو را در گلوی خودش فرو کرده باشد.

آقایونی که می‌خواستند با آمریکا توافق کنند باید این نکته را به آنها گفت که اصلا ثروت آمریکا دست رئیس جمهورهای آمریکا نیست بلکه ثروت آمریکا دست یهودی هاست و تا هنگامی که یهودی‌ها از شما احساس خطر بکنند ابزار به شما نمی‌دهند. یهود آن زمانی به شما ابزار خواهند داد که ایمنی خودشان تضمین باشد. البته اینجا یک نکته‌ دیگری ایجاد می‌شود و آن اینکه اسرائیلی‌ها در برجام نقطه ایمنی ما را با تضمین اجرایی از ما گرفتند همین هسته‌ای که رفت و نطنز جمع شد، قلب اراک را پر کردند.

اسرائیلی‌ها امنیت خودشان را چگونه تضمین می‌گیرند؟ ما از سوریه بیاییم بیرون، ما حزب الله را رها کنیم، حزب الله و حماس جمع شود، موشک‌هایمان زیر سیصد کیلومتر بیاید، آن وقت شاید اسرائیل به نقطه ایمنی خود برسد. اما حالا به جای وفای به قرارداد می‌آیند ما را از بین می‌برند. چرا؟ چون دیگر ما سلاحی برای دفاع نداریم و به راحتی از بین می‌رویم. باتوجه به آیه «اشد الناس عداوه للذین آمنوا الیهود» فکر نکنیم که اگر ما امنیت اسرائیل را تامین کردیم او از دشمنی علیه ما دست برمی‌دارد. اتفاقا خوشحال می‌شود که یکی از سرسخت‌ترین حریفانش بی‌سلاح شده است و قرار است به سادگی نابود شود.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=5687

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *