یهود شناسی تاریخی (۶)
مشرکین دست چپ و راستشان را از هم تشخیص نمی‌دادند! سازمان‌دهی بلد نبودند، سازماندهی‌شان را می‌بینید که در جنگ بدر، چگونه ضربه خوردند، هرچه که قدرت داشتند آوردند تا کاروان را نجات بدهند نتوانستند! اگر در بدر مسلمان‌ها تعبد به حرف پیغمبر داشتند، ۷ الی ۸ سال جلوتر می‌افتادند! اما یهودی‌ها را نگاه می‌کنید می‌بینید بالاترین شرارت‌ها را علیه پیغمبر درآوردند اما همیشه از زیر تیغ پیغمبر درمی‌رفتند، چون بلد بودند و آموزش درجه‌یک دیده بودند و هنوز که هنوز است به مراکز حساس تصمیم‌سازی دنیا برای یادگیری و خدمت در آنجا افراد می‌فرستند! ۶۷ درصد اعضای اصلی وزارت امور خارجه آمریکا یهودی هستند، یعنی همین تیمی که در مذاکره با ما آمده بودند این گروه ۶۷ درصدش حداقل یهودی بودند، ولی دوره‌ دیده‌ و کار بلد.به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، اولین دوره صهیونیسم شناسی که تابستان سال ۱۳۹۷ در قم با حضور طلاب و فضلای علاقه‌مند و با تدریس برجسته‌ترین اساتید این حوزه برگزار گردید یکی از بهترین دوره‌ها در این زمینه است که ماحصل آن در مطلب ذیل تقدیم علاقه‌مندان می‌گردد. امیدواریم با مطالعه این مطلب مسائل روز مبتلابه جمهوری اسلامی و جهان تشیع و بلکه جهان اسلام با دشمن قدّار صهیونیسم بر همگان روشن گردد و با توجه ویژه به امر خطیر دشمن شناسی، نقشه‌های شوم دشمنان را از قبل تشخیص داده و نسبت بدان موضع‌گیری‌های جدی و کارآمد صورت گرفته و با اخذ تصمیمات درست و موضعگیری‌های صحیح و به‌هنگام از هرگونه نفوذ و ایجاد انحراف در مسیر حق جلوگیری گردد. متن حاضر مباحثی است که «حجت الاسلام و المسلمین شیخ مهدی طائب» در دوره علمی آموزشی صهیونیسم شناسی در تابستان ۹۷ ایراد فرمودند:

 

نظم و سازمان‌دهی در سیستم یهود از زمان سامری تاکنون
یهودیان نظم را یاد گرفته‌اند، نظم مسئله‌ای بسیار حیاتی در موفقیت است، یعنی آن‌ها منظم بودند و از اول منظم بار آمده‌اند. این‌ها وقتی از مصر بیرون آمده‌اند شمشیرزنی بلد بودند؟ خیلی حرف هست که جناب سامری این گوساله را چگونه ساخت؟! چقدر حرف درست کردند که این شاگرد ریخته‌گری بوده و واقعا این حرف درست هست یا نه؟ درون اردوگاه موسی علیه‌السلام تبدیل می‌شود به یک استاد ریخته‌گر – ذوب فلزات– قالب‌ساز! بعد شما بخواهید یک گوساله طلایی بسازید، یکبار ببرید ذوب فلزات، یکبار ببرید قالب‌سازی، بار دیگر ببرید ریخته‌گری، این سه تا فن جدا هست! یعنی این فن داخل اردوگاه بوده است.

این کدام اردوگاهی است؟ همان اردوگاهی که دست‌خالی، از مصر فرار کرد و از نیل آمد این‌طرف، ابزار کوره از کجا آوردند؟ هیچ‌کسی در تاریخ بوده که این مقطع را برای ما توضیح بدهد؟ نه!. این مقطع خیلی مقطع مهمی هست! از کجا یاد گرفته‌اند و چه طور ابزار تهیه کردند؟ این چندساله یک اشاراتی هست به سازمان‌دهی، جریان هزاره‌ها.
پرسش: شاید وارد کرده باشند!

پاسخ: این‌ها در آن زمان تحریم بودند، ببینید این‌ها اگر شمشیرزنی بلد بودند، اگر ابزار آورده بودند، وقتی لب دریا که فرعونی‌ها آمده بودند که نمی‌گفتند قَالَ أَصْحَٰبُ مُوسَىٰٓ إِنَّا لَمُدْرَکُونَ چرا گفتند انا لمدرکم؟ اصلا ما هیچ به درد نمی‌خوریم.

دلیل بر اینکه هیچ‌چیزی نیاورده بودند چه چیزی هست‌؟ این بود که وقتی آمده‌اند این‌طرف گفتند آب را چکار کنیم؟ خداوند گفت بیایید این سنگ را بگذارید اینجا و بزنید روی آن، بعد گفتند چه چیزی؟ غذا، می‌گویند نهیب به موسی یاد داد و او گفت سازماندهی‌شان کنید، هزاره‌ها تشکیل بدهید و برای هزاره‌ها فرمانده بگذارید، تقسیم ‌بر ۵۰۰ کنید و ۵۰۰ فرمانده بگمارید، ۵۰۰ تایی را ۱۰۰ تا کنید بر ۱۰۰ فرمانده بگذارید، صد را ۵۰ کنید و بر ۵۰ فرمانده بگذارید، ۵۰ را ۵ تا ۱۰ تا کنید و برایش فرمانده بگذارید! چقدر سازمان‌دهی قوی می‌شود.

شیپور، بوق برای ارتباطات، خداوند بوق را یادشان داد، نوت بوق به این‌ها داد، موسی با بوق این‌ها را جمع می‌کرد، حضرت موسی وقتی برای ورود در قدس اطلاعاتی‌ها را می‌فرستد دستور می‌دهد چیزهایی را جمع کنید؟ وقتی نگاه می‌کنید می‌بینید هیچ‌چیزی از قلم نیفتاده است این به جامع اطلاعاتی برمی‌گردد، این همان دستور دینی آن‌ها بوده است.

 

مزیت نظم و سازمان‌دهی سیستم یهود برای آن‌ها در طول تاریخ تا به امروز در چیست؟

پایه علوم انسانی غرب، یهودی است. خیلی یاد گرفته‌اند و مزمت بالایی که برای یهودی‌ها هم هست از همین بابت است که این‌ها خیلی خرجشان شده بود و یاد گرفته بودند. پیغمبر اکرم وقتی آمد، گروهی که اطراف پیغمبر بودند چیزی بلد نبودند، درحالی‌که آن‌ها بلد بودند. اگر این‌ها می‌آمده‌اند و به پیامبر اکرم بله می‌گفتند و کنار حضرت می‌ایستاده‌اند و با حضرت همکاری می‌کردند چه اتفاقی می‌افتاد؟ حضرت اصولاً عواملش را این‌طرف و آن‌طرف می‌فرستاد، چیزی بلد نبودند و دوره ندیده بودند! ولی آن‌ها بلد بودند. حضرت عروه بارقی را فرستاد برود گوسفند بخرد، او رفت و با گوسفند برگشت و پول را داد به حضرت، حضرت فرمود چه‌کار کردی؟ گفت هیچی وقتی داشتم برمی‌گشتم گوسفند خریدم، دوتا هرکدام خریدم ۲ درهم، جلوتر فروختم ۴ درهم بعد با آن ۴ درهم ۴ تا گوسفند دیگر خریدم و این چهارتا را آوردم. حضرت فرمود بارک‌الله فی صفه یمنین، «بارک‌الله فی صفقه یمینک» احسنت، حالا حساب کنید، این دو دوتاچهارتای تجاری خیلی راحت است یعنی این عروه که این کار را کرده است. این علامت این است که آن‌ها استاد بودند، تمام توان‌شان را علیه پیغمبر به کاربردند به‌اصطلاح ما انرژی پیغمبر را گرفته‌اند، خیلی سخت بود این‌ها.

 

تفاوت سازمان‌دهی یهود با کفار

مشرکین دست چپ و راستشان را از هم تشخیص نمی‌دادند! سازمان‌دهی بلد نبودند، سازماندهی‌شان را می‌بینید که در جنگ بدر، چگونه ضربه خوردند، هرچه که قدرت داشتند آوردند تا کاروان را نجات بدهند نتوانستند! اگر در بدر مسلمان‌ها تعبد به حرف پیغمبر داشتند، ۷ الی ۸ سال جلوتر می‌افتادند! اما یهودی‌ها را نگاه می‌کنید می‌بینید بالاترین شرارت‌ها را علیه پیغمبر درآوردند اما همیشه از زیر تیغ پیغمبر درمی‌رفتند، چون بلد بودند و آموزش درجه‌یک دیده بودند و هنوز که هنوز است به مراکز حساس تصمیم‌سازی دنیا برای یادگیری و خدمت در آنجا افراد می‌فرستند! ۶۷ درصد اعضای اصلی وزارت امور خارجه آمریکا یهودی هستند، یعنی همین تیمی که در مذاکره با ما آمده بودند این گروه ۶۷ درصدش حداقل یهودی بودند، ولی دوره‌ دیده‌ و کار بلد.

 

دلیل اینکه یهود نسبت به ما اشد اَعدا است
۴٫انگیزه: این‌ها خودشان می‌دانند و همیشه هم ادعا داشتند ما قوم توسری‌خوری بودیم که باید نجات پیدا کنیم. همیشه برای هم کار کردند، به همین اعتبار اشد اعدا می‌شوند. پس همه هستی را می‌خواهند، خوب هم بلدند، ابزار هم دارند، انگیزه هم دارند، چو دزدی با چراغ آید گزیده‌تر برد کالا. حالا چرا اشد اعدا نسبت به ما هستند؟ الذین آمنوا چرا با یهودی‌ها اشد اعدا هستند؟ چرا با مشرکین اشد اعدا نیستند؟ این‌ها با مشرکین مسئله‌دارند، مشرکین بت‌پرست هستند ولی این‌ها بت‌پرست نیستند! مسیحی‌ها می‌گویند ما عیسی را قبول داریم ولی این‌ها می‌گویند عیسی اصلاً دروغ‌گو بوده است.

خدا می‌گوید‌ «لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُوا الْيَهُودَ»، حالا این الذین آمنوا را باز کنید، این الذین آمنوا یعنی چی؟ در این آیه اگر بخواهید معنای الذین آمنوا را بگویید این‌طور می‌شود: لَتَجِدَنَّ أَشَد النَّاسِ عَدَاوَة لعلی و حسن و حسین و علی بن حسین تا بیاید به امام زمان این‌جور می‌شود: لتجدن اشد الناس عداوه للائمه الیهود و… چرا؟ چون مراد از این الذین آمنوا آن‌ها هستند! ما در ذیل آن‌ها مورد دشمنی قرار می‌گیریم.

فلذا به یکی از اعضای حماس که چند سال قبل شیعه شده بود گفتم چه شد شیعه شدی؟ گفت این آیه لتجدن من را شیعه کرد، گفتم چطور؟ گفت خدای متعال می‌گوید شدیدترین دشمنی علیه مؤمنین است اگر بخواهیم مؤمنین را بشناسم بهترین شاخص این است که ببینم یهود با چه کسی از همه دشمن‌تر است. دیدم مصداق اکمل یهود در دنیا صهیونیست‌ها هستند و قطعاً مصداق قرآنی یهود بودند. نگاه کردم دیدم در همه عالم شدیدترین دشمنی این‌ها علیه ایران است! گفتم این ایران هر مذهبی دارد این‌ها مؤمنین هستند! دیدم شما شیعه‌اید! اینها شدیدترین دشمنی را با امام شما دارند.

اگر ما قبول کرده‌ایم که این الذین آمنوا که در این آیه است، همان الذین آمنویی است که در سوره مائده در آیه ولایت به‌کاررفته است. انما ولیکم الله و رسوله والذین آمنوا، ولی شما، رئیس شما، امام شما و کسی که حق دارد دستور دهد و تو باید تبعیت کنی خداست، رسول والذین آمنوا. حال من به خود قرآن کاری ندارم، این الذین آمنوا بر اساس روایات و بر اساس گفته پیغمبر چه کسی هست؟ امیرالمؤمنین!

پیغمبر اکرم (ص) که در غدیرخم فقط امیرالمؤمنین را معرفی کرد یا همه را معرفی کرد؟ امیرالمؤمنین! اصلاً پیغمبر اکرم (ص) در غدیر خم چه فرمود؟ فرمودند من اولادکم، قالوا الله و رسوله، پیغمبر فرمود بعد از من چه کسی؟ گفتند الله و رسول‌ها اعلم، فرمود آقا بعد از من مؤمنین هستند، مؤمنین چه کسانی هستند؟ گفتند آقا تو بگو، گفت علی حسن حسین تا دوازدهم را معرفی کرد.

پس این الذین آمنوا به‌طور قطعی و یقینی این ۱۲ تا هستند، ما می‌گوییم دیگران‌اند اما این دوازده‌تا قطعاً الذین آمنو هستند. در آن آیه که می‌گوید لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُوا الْيَهُودَ اولین دشمنی علیه چه کسی می‌شود، علیه این ۱۲ تا این دوازده‌ تا چه‌کاری می‌خواستند انجام دهند؟ تکلیف این دوازده‌تا چی بود؟ دوازدهمی قرار بود چه‌کاری کنند؟ آن‌ها چه می‌خواهند؟ پس می‌شوند اشد اعدا با آن‌ها دیگر یعنی این‌ها اشد اعدا نسبت به علی هستند. چرا؟ چون علی ابن ابیطالب همان هدفی را دارد که بقیه‌الله اعظم دارد. «هُوَ الَّذِي أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَىٰ وَدِينِ الْحَقِّ» که چه بشود؟ «لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ». در یک آیه می‌گوید «وَلَوْ كَرِهَ الْکافْرُِونَ» و در آیه دیگر «وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ» این همه می‌گوید همه دنیا را باید بگیرد، گفته همه دنیا را باید بگیرد، طبیعتاً یهود نسبت به این چه می‌شود؟ اشد اعدا چرا؟ چون این همه عالم را می‌خواهد.

خداوند متعال «لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُوا الْيَهُودَ» برای چه می‌گوید؟ در اینجا من تحت ستر یعنی پشت پرده بگویم، این کسانی که توی مدینه امیرالمؤمنین را زدند، رسماً فاطمه پیامبر را کشتند، ما از قتل بالاتر داریم؟ ما از اینکه امیرالمؤمنین به مقام‌شان برسد داریم؟ این را برای این بگویم که دقت کنید که بعضی‌ها می‌گویند برای ادعایی کردید دلیل بیاورید ما ادعا کرده‌ایم کاری که در مدینه اتفاق افتاد یهودی بودند. اجمالاً، می‌گویند آقا بی‌دلیل دارید حرف می‌زنید می‌گویم آقا همین آیه دلیلش هست چرا؟ لتجدن اشد ناس عداوه للذین آمنوا الیهود! والذین اشرکو را بعد می‌آورد. در مدینه زهرای مرضیه به شهادت رسید، علی ابن ابیطالب این‌گونه ضربت خورد و بالاخره علی ابن ابیطالب و زهرای مرضیه توسط چه کسی کشته شده‌اند؟ اگر توسط غیریهود پس او اشد هست! از کشتن که بالاتر نداریم، او می‌شود اشد درحالی‌که اشد اعدا اول یهود است، الذین آمنوا مصداق اکمل آن است و به همین جهت در کربلا هم معتقدم باید دنبال اشد اعدا بگردید چون اینجا عده‌ای گفتند این‌هایی که شمشیر زدند از مشرکین بودند، ما می‌گوییم اینجا را چشم می‌پوشیم، در کربلا این‌هایی که امام حسین راکشتند سابقه شرک داشتند؟ درحالی‌که امام حسین را کشتند!

 

نقش یهود در وقایع تاریخی در دشمنی با اسلام
حال سؤال من این است که اگر بخواهیم این آیه را معیار قرار بدهیم «لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُوا الْيَهُودَ»، امام حسین در کربلا توسط چه کسی کشته شد؟ اگر توسط غیرازاین دو فرقه سست پس اشد اعدا یک عده دیگر هستند. به همین جهت بنده می‌گویم آن حرفی که شهید مطهری فرمودند را خوب گوش کنید، گفتند: شمر زمان تو موشه دایان است. اگر برگردید عقب معنایش این می‌شود، شمر هم موشه دایان بوده، لباس لباس خوارجی بوده، این آقای ابوبکر بغدادی این کیست‌؟ برای کدام فرقه است؟ اصالتش کجایی است‌؟ محمد بن عبدالوهاب از کجا آمده است؟ این آل سعود کیست؟ ببینید قرآن به‌شدت نبست به نفوذ و این خط پنهان سعی‌کرده این را ذکر کند منتها به دنبال این نباشید در تاریخ بمانید، عرض کردم، اگر رفتید در یهود شناسی و متوجه شدید صهیونیسم همان یهود است می‌آیید و در زندگی موجود زندگی می‌کنید، می‌گویید آقا حواستان را جمع کنید، چرا‌؟

 

می‌کنید، می‌گویید آقا حواستان را جمع کنید، چرا‌؟ می‌گویید این قرآن می‌گوید اشد اعدا، شمر امام حسین را کشته است، این شمر شمشیر را گذاشت اینجا می‌گوید اشد اعدا یهود و مشرکین‌اند، این شمر که درجایی بت‌پرستی از او ندید، این از مشرکین نبود، اگر یهود هم نباشد پس این آیه چه چیزی می‌گوید؟ این چه کسی بوده، عمر سعد جرأت نکرد سرش را برگرداند عمر سعد در کشتار شرکت کرد اما در شمشیر جرأت نکرد! شمر رفت و شمشیر زد. پرسش: حالا شمر را به چه دلیل‌؟ شمر که سابقه جانبازی داشته است؟ خیلی پیچیده است و آدم هم به‌سختی می‌خواهد باور کند که این‌گونه می‌شود، ولی می‌شود.

توضیحی درمورد کلمه شیعه و معانی و ‌برداشت‌‌‌های آن
پرسش: شمر جزء شیعیان بوده‌؟!
پاسخ: مگر نمی‌شود جزء شیعیان پیغمبر باشید و نفوذی باشید؟ این را بگویم و اشتباه نشود که می‌گویند شمر جز شیعیان بوده یعنی چه؟ ما شیعه به دو معنا داریم، یک، شیعه به معنای کسی که به امامت ائمه معتقد است؛ حال یا چهار امامی یا هفت‌امامی ولی به امامت معتقد است. یک شیعه کسی است که در مقابله علی و معاویه نسبت به عثمان می‌گوید حق با علی بوده. چون می‌دانید وقتی مدینه شلوغ شد مردم دودسته شده‌اند، یک دسته کسانی که می‌گفتند عثمان حقش بود که کشته شود و یک دسته آن‌هایی بودند که می‌گفتند عثمان مظلومانه کشته شد. این قضیه به شام رفت، درشام، همه گفتند عثمان مظلومانه کشته شد. خیلی خب حالا این را بگویم در آنجا حرفی درست شد که آن‌کسی که عثمان را کشت علی بود.

 

این حرف در آنجا جاگرفت و همه شیعیان عثمان در برابر علی شدند! این حرف آمد کوفه، اهالی کوفه گفتند نه این‌طور نبوده، اهالی مدینه هم گفتند این‌طور نیست، در کوفه و مدینه و مصر و بصره دو دستگی شد، یک دسته گرایش به اینکه علی عثمان را کشته پیدا کردند و شده‌اند شیعیان عثمان، یک دسته گفتند علی ابن ابیطالب این کار را انجام نداد و شده‌اند شیعیان علی. این شیعیان علی با شیعیان عثمان درباره اولی و دومی باهم اختلاف‌نظر نداشتند که علی را چهارمی از آن سه نفر می‌دانستند، همه‌ی آن‌ها اهل سنت به‌اصطلاح امروز بودند. درباره عثمان اختلاف‌نظر داشتند، لذا به عده‌ای می‌گفتند شیعیان عثمان و به عده‌ای می‌گفتند شیعیان علی. این شمر و این‌ها درنبرد صفین جزء قراء بودند، آنجا به دلیل حضور عمار در سپاه علی بودند و می‌گفتند این‌ها شیعیان علی‌ هستند!
شما از این خط اول بگیر، بروید عقب، یعنی این آقای شمر چه کسی بوده؟ شمر را چه کسی فرستاده‌؟ یزید را چه کسی آورده سرکار؟ خط را بگیر برو جلو که ما از آن تعبیر کرده‌ایم و به جریان سوم رسیدیم، شما دوتا جریان می‌بینید، یکی جریان امام حسین، یکی جریان یزید‌ و یک جریان سومی هست. جریان سوم کدام هست‌؟ آن‌کسی که از پشت سر یزید را هدایت می‌کند، از او غافل شدیم که همه‌کاره‌ او بود، شما امروز در جریان داعش این داعشی ها را که ما نمی‌گوییم یهودی هستند، اما این داعشی ها دارند علیه مؤمنین می‌جنگند، «لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِينَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا». پشت سر این داعشی‌ها که نه بت‌پرست هستند نه هند و نه چین چه کسی است؟ می‌بینیم یهود این‌ها را آورده‌ است.

 

رابطه یهود و معنویت
تمام تلاششان این است که زندگی‌شان را تبدیل به بهشت کنند، این‌ها آخرت‌گرا نیستند، به‌شدت زمینی‌اند، نمازشان رکوع و سجود ندارد سر به سجده نمی‌گذارند بلکه ایستاده هست.
پرسش: اصلا به معنویت اعتقادی ندارند؟ پاسخ: چرا دارند منتها معنویتی که به دنیا می‌رسد.
تحریف کردند، نماز را دست‌کاری کردند، نماز شما بالاخره دستش باز بوده یا بسته؟ نماز شما بالاخره بسم‌الله داشت، یا نداشت؟ نماز شما آمین داشت یا نه؟ اذان شما حی علی خیر العمل داشته یا نداشته؟ آن‌ها هم همین‌طور، تحاریف احکامیِ فراوان دارند.
پرسش: حداقل رکوع داشته‌اند دیگر‌؟ پاسخ: سجده هم داشته‌اند! بله در روایت داریم که موسی در سجده‌اش چنین می‌گفت، در مناجات و… سجده، صلوات از اول بوده، أَصَلَاتُكَ تَأْمُرُكَ ، آن‌ها يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُتِبَ عَلَيْكُمُ الصِّيَامُ كَمَا كُتِبَ عَلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِكُمْ این‌ها همه بود.

مراحل عملیاتی یهود برای رسیدن به اهداف تعیین‌شده
پس یهود را باید در این چهار مورد شناسایی کرد، (هدف، امکانات، آموزش، انگیزه)، انگیزه یهود در طول تاریخ، در هیچ زمانی از بین نرفته است و می‌بینید نقطه‌به‌نقطه حرکت کردند. هویت‌شان را از دست ندادند، در آرزوی رسیدن به سرزمین موعود هستند. سرزمین موعود این کلمه اغواکننده است و در آرزوی رسیدن به زمین موعود هستند. اجمالاً آنچه که بررسی‌ها نشان می‌دهد، این است که این‌ها برای رسیدن به هدفشان باید سه مرحله‌ای عمل کنند.

۱– قدس را بگیرند ۲- نیل تا فرات را آزاد کنند ۳- بقیه دنیا را آرام، آرام بگیرند

این طرح عملیاتی یهود است که صهیونیست شروع این نقطه بود. صهیونیست در زمان ما شروع این بود فتح قدس، آمده‌اند کشور اسرائیل را به وجود آوردند، بقیه حرکت را از سال ۱۳۸۲ خواستند شروع کنند، چند بار مقداری از لبنان را گرفتند، چندین بار توانستند صحرای سینا را بگیرند با مقابله‌ها مدام روبرا شده‌اند.سال ۸۲ به لبنان کردند، هدف بعدی سوریه، هدف بعدی مصر، اردن، عربستان و از آنجا رسیدن به عراق و در نهایت به ایران و از طریق خلیج فارس توسعه پیدا کنند و از این کناره‌ها بروند شبه‌قاره هند، بروند چین از آن‌طرف از بالای عراق بروند سمت رقه و سمت اروپا، اروپا را که بگیرند آمریکا هم‌دست خودشان است و استرالیا و قضیه تمام.

من دیگر بیشتر از این در این‌باره صحبت نمی‌کنم فقط استارتی بود که شما به یاری خدا تفحص کنید و هم تطبیقش در صدر اسلام و مهم‌تر از آن امروز حرکتی که در انقلاب است، مطالبی که ما گفتیم این‌ها حرکتی بود که یهود در طول تاریخ انجام داده است.